Klopt maar ze kan de punten hard gebruiken richting Rio dus dan hoop je op een verrassing.quote:Op zaterdag 27 juni 2015 10:39 schreef Max23 het volgende:
[..]
Ze had natuurlijk ook al sinds 2012 niet meer van haar gewonnen
Is wel overdreven. Een Grol in goede vorm kan nog steeds van iedereen winnen.quote:Op zaterdag 27 juni 2015 10:44 schreef Max23 het volgende:
[..]
Komt dadelijk, maar verwacht er niet teveel van. Hij is niet meer zo goed.
Uiteraard, maar dit jaar lijkt hij totaal niet in vorm, maar hij mag verrassenquote:Op zaterdag 27 juni 2015 10:53 schreef TheArt het volgende:
[..]
Is wel overdreven. Een Grol in goede vorm kan nog steeds van iedereen winnen.
Niet echt eigenlijkquote:Op zaterdag 27 juni 2015 10:59 schreef Susi het volgende:
[..]
Oh ik werd net gebeld, dus gemist. Dat is verrassend.
Voor mij als leek wel. Want, Azeri.quote:Op zaterdag 27 juni 2015 11:00 schreef Max23 het volgende:
Op zaterdag 27 juni 2015 10:59 schreef Susi het volgende:
Ja dan wel inderdaadquote:
Kijk je niet toevallig een stream van een ander jaar? Hier heeft ie namelijk gewonnenquote:Op zaterdag 27 juni 2015 11:25 schreef TheArt het volgende:
Grol eruit op strafjes. Die moet echt een bedenken wat ie met zijn carrière wil want dit is totaal niet de Grol van de eerste zoveel jaar van zijn carrière. Het judo is zo inspiratieloos, er zit zo geen idee achter.
Het is ook nog nooit gebeurt dat iemand een straf krijgt terwijl de klok op 0:00 staatquote:Op zaterdag 27 juni 2015 11:26 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Kijk je niet toevallig een stream van een ander jaar? Hier heeft ie namelijk gewonnen
Die Brit dook ook wel kansloos weg. Als ie was blijven staan, had ie gewonnen.quote:Op zaterdag 27 juni 2015 11:26 schreef Max23 het volgende:
[..]
Het is ook nog nooit gebeurt dat iemand een straf krijgt terwijl de klok op 0:00 staat
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |