SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Startlijst:
http://www.procyclingstats.com/race/Tour_de_Suisse_2015-startlist
Dagelijks wordt de Ronde van Zwitserland uitgezonden op Eurosport (Eurosport 2 is bovendien zender van de maand bij Ziggo).
Die staat ook op mijn longlist al zal ie vast moeten knechten voor Bertje voor zolang het moetquote:Op maandag 15 juni 2015 18:03 schreef Principia het volgende:
Majka kunnen we dus ook opschrijven voor de Tour.
Jawel, maar toch een stukje bevestiging. Niet ontzettend veel goede resultaten gereden dit seizoen toch? Romandië top 10 oid?quote:
ja mobiel topics openen in een reeks gaat niet echtquote:
En Arredondo, Colombiaans genot.quote:
Hier stond een vreemde opmerkingquote:
Dat mag ook wel nadat ze gisteren verloren van Venezuela.quote:
quote:Op maandag 15 juni 2015 18:08 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Dat mag ook wel nadat ze gisteren verloren van Venezuela.
Hahaha.
Wow serieus? Wat een afgang!quote:Op maandag 15 juni 2015 18:08 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Dat mag ook wel nadat ze gisteren verloren van Venezuela.
Hahaha.
Samen met Rolland en Mollema strijden voor de bollen.quote:
Ik kan nog uren naar die assist van Neymar kijken.quote:Op maandag 15 juni 2015 18:08 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Dat mag ook wel nadat ze gisteren verloren van Venezuela.
Hahaha.
Ik ben Mollema-moe.quote:Op maandag 15 juni 2015 18:08 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Samen met Rolland en Mollema strijden voor de bollen.
oh wat was dat een heerlijke bal man. //Gijpquote:Op maandag 15 juni 2015 18:09 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Ik kan nog uren naar die assist van Neymar kijken.
Nu is het Frank Slak.quote:Op maandag 15 juni 2015 18:09 schreef Mani89 het volgende:
Dat is ook niet meer de Frenk Slek van 20 jaar geleden.
Die kan er niet veel meer van zonder zijn broertjequote:Op maandag 15 juni 2015 18:09 schreef Mani89 het volgende:
Dat is ook niet meer de Frenk Slek van 20 jaar geleden.
Ik weet nog dat hij in 2010 een salto maakte op de kasseien.quote:Op maandag 15 juni 2015 18:10 schreef Sked het volgende:
[..]
Die kan er niet veel meer van zonder zijn broertje
In de Ronde van Zwitserland ging hij eens rechtdoor in de afdaling waar hij rechtsaf moest.quote:Op maandag 15 juni 2015 18:10 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Ik weet nog dat hij in 2010 een salto maakte op de kasseien.
Dumoulin kan ook wel aankomenquote:Op maandag 15 juni 2015 18:11 schreef baggerbaas het volgende:
Moet nog maar zien of de sprinters als Sagan en Matthews nog fris genoeg zitten. Denk dat het eerder voor Moreno zal zijn.
Jaquote:Op maandag 15 juni 2015 18:11 schreef Pedroso het volgende:
Etappes iedere dag zo laat afgelopen ? Zou me goed uitkomen.
quote:Op maandag 15 juni 2015 18:12 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Ullrich kon dat ook altijd, vooral in de winter.
Zo de vangrail over met een koprol.quote:Op maandag 15 juni 2015 18:11 schreef Wombcat het volgende:
[..]
In de Ronde van Zwitserland ging hij eens rechtdoor in de afdaling waar hij rechtsaf moest.
Ronaldo is daar het allerbeste inquote:Op maandag 15 juni 2015 18:12 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Ullrich kon dat ook altijd, vooral in de winter.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |