Sorry, waren wel twee penalty's van mij zag ik netquote:Op woensdag 17 juni 2015 21:32 schreef Funel het volgende:
Vrij kansloos verloren van Zhero, dan maar winnen van de nummer 1.
Haha kom maar op, hopelijk ben ik niet zo slecht als ik de oefenduels tegen jouquote:Op woensdag 17 juni 2015 21:40 schreef Funel het volgende:
Ah oefenpotje gewonnen en speler beter geworden, ben helemaal voorbereid om HSV de eerste nederlaag toe te brengen
Gewoon doorzetten joh. Ik heb ook pas 2 punten.quote:Op donderdag 18 juni 2015 01:36 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Ik ga wel zien wanneer de chef van Köln me eruitschopt, ga er geen moeite meer voor doen
Ik word er knettergek vanquote:Op donderdag 18 juni 2015 12:32 schreef Funel het volgende:
Ach, ik vind het al prachtig te zien hoe veel blessures en rode kaarten Bayern had. Zo nu en dan een winstpartijtje hier en daar, is wel geinig. Kan ook niet echt meer verwachten van Paderborn
Ik speel met mijn andere account met Swansea City, heerlijk team om goede prestaties mee te behalen.quote:Op donderdag 18 juni 2015 19:39 schreef Sked het volgende:
Op mijn subaccount met Vitesse heb ik intussen Labyad met 10 goals in 5 wedstrijden
Loopt een stuk beter dan Frankfurt
Eh.. Doe jij mee aan dit bundesliga FOK! seizoen?quote:Op donderdag 18 juni 2015 20:32 schreef Lastpost het volgende:
Die oefenpotjes gaan me een stuk makkelijker af dan het echte werk. Na wat tweaken win ik nu wel, maar echt van harte gaat het nog niet.
Oh excuus, dacht dat het een algemeen OSM topic was.quote:Op donderdag 18 juni 2015 20:33 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Eh.. Doe jij mee aan dit bundesliga FOK! seizoen?
geeft niet, ik was even in de hoop dat jij of Schalke of Wolfsburg traindequote:Op donderdag 18 juni 2015 20:34 schreef Lastpost het volgende:
[..]
Oh excuus, dacht dat het een algemeen OSM topic was.![]()
Wel leuk om te lezen verder trouwens.
Tactiek verkeerd uitgepaktquote:Op donderdag 18 juni 2015 20:46 schreef Ajacied422 het volgende:
[ afbeelding ]
Nu op bezoek bij Zheroo in een lastige pot tegen Freiburg
Stijn, mijn team is compleet de weg kwijtquote:Op donderdag 18 juni 2015 20:46 schreef Ajacied422 het volgende:
[ afbeelding ]
Nu op bezoek bij Zheroo in een lastige pot tegen Freiburg
Nou, zo lastig zal je het niet krijgen denk ikquote:Op donderdag 18 juni 2015 20:46 schreef Ajacied422 het volgende:
[ afbeelding ]
Nu op bezoek bij Zheroo in een lastige pot tegen Freiburg
Ik zie dat ik op de ranglijst je al begin te naderen. Jeetje, zeg.quote:Op donderdag 18 juni 2015 20:47 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Stijn, mijn team is compleet de weg kwijt
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |