quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Though those that are betrayed do feel the treason sharply, yet the traitor stands in worse case of woe.
Nee is gewoon in Venlo.quote:Op vrijdag 12 juni 2015 21:57 schreef EttovanBelgie het volgende:
Ooooooh shit, speelt Nederland tegen Letland ín Letland???????
Is mijn gevoelige, zo niet te zeggen paranoïde en grimmige karakterstructuur...quote:Op vrijdag 12 juni 2015 22:08 schreef Willoow het volgende:
[..]
Niemand reageert met haat?
Of ik zie dat niet meer
quote:Op vrijdag 12 juni 2015 22:10 schreef Willoow het volgende:
[..]Lekker, kan ik zo weer naar het ziekenhuisSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Haten mag niet meer van de nieuwe policyquote:Op vrijdag 12 juni 2015 22:07 schreef EttovanBelgie het volgende:
Meteen iedereen met haat reageren...
Lekker dan, voor WCH.quote:Op vrijdag 12 juni 2015 22:11 schreef Remqo het volgende:
[..]
Haten mag niet meer van de nieuwe policy
Die arme drommel heeft het er zwaar meequote:
IK HAAT DIT WEER.quote:
ewaquote:
Heeeeeeey Etto vriend!!!quote:Op vrijdag 12 juni 2015 22:13 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
IK HAAT DIT WEER.
Maar ik hou van SE, de bazin van SC...
Allereerst - sorry, ik blijf een leraar - verandert met een d.quote:
Ik vind dat zo mooi héquote:Op vrijdag 12 juni 2015 22:09 schreef Frank_Drebin het volgende:
[..]
Misschien nog wel een al dan niet leuke anekdote. Mijn grootvader van mijn vaders kant - kon ik heel goed mee overweg, vroeger als kind mee vissen en dergelijke - was nog echt iemand van de oude stempel. Dat arbeidersgevoel, je kent dat wel.
Heb hem toen ik studeerde (wilde hij heel graag) toen eens meegenomen naar de universiteit. Vond hij prachtig. Hoewel er in principe weinig te zien was.
Dat zijn van die dingen, als je daaraan terug denkt, dan ga je iemand heel erg missen, daarom, je moet genieten zo lang je iemand hebt.
Zo hard sla ik niet.quote:Op vrijdag 12 juni 2015 22:11 schreef Toto69 het volgende:
[..]
Lekker, kan ik zo weer naar het ziekenhuis
Ey Sidequote:
Wacht maar jij.quote:Op vrijdag 12 juni 2015 22:14 schreef Willoow het volgende:
[..]
Ik vind dat zo mooi héVoor zulke mensen is dat ook iets geweldigs, dat studeren.
Mijn oma was ook een prachtig mens, echt een hele lieve vrouw
[..]
Zo hard sla ik niet.
[..]
Ey Side
Herinneringen blijven zei hij altijd. Als de mooie maar het winnen van de slechte. Of iets in die zin.quote:Op vrijdag 12 juni 2015 22:14 schreef Willoow het volgende:
[..]
Ik vind dat zo mooi héVoor zulke mensen is dat ook iets geweldigs, dat studeren.
Mijn oma was ook een prachtig mens, echt een hele lieve vrouw
Da's niet bestquote:Op vrijdag 12 juni 2015 22:11 schreef Toto69 het volgende:
[..]
Lekker, kan ik zo weer naar het ziekenhuis
quote:Op vrijdag 12 juni 2015 22:14 schreef deadprez het volgende:
[..]
MED / Een beter FOK! begint bij jezelf - gedrag en moderatie
Weejoo ze gaan nog strenger zijn dus, ik reageer meestal wel serieus buiten de SC.quote:Op vrijdag 12 juni 2015 22:14 schreef Remqo het volgende:
[..]
MED / Een beter FOK! begint bij jezelf - gedrag en moderatie
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Uiteindelijk is alles eindig, zelfs het universum. Maar goed ook denk ik, ik hoef niet eeuwig te leven.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |