ik doe wel meequote:Op dinsdag 23 juni 2015 17:15 schreef d4v1d het volgende:
- d4v1d
- Horkjen
- Gotcha
- {vul jou naam hier in en maak kans op een geweldige avond met bovenstaande 3 mensen}
Om 20:00 ofzo starten we dan.
Online kan ik geen cargoplanes spawnen.quote:
Waar kan ik solliciteren? Oh nee laat maar, dat is niet mijn ding. KPDquote:Op dinsdag 23 juni 2015 16:07 schreef LompeHork het volgende:
[..]
KEL![]()
![]()
Misschien kunnen we d4v1d ronselen voor CRE, écht wat voor hem.
ik vind je er best special uitzien.quote:Op dinsdag 23 juni 2015 22:40 schreef Mr.Noodle het volgende:
[ afbeelding ]
Special Crate drop vandaag opgepikt. Zo speciaal vind ik dat shirt nou ook weer niet...
Als ik om 5 uur op zou moeten was ik geeneens zo lang doorgegaan als jij nuquote:Op dinsdag 23 juni 2015 23:20 schreef JaqenHghar het volgende:
Dat laatste stukje morgen maar hoor5 uur op
Groot gelijk, goos.quote:Op dinsdag 23 juni 2015 23:20 schreef JaqenHghar het volgende:
Dat laatste stukje morgen maar hoor5 uur op
Ik schoot iemand dood in pak die zijn pistool trok, dit was gewoon een net pak. Was geen politie en had ook geen bruine kleding zoals die twee beveiligers in het begin. Was dit een burger?quote:Op dinsdag 23 juni 2015 23:50 schreef LompeHork het volgende:
[..]
Iemand schoot sowieso 1 kogel op een omstander. Ander gebeurt dit niet.
Ongecontroleerde actie dus.quote:Op dinsdag 23 juni 2015 23:59 schreef d4v1d het volgende:
[..]
Ik schoot iemand dood in pak die zijn pistool trok, dit was gewoon een net pak. Was geen politie en had ook geen bruine kleding zoals die twee beveiligers in het begin. Was dit een burger
Dat betekent dus dat de intimidatie balk teveel leeg was gelopen, anders gebeurt dit niet.quote:Op dinsdag 23 juni 2015 23:59 schreef d4v1d het volgende:
[..]
Ik schoot iemand dood in pak die zijn pistool trok, dit was gewoon een net pak. Was geen politie en had ook geen bruine kleding zoals die twee beveiligers in het begin. Was dit een burger
Ja mn kat wou mn kamer uit dus keek 15 seconde niet io mn scherm.quote:Op woensdag 24 juni 2015 00:14 schreef Jolly_Reaper het volgende:
Ik zorg zelf altijd dat het balkje niet eens een milimeter leeg loopt. Heb geen idee wanneer gijzelaars moeilijk gaan doen, of dit gebeurt tijdens het leeg lopen van het balkje of wanneer het balkje echt leeg is. Ik blijf gewoon schieten.
Nou ja, morgen weer een kans.
Gast.quote:Op woensdag 24 juni 2015 00:15 schreef d4v1d het volgende:
[..]
Ja mn kat wou mn kamer uit dus keek 15 seconde niet io mn scherm.
Haha, hadden we die maar gedaan. Iemand van ons was tot 2x toe niet imponerend genoeg voor de gijzelaars en daarna moest iemand hoog nodig naar bed dus de heist staat nog open.quote:Op woensdag 24 juni 2015 00:21 schreef lesleyyb het volgende:
jullie mogen dan pacific standard gedaan hebben, ik heb mn sabre turbo terug <3
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |