SPOILER: Uitleg symbolen weerkaartenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.• KNMI begrippen (nederlands)
• Extreem weer begrippen (nederlands)
• Johanns Meteo Uitleg (nederlands)
• Actueel aardbevingen - IJsland + wereld (nederlands/engels)
• Kanaalrat
• Polar Low
• Windschering
• CAPE + Liftedindex
• GFS & Europese weermodel
• Waar woont iedereen?
• Realtime onweermeldingen
Forcefield City Bewoner
Wasda? Moet ik dr heen?quote:Op woensdag 1 juli 2015 01:01 schreef roislecxe het volgende:
Valkenberg jaOver 2 weken beginnen Palm Parkies weer
Het station is soort van af, maar niet echt. Het is een fucking lelijke bak geworden, kakofonie aan stijlen, die bouwhekken rond de trappen snap ik ook niet, is dat omdat de glazen wanden het anders begeven?quote:Op woensdag 1 juli 2015 00:58 schreef roislecxe het volgende:
[..]
Binnenstad van Breda is prima vertoeven idd
Park ook.
het station is naar mijn weten zo goed als af? Is wel jaren een zooi geweest. De pa en ma van mn vriendin wonen daar een paar straten vanaf.
Ik vroeg me al af wanneer dat was, over 2 weken dus, topquote:Op woensdag 1 juli 2015 01:01 schreef roislecxe het volgende:
Valkenberg jaOver 2 weken beginnen Palm Parkies weer
Vond het niet zo mooi nee. En al die trappen. Jezus wat hoog. En ik heb al geen conditie meerquote:Op woensdag 1 juli 2015 01:02 schreef Rabieluh het volgende:
[..]
Het station is soort van af, maar niet echt. Het is een fucking lelijke bak geworden, kakofonie aan stijlen, die bouwhekken rond de trappen snap ik ook niet, is dat omdat de glazen wanden het anders begeven?
Nah best leuk hoor. Elke dinsdagavond muziekjes en bandjes door heel het park. Beetje in het gras bier drinken enzo. Als het mooi weer is altijd druk.quote:
Die trappen zijn hels (en een vieze confrontatie met mijn uithoudingsvermogen), gelukkig is de bushaven al een tijd open en functioneel.quote:Op woensdag 1 juli 2015 01:02 schreef Alleforums het volgende:
Breda station zuid is nog niet afloop elke week weer die verdomde trappen richting het centrum
Ben al in geen 6 jaar op het station geweestquote:Op woensdag 1 juli 2015 01:02 schreef Rabieluh het volgende:
[..]
Het station is soort van af, maar niet echt. Het is een fucking lelijke bak geworden, kakofonie aan stijlen, die bouwhekken rond de trappen snap ik ook niet, is dat omdat de glazen wanden het anders begeven?
Als je het in een flits vergelijkt met het oude station dan is het een hele stap vooruit, daarna komt de harde waarheid naar boven en is het gewoon een stom lelijk ding.quote:Op woensdag 1 juli 2015 01:03 schreef roislecxe het volgende:
[..]
Ben al in geen 6 jaar op het station geweest
Klinkt wel leukquote:Op woensdag 1 juli 2015 01:02 schreef roislecxe het volgende:
[..]
Nah best leuk hoor. Elke dinsdagavond muziekjes en bandjes door heel het park. Beetje in het gras bier drinken enzo. Als het mooi weer is altijd druk.
Is geloof ik 2 maanden ongeveer. Je kunt t vast ook googlenquote:Op woensdag 1 juli 2015 01:04 schreef Toto69 het volgende:
[..]
Klinkt wel leukmisschien maar eens vragen aan dr morgen.
Komt goedquote:Op woensdag 1 juli 2015 01:05 schreef roislecxe het volgende:
[..]
Is geloof ik 2 maanden ongeveer. Je kunt t vast ook googlen
Gij zijt welkomquote:Op woensdag 1 juli 2015 01:06 schreef Toto69 het volgende:
[..]
Komt goedkom hopelijk nog wel vaker in jullie stadje als het goed gaat
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |