quote:Op vrijdag 26 juni 2015 12:25 schreef Zienswijze het volgende:
[..]
Je kan ook gewoon de islam installeren. Dan hebben we tenminste geen gezeik meer van D66 en PvdA. En dan is er wel vrede.
Klopt.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 12:43 schreef LXIV het volgende:
[..]
De eerste islamitische onthoofding in Europa sinds de slag bij Potiers vond juist in de UK plaats. Op klaarlichte dag midden in Londen nog wel. Hongarije is the place to hide.
GoT wat heeft die er nu weer mee te maken ? Het is de islam die voor dit soort walgelijke moordpartijen zorgt.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 12:43 schreef L3gend het volgende:
[..]
GVD, allemaal geinspireerd door GoT![]()
GoT verbieden!
Net zoals de EU een garantie op economische malaise is.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 12:44 schreef Metro2005 het volgende:
Die hele islam is gewoon een garantie op oorlog.
Koeweit is veiliger dan Frankrijk. Dit laat zien dat IS vele malen sterker is dan al-Qaeda. War on terror is een failure.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 12:43 schreef Houtenbeen het volgende:
[..]twitter:RT_com twitterde op vrijdag 26-06-2015 om 12:40:20BREAKING: Explosion inside Shia mosque in #Kuwait City, reports of multiple casualties http://t.co/YZeWsJpBKR http://t.co/3XESPvhRcO reageer retweet
Ja, blijkbaar heeft dat 'in de gaten houden" van terugkerende jihadgangers of ander extremistisch volk toch niet zoveel effect als je hoopt. Maar ik heb het volste vertrouwen in onze AIVD.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 12:42 schreef Geralt het volgende:
Ik lees dat een van de verdachten/daders een bekende zou zijn van de veiligheidsdiensten. Die werd dus al in de gaten gehouden.
Stel nu dat deze kerel terug is gekeerd van Syrië bv, zouden ze dat dan toe gaan geven? Ik bedoel dan hebben die diensten nog harder gefaald dan nu al het geval is.
Ik ben benieuwd, maar ik gok van niet.
quote:Op vrijdag 26 juni 2015 12:46 schreef Irakees het volgende:
[..]
Koeweit is veiliger dan Frankrijk. Dit laat zien dat IS vele malen sterker is dan al-Qaeda. War on terror is een failure.
twitter:RT_com twitterde op vrijdag 26-06-2015 om 12:46:02DETAILS: Explosion at Shiite Al-Sadiq Mosque in #Kuwait, at least 3 dead - reports http://t.co/YZeWsJpBKR http://t.co/rYhsDyj7TW reageer retweet
Wat is GoT?quote:Op vrijdag 26 juni 2015 12:43 schreef L3gend het volgende:
[..]
GVD, allemaal geinspireerd door GoT![]()
GoT verbieden!
Tuurlijk, het radicale gedachtengoed hebben ze zelf in de 7e eeuw in de zandbak bedacht.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 12:39 schreef Metro2005 het volgende:
[..]
Rusland is groot en heeft kernwapens en een leider die ze in durft te zetten, SA heeft olie. Dat zijn de echte redenen.
En ja het westen moet Assad steunen ipv tegenwerken. Maar dat maakt het allemaal nog steeds niet dat het westen IS gecreeerd heeft. Dat soort radicale gedachtengoed hebben ze echt helemaal zelf bedacht in die zandbak en IS hebben ze toch ook echt zelf opgericht. Ze hadden ook hun land op kunnen bouwen.
Dat komt omdat daar de juiste radicalen zitten.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 12:45 schreef Smack10 het volgende:
[..]
Klopt.
In Polen ben je ook wel veilig, daar durven de radicalen toch niet te komen.
Nouja ik weet niet of hij terug gekomen is. Of dat ze hem gewoon al op de korrel hadden.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 12:46 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Ja, blijkbaar heeft dat 'in de gaten houden" van terugkerende jihadgangers of ander extremistisch volk toch niet zoveel effect als je hoopt. Maar ik heb het volste vertrouwen in onze AIVD.
Was meer sarcastischquote:
Problemen niet aanpakken en laten doorsudderen is vele malen gevaarlijker. Radicalen Europa uitzetten is een veel, veel beter plan. Weg met die prut.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 12:33 schreef Irakees het volgende:
Honderdduizenden mensen deporteren of in de gevangenis stoppen? Dat is geen oplossing, maar eerder olie op het vuur.
O, okee, kijk ik niet naar...quote:Op vrijdag 26 juni 2015 12:48 schreef L3gend het volgende:
[..]
Was meer sarcastisch
Game of Thrones, een populair middeleeuws fantasy serie, waar oa mensen worden onthoofd en op een spike worden gezet
Je zou id verwachten dat ze in ieder geval op een duidelijk doel een aanslag zouden plegen, bij charlie hebdo was het nog logisch, maar deze is erg vreemd. Of had men informatie dat ze dachten dat er daar ook gifgassen gemaakt zouden worden en men met het opblazen van de fabriek heel lyon kon vernietigen.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 12:35 schreef Jigzoz het volgende:
Wat een rare aanslag. Drie daders onthoofden ergens bij een gasfabriekje een willekeurige kerel, laten wat gasflessen ontploffen en slaan op de vlucht? En dat was het dan?
Dodelijke coctail iddquote:Op vrijdag 26 juni 2015 12:46 schreef LXIV het volgende:
[..]
Net zoals de EU een garantie op economische malaise is.
Leuke combo die ze bedacht hebben tegen de wil van het volk in.
En wat is zijn reactie?quote:
Hier in het dorp hebben we nauwelijks allochtonen.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 12:47 schreef LXIV het volgende:
[..]
Dat komt omdat daar de juiste radicalen zitten.
Net zoals in Brabant ook minder overlast is van de terreur van zekere groepen hanggroepjongeren. Daar zorgen onze eigen Brabanse tokkies wel voor!![]()
In Ede, Wageningen, Gouda, Soesterberg etc zijn ze daar veel te netjes voor.
Dan hebben ze aardig gefaald...quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |