Dat wel, maar ik wil wat meer namen die ik nooit heb gezien ipv weer James Blake, Jon Hopkins en Holdenquote:
New Order, Garbage, Iceage, Godspeed You Black Emperor! zijn ook wel nice op ene festival.quote:Op maandag 19 oktober 2015 10:59 schreef BoerBert het volgende:
[..]
Dat wel, maar ik wil wat meer namen die ik nooit heb gezien ipv weer James Blake, Jon Hopkins en Holden. Wel Bon Iver, dat zou wel interessant zijn. Maar goed, ik ga er van uit dat het fake is, gezien ook de oude naam van Viet Cong.
Nee, eens hoor. Maar het probleem is vaak met dit soort acts dat de aandacht wel redelijk tanende is, maar de gages niet.quote:Op maandag 19 oktober 2015 10:57 schreef indiaantje89 het volgende:
[..]
Stond nog wel prima nummers op hoor, en goed als ze een Best Of showtje doen zou ik geen probleem mee hebben.
Waar staat Wilco dan? Zou zeer toffe tent afsluiter zijn denk ik.quote:Op maandag 19 oktober 2015 11:07 schreef BoerBert het volgende:
Als we toch wensenlijstjes gaan geven, dan hoop ik erg op Wilco. Zijn dan in de buurt. Ben alleen bang dat ze naar DTRH gaan.
In Spanje (Vida Festival oid), is wel twee weken later maar dat vind ik close genoegquote:Op maandag 19 oktober 2015 11:11 schreef indiaantje89 het volgende:
[..]
Waar staat Wilco dan? Zou zeer toffe tent afsluiter zijn denk ik.
Thanks was me ontgaan. Wilco zou prima zijn imo. Zou me overigens niet verbazen dat ze Tame Impala op een van de 2 festivals gaan laten headlinen.quote:Op maandag 19 oktober 2015 11:15 schreef BoerBert het volgende:
[..]
In Spanje (Vida Festival oid), is wel twee weken later maar dat vind ik close genoeg.
Ach ik geloof het nog niet echt. Wire staat bijvoorbeeld te hoog op het affiche. Aangezien een Holden nog onderaan staat. Dat was gewoon een Bravo headliner op Lowlands.quote:Op maandag 19 oktober 2015 12:40 schreef BoerBert het volgende:
Oh ik lees net (net als jij waarschijnlijk, indiaantje) dat Viet Cong nog geen nieuwe naam heeft. Dat verhoogt de betrouwbaarheid weer een stukje.
Ik ook niet hoor, maar ik ging er vanuit dat Viet Cong nooit meer zo op het affiche zou staan en het dus 100% niet waar kon zijn. Nu is dat voor mij 98%quote:Op maandag 19 oktober 2015 13:09 schreef indiaantje89 het volgende:
[..]
Ach ik geloof het nog niet echt.
Bon Iver, jeetje. Alleen al voor die naam zou ik een kaartje kopen. Verder wel wat leuke namen, James Blake is ook heel tof live.quote:
quote:YES! We’ve been nominated for two (2!) European Festival Awards: Best Medium-Sized Festival and Best European Line-Up 2015. Take a trip down memory lane to and vote for #BKS15 at http://eu.festivalawards.com and you may win tickets for all winning festivals. Thank you for your vote!
We’re working hard on bringing you news on #BKS16 in the next few weeks. Keep watching this space.
Daar staat dus soon.Kan nog even duren dus BKS kennende.quote:Op woensdag 18 november 2015 09:48 schreef BoerBert het volgende:
Ik hoopte een beetje op namen in het programmaboekje van LGW?, maar als dit zo letterlijk in het boekje staat is dat een beetje onlogisch.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |