Owwww ik kan me zijn snoetje al indenkenquote:Op woensdag 1 juli 2015 20:44 schreef JufMariska het volgende:
Aww Chanty![]()
En ghehehe BlueMijnes kijkt sip als ik m'n bh aantrek
Lijkt me emotioneel best lastig. Of vind je het wel oké zo?quote:Op donderdag 2 juli 2015 09:25 schreef Amsel het volgende:
Mijn baby die over een maand geen baby meer is verkiest overdag nu water boven melk. Ik begin echt te merken dat de bv er is voor behaaglijkheid - 's ochtends bij mij wakker worden, als ik uit werk kom even bijtanken, 's avonds bij mij in slaap vallen - en dat de bijvoeding echte voeding wordt. Madam wordt bijzonder chagrijnig als het avondeten een paar minuutjes later is dan normaal
Ja, je merkt echt dat het verandert he? Het is wel een verlichting in het gevoel dat ze zo afhankelijk van je is, maar ook wel afscheid nemen van een periode van echt baby zijn.quote:Op donderdag 2 juli 2015 09:25 schreef Amsel het volgende:
Mijn baby die over een maand geen baby meer is verkiest overdag nu water boven melk. Ik begin echt te merken dat de bv er is voor behaaglijkheid - 's ochtends bij mij wakker worden, als ik uit werk kom even bijtanken, 's avonds bij mij in slaap vallen - en dat de bijvoeding echte voeding wordt. Madam wordt bijzonder chagrijnig als het avondeten een paar minuutjes later is dan normaal
Als ze al iets ouder zijn kan t snel gaan juist!quote:Op zondag 5 juli 2015 22:12 schreef Chanty het volgende:
Ahwwww mabawaHet is ergens ook super fijn dat ze er zo gelukkig van worden, maar het moet idd niet te dwingend zijn.
Morretje zat ik inderdaad aan te denken. Maar ik moet nog steeds in dat babygebaren duiken. Morgen toch maar eens doen, zal nog wel even duren voor hij zoiets leert denk ik.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Nee oke, maar hou je dat vol om niet te kolven? Loop je dan niet op t werk met zere lek borsten?quote:Op maandag 6 juli 2015 14:19 schreef Stormqueen het volgende:
Stoel, dus het zou maar 1 middag in de week zijn die "problemen" geeft? Dan zou ik me er niet te druk om maken. Dan kolf je 1 keer per week niet, dat helpt echt je productie niet om zeep
Je hebt het hier over een tijdspanne van maximaal 4-5 uur waarin je niet kan kolven. Dat overleef je echt wel. Tenzij je echt extreme stuwing hebt, maar daar heb ik nooit zo last van gehad, alleen als ze de eerste weken ineens 's nachts doorhaaldequote:Op maandag 6 juli 2015 14:23 schreef gestreeptestoel het volgende:
[..]
Nee oke, maar hou je dat vol om niet te kolven? Loop je dan niet op t werk met zere lek borsten?
Ik kan me herinneren dat ik elke 3 a 3,5 ging kolven. En bij t afbouwen er steeds langer tussen ging laten. (met ontsteking als gevolg)
Als ik jou was zou ik me daar nog helemaal niet druk om maken. En daarnaast, als je stopt wanneer je weer gaat werken dan heb je toch al 3 (!!) maanden bv gegeven!quote:Op maandag 6 juli 2015 14:33 schreef gestreeptestoel het volgende:
Dank je. Ik heb aan de ene kant voor mezelf heel helder dat ik dit wil, maar zie tig beren op de weg.
jee! Time flies, is hij echt alweer zo groot?quote:Op maandag 6 juli 2015 20:29 schreef NotTheSame het volgende:
Jep, hier ook een dominante tiet.
En over 8 dagen geef ik al weer 6 maanden bv.
whoo!!quote:Op maandag 6 juli 2015 20:50 schreef BlueEyes het volgende:
Ik ben op de helft van dr WHO norm![]()
Gisteren daarom ook een foto door vriend laten maken, net zoals bij de geboorte van de eerste keer aan de borst, nu een foto vn 1 jaar aan de borst
quote:Op maandag 6 juli 2015 20:50 schreef BlueEyes het volgende:
Ik ben op de helft van dr WHO norm![]()
Gisteren daarom ook een foto door vriend laten maken, net zoals bij de geboorte van de eerste keer aan de borst, nu een foto vn 1 jaar aan de borst
Jep, kleine baby's worden grootquote:Op maandag 6 juli 2015 20:34 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
jee! Time flies, is hij echt alweer zo groot?
Ja, uiteraard. Zo kwam ik erachter dat een setje batterijen binnen handbereik wel handig is als je adapter doorfiktquote:Op woensdag 8 juli 2015 12:17 schreef Stormqueen het volgende:
Ja, absoluut. Maar daar denk je pas op zo'n moment aan natuurlijk
quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |