Als je weggooien zo zonde vindt, zet die pan dan gewoon in de koelkast.quote:Op vrijdag 12 juni 2015 22:37 schreef Sneeuw-Leeuw het volgende:
[..]
Nouja ik vind weggooien zonde, en het is lekker. Maar ik kan ruiken, als het rot is, proef je toch wel neem ik aan?
Ga het proberen, brb.quote:Op vrijdag 12 juni 2015 22:40 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Als je weggooien zo zonde vindt, zet die pan dan gewoon in de koelkast.
Ja, neem me lekker in de zeik.quote:Op vrijdag 12 juni 2015 22:54 schreef Sneeuw-Leeuw het volgende:
[..]
Ga het proberen, brb.
Update het paste, maar kan ik het morgen dan wel nog makkelijk warm krijgen?
Bedankt voor de tips.
Vanwege die kelder zou ik het niet doen. Schimmels zijn nou niet echt ideale gasten in je pannetje. Ik neem aan dat er ook rijst bij zat ofzo? Die rijst is link.quote:Op vrijdag 12 juni 2015 22:21 schreef Sneeuw-Leeuw het volgende:
[..]
Het is een hele pan en ik verrek het die pan schoon te maken om hem daarna weer vuil te maken.
Nee, neem niemand in de zeik, maar papa en mama deden het altijd voor me en nu weet ik het ook niet. Heb het uiteindelijk weggegooid want het smaakte nergens na.quote:
Sja wat zal ik zeggen morgen voor het eerst een wasmachine draaien, ik hou mijn hart vast man.quote:Op zondag 14 juni 2015 15:19 schreef MacorgaZ het volgende:
_____!!!
Hier moest ik toch even hartelijk om lachen, gare kip die opeens weer rauw word, en kip bewaren in de kelder![]()
Dit is wel een allememaggies waard.
Staat hij niet goed, die wasmachine?quote:Op maandag 15 juni 2015 00:31 schreef Sneeuw-Leeuw het volgende:
[..]
Sja wat zal ik zeggen morgen voor het eerst een wasmachine draaien, ik hou mijn hart vast man.
Nouja ik doe nooit huishouden etc... En er zijn veel knopjes. Maar het is denk ik goed gelukt dankzij wiki-how.quote:Op maandag 15 juni 2015 00:43 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Staat hij niet goed, die wasmachine?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |