Wat dan? Saai zo'n speelronde zonder wedstrijdquote:Op zondag 28 juni 2015 20:13 schreef haags_kwartiertje het volgende:
Deze nederlaag van 0-3 sloeg ook weer helemaal nergens op
Ik ook standaardquote:Op zondag 28 juni 2015 20:17 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]![]()
Maar ik verlies altijd van Leverkusen
4-2quote:
Die gozer met Hoffenheim danquote:Op zondag 28 juni 2015 20:19 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Ziek sterke selectie , Jedvaj al 99
Niet eensquote:Op zondag 28 juni 2015 20:23 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Als er maar spelers zijn beter geworden
quote:HALVE FINALE BEKER BEKEND
FSV Mainz wilde voor een verassing zorgen en dat lukte. De ploeg versloeg Schalke04 en plaatst zich voor de halve finale in de Duitse beker.
Eintracht Frankfurt moest het opnemen tegen Werder Bremen. De club uit Frankfurt wist, door een doelpunt van Valdez, zich in de slotfase nog naast Werder te zetten. Het kwam aan op trafschoppen. Na de misser van Sahin, in naam van Werder Bremen, plaatste ook Eintracht Frankfurt zich verassend voor de volgende ronde.
De andere twee halve finalisten zijn Bayer Leverkusen en 1899 Hoffenheim. Beide ploegen wisten zich met gemak te plaatsen ten kosten van respectievelijk Borussia Mönchengladbach en Bayern München.
De loting voor de halve finale bracht de volgende wedstrijden:
Eintracht Frankfurt - 1899 Hoffenheim
Bayer Leverkusen - FSV Mainz05
We spraken na afloop nog met FredFlinkstoned en vroegen hem hoe hij het tegen de Vicekusen zou gaan opnemen: ''We zijn de underdog, dat weten we. Maar als er één kans is om die beker te winnen, dan is het dit seizoen wel. Bayer Leverkusen is de grote favoriet, maar we zullen het zo lastig mogelijk voor ze gaan maken.''
Waarom nou weer Leverkusen in de halve finalequote:
Lol, heb ff je competitieschema bekeken maar je speelt zowat tegen de hele bovenste helft in de eerste 9 wedstrijdenquote:Op zondag 28 juni 2015 23:18 schreef Funel het volgende:
sowieso eerst volgende 7 comp. wedstrijden ben ik al blij als ik 3 punten haal.
Leverkusen wordt met gemak kampioen. Niemand wint daar bijna van.quote:Op zondag 28 juni 2015 23:20 schreef Fred_Flinkstoned het volgende:
[..]
Waarom nou weer Leverkusen in de halve finaleSlechtste loting die je kan treffen.
Finale zit er ook nog wel in voor je clubquote:Op zondag 28 juni 2015 23:35 schreef Sked het volgende:
Naar halve finale beker ondanks mijn 16e plaats in de competitie
Trainingskampje ertegenaan en gaan maarquote:Op zondag 28 juni 2015 23:36 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Finale zit er ook nog wel in voor je club
gewoon 1-1 in een oefenwedstrijdje tegen leverkusenquote:Op zondag 28 juni 2015 23:35 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Leverkusen wordt met gemak kampioen. Niemand wint daar bijna van.
Maar je maakt een kans om die beker te winnen en jullie gaan er vol voor. Dat heb je namelijk zelf gezegd. Tenminste dat heb ik voor je gezegd.quote:Op zondag 28 juni 2015 23:20 schreef Fred_Flinkstoned het volgende:
[..]
Waarom nou weer Leverkusen in de halve finaleSlechtste loting die je kan treffen.
Ik heb er 600.000 eigen geld ingestopt(van die archievements) kijk maar bij transfers ik heb 29 miljoen meer uitgegeven dan ontvangen dat is net zoveel als bijvoorbeeld werder bremen. Een dortmund en bayern hebben beide iets van 40 miljoen meer uitgegeven dan ontvangen...quote:Op zondag 28 juni 2015 20:35 schreef Vasion het volgende:
Die clubs als hoffenheim enzo, kopen die ingame geld oid? Die hebben echt een selectie waar je u tegen zegt.
Mijn start budget bij Bayern was wat hoger plus mijn eigen vermogen ook, dat kwam nog uit eerdere seizoenen die ik gespeeld heb en nooit gebruikt heb.quote:Op maandag 29 juni 2015 01:52 schreef jarti66 het volgende:
[..]
Ik heb er 600.000 eigen geld ingestopt(van die archievements) kijk maar bij transfers ik heb 29 miljoen meer uitgegeven dan ontvangen dat is net zoveel als bijvoorbeeld werder bremen. Een dortmund en bayern hebben beide iets van 40 miljoen meer uitgegeven dan ontvangen...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |