SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.TARDIS. † 22-7-2015 *22-1-2016
Hahahaha weer WCH's privacy aantastten. ;Pquote:
zij zonder zonden gooien de eerste steen Chaiquote:Op vrijdag 12 juni 2015 11:29 schreef Chai het volgende:
[..]
Hahahaha weer WCH's privacy aantastten. ;P
Al gaat dat nu niet echt op, het is wel vigilants bedoeling.
Doet 'ie verkeerd dan. Laatste waarschuwing was duidelijk genoeg.quote:Op vrijdag 12 juni 2015 11:29 schreef Chai het volgende:
Of is dit vigilants manier van LH ontgroenen.
flikkertjes doen dat meestal op een andere manier denk ikquote:Op vrijdag 12 juni 2015 11:29 schreef Chai het volgende:
Of is dit vigilants manier van LH ontgroenen.
streng doch rechtvaardigquote:Op vrijdag 12 juni 2015 11:30 schreef LompeHork het volgende:
[..]
Doet 'ie verkeerd dan. Laatste waarschuwing was duidelijk genoeg.
wie is LH¿quote:Op vrijdag 12 juni 2015 11:29 schreef Chai het volgende:
Of is dit vigilants manier van LH ontgroenen.
jij bent het slachtoffer van het systeemquote:Op vrijdag 12 juni 2015 11:31 schreef vigilant7 het volgende:
hij post toch alles echt wel zelf hier
wat een drukte
werkgever nooit gedaan idiootquote:Op vrijdag 12 juni 2015 11:31 schreef vigilant7 het volgende:
hij post toch alles echt wel zelf hier
wat een drukte
ik werd uitgeloktquote:Op vrijdag 12 juni 2015 11:31 schreef Working_Class_Hero het volgende:
[..]
werkgever nooit gedaan idioot
quote:
quote:Op vrijdag 12 juni 2015 11:31 schreef voederbietel het volgende:
[..]
jij bent het slachtoffer van het systeem
owh zoquote:
quote:Op vrijdag 12 juni 2015 11:32 schreef voederbietel het volgende:
Heb jij ook eigen verantwoordelijkheid Vigilant? Of heb je die met je eigenwaarde ook maar opgegeven?
Nee, jij maakt het serieus door privacygevoelige informatie te gebruiken om je bij af te trekken.quote:
quote:
een geloof kan je niet winnen op argumenten, daarom noemt het een geloofquote:Op vrijdag 12 juni 2015 11:34 schreef Working_Class_Hero het volgende:
[..]niet door mij... ik vraag me echt af waar je mee bezig bent..
Is dit naar aanleiding van onze discussie over jouw geloof? Haal je nu zo je gelijk? OMdat je het niet kan winnen met argumenten?
Man man
wat een toeval heh ene moment stoppen op onz en dan in een keer beginnen op klb wow ;squote:
Laat het een les zijn voor alle betrokken users om gewoon niet zo veel privé dingen te posten, van zichzelf of een ander.quote:Op vrijdag 12 juni 2015 11:34 schreef LompeHork het volgende:
Simpel: Privéinfo is privé en daar is geen ruimte voor op FOK!, als vigilant dat graag wil posten van andere users, dan post je dat maar in je dagboek.
vigilant is wch aan het trollen met prive-info van wchquote:
en ondertussen is de SC nog steeds niet sticky, bedankt Vigilantquote:
gewoon een trieste kneus met helemaal niets in zijn leven, best sneuquote:Op vrijdag 12 juni 2015 11:36 schreef Vanillekwark het volgende:
[..]
vigilant is wch aan het trollen met prive-info van wch
Diegene die achter de fappening zat heeft dik geld verdiend hoor.quote:Op vrijdag 12 juni 2015 11:36 schreef voederbietel het volgende:
Echt nog nooit is er iemand beter geworden van het posten van exclusieve privé-informatie op het internet. Snap nooit waarom dat zo aantrekkelijk is voor zovelen.
Centraal bedoel je.quote:Op vrijdag 12 juni 2015 11:37 schreef voederbietel het volgende:
[..]
en ondertussen is de SC nog steeds niet sticky, bedankt Vigilant
da's niet wat ik bedoel heh liefjequote:Op vrijdag 12 juni 2015 11:37 schreef Chai het volgende:
[..]
Diegene die achter de fappening zat heeft dik geld verdient hoor.
nee, ik heb het liever rustig maar heb wel een hekel aan pestkoppen zoals wchquote:Op vrijdag 12 juni 2015 11:36 schreef voederbietel het volgende:
[..]
Maar srs, waarom zo naar doen? Geeft dat dikke thril?
Nogalquote:Op vrijdag 12 juni 2015 11:37 schreef Working_Class_Hero het volgende:
[..]
gewoon een trieste kneus met helemaal niets in zijn leven, best sneu
snap ikquote:Op vrijdag 12 juni 2015 11:38 schreef vigilant7 het volgende:
[..]
nee, ik heb het liever rustig maar heb wel een hekel aan pestkoppen zoals wch
Wow, waarom hem op zijn uiterlijk aanvallen.quote:Op vrijdag 12 juni 2015 11:38 schreef vigilant7 het volgende:
[..]
nee, ik heb het liever rustig maar heb wel een hekel aan pestkoppen zoals wch
In je dromen?quote:Op vrijdag 12 juni 2015 11:38 schreef Fylax het volgende:
Welkom terug Hork, we hadden het vannacht nog over je.
ik had je nog gefeliciteerd in je jank topic over je examen maar omdat je daar niet op reageert neem ik alles terugquote:Op vrijdag 12 juni 2015 11:38 schreef Fylax het volgende:
Welkom terug Hork, we hadden het vannacht nog over je.
Dan nog is dat geen reden om te spelen met iemands privé.quote:Op vrijdag 12 juni 2015 11:38 schreef vigilant7 het volgende:
[..]
nee, ik heb het liever rustig maar heb wel een hekel aan pestkoppen zoals wch
Dank, ging het over dolfijnen?quote:Op vrijdag 12 juni 2015 11:38 schreef Fylax het volgende:
Welkom terug Hork, we hadden het vannacht nog over je.
quote:Op vrijdag 12 juni 2015 11:39 schreef Chai het volgende:
[..]
Wow, waarom hem op zijn uiterlijk aanvallen.
Oh, dat topic kan ik nu eindelijk sluiten, goed dat je het zegt.quote:Op vrijdag 12 juni 2015 11:39 schreef voederbietel het volgende:
[..]
ik had je nog gefeliciteerd in je jank topic over je examen maar omdat je daar niet op reageert neem ik alles terug
mag ik je rechterhand wordenquote:Op vrijdag 12 juni 2015 11:39 schreef LompeHork het volgende:
[..]
Oh, dat topic kan ik nu eindelijk sluiten, goed dat je het zegt.
jankerdje, wat doe je in KLB als je zo snel gaat janken dan?quote:Op vrijdag 12 juni 2015 11:38 schreef vigilant7 het volgende:
[..]
nee, ik heb het liever rustig maar heb wel een hekel aan pestkoppen zoals wch
hee ik had het net over jequote:Op vrijdag 12 juni 2015 11:40 schreef hugecooll het volgende:
[warning]MED / Een beter FOK! begint bij jezelf - gedrag en moderatie[/warning]
Nee, over dat jij zo weer mod zou kunnen zijn.quote:Op vrijdag 12 juni 2015 11:39 schreef LompeHork het volgende:
[..]
Dan nog is dat geen reden om te spelen met iemands privé.
[..]
Dank, ging het over dolfijnen?
DM dit maar naar vigilantquote:Op vrijdag 12 juni 2015 11:40 schreef hugecooll het volgende:
[warning]MED / Een beter FOK! begint bij jezelf - gedrag en moderatie[/warning]
Ja, dat was ik gister alquote:Op vrijdag 12 juni 2015 11:40 schreef Fylax het volgende:
[..]
Nee, over dat jij zo weer mod zou kunnen zijn.![]()
hupla, je snapt het niet hequote:Op vrijdag 12 juni 2015 11:40 schreef Working_Class_Hero het volgende:
[..]
jankerdje, wat doe je in KLB als je zo snel gaat janken dan?
quote:Op vrijdag 12 juni 2015 11:40 schreef Fylax het volgende:
[..]
Nee, over dat jij zo weer mod zou kunnen zijn.![]()
Ik moet nog alles teruglezen, ben net wakker en heb m'n dagelijkse cafeïne inname nog niet gehad.quote:Op vrijdag 12 juni 2015 11:39 schreef voederbietel het volgende:
[..]
ik had je nog gefeliciteerd in je jank topic over je examen maar omdat je daar niet op reageert neem ik alles terug
in dm is ie meestal beschaafderquote:Op vrijdag 12 juni 2015 11:41 schreef Chai het volgende:
[..]
Regel het even in DM dan ipv hier. Of durf je dat niet.
Ja, daar moet je een keer mee ophouden.. we hebben je al langer in de smiezen.quote:Op vrijdag 12 juni 2015 11:41 schreef Frozen-assassin het volgende:
Trouwens, is het dan ook verboden om in KLB te baggeren? Zeker bij bepaalde users die continu zelfde topics openen heb je wat sneller 'TS'...
Baggeren is sowieso nergens gewenst, ook niet in ONZ.quote:Op vrijdag 12 juni 2015 11:41 schreef Frozen-assassin het volgende:
Trouwens, is het dan ook verboden om in KLB te baggeren? Zeker bij bepaalde users die continu zelfde topics openen heb je wat sneller 'TS'...
Ik doe wel aan delegeren, zolang ik zelf maar niet hoefquote:Op vrijdag 12 juni 2015 11:41 schreef hugecooll het volgende:
[..]
Jij zou me ook zonder blikken of blozen naar een oorlogsgebied sturen he?
Zie gelijk die huilende bejaarde weer voor me met zo'n papstemmetjequote:Op vrijdag 12 juni 2015 11:42 schreef Chai het volgende:
[..]
Mijn zoon regelt mijn bankzaken, maar hij betaalt er ook zijn eigen rekeningen van.
Wat zeg je hier? Snap er geen fuck vanquote:Op vrijdag 12 juni 2015 11:42 schreef vigilant7 het volgende:
al gebruikt hij ook vertrouwelijke info in dm gegeven tegen iemand al zegt hij zelf dat het zeker weten tussen ons zal blijven
DAD-principe. Delegeren, Afschuiven, Doorschuiven.quote:Op vrijdag 12 juni 2015 11:42 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Ik doe wel aan delegeren, zolang ik zelf maar niet hoef
Ah, Mono is wel coolquote:Op vrijdag 12 juni 2015 11:43 schreef Fylax het volgende:
Vanavond is GutterFM trouwens weer on-air. Eerst Fylax Friday en daarna Monopoly.
Dat kun je aankaarten door te mailen naar forum@fok.nlquote:Op vrijdag 12 juni 2015 11:42 schreef vigilant7 het volgende:
al gebruikt hij ook vertrouwelijke info in dm gegeven tegen iemand al zegt hij zelf dat het zeker weten tussen ons zal blijven
Geen bewijs maar ik kan wel beamen dat wch een pestkop is, die niets anders dan een rottige sfeer hier neer zet. Wel jammer.quote:Op vrijdag 12 juni 2015 11:43 schreef LompeHork het volgende:
[..]
Dat kun je aankaarten door te mailen naar forum@fok.nl
Moet je natuurlijk wel bewijs hebben.
Nee, daar zit je dan dus.quote:Op vrijdag 12 juni 2015 11:45 schreef 2NutZ het volgende:
[..]
Geen bewijs maar ik kan wel beamen dat wch een pestkop is, die niets anders dan een rottige sfeer hier neer zet. Wel jammer.
Goeie ontwikkeling, sommige mensen hebben die controle ook echt nodig.quote:Op vrijdag 12 juni 2015 11:45 schreef LompeHork het volgende:
[..]
Nee, daar zit je dan dus.
Verder zijn er nu twee extra wakende ogen bij gekomen, geen zweet.
Ik ben ook kaalquote:Op vrijdag 12 juni 2015 11:46 schreef Toto69 het volgende:
Ik wil graag mijn beklag doen over wch zijn kaalheid
Dan bij deze ook mijn beklag over jouquote:Op vrijdag 12 juni 2015 11:46 schreef LompeHork het volgende:
[..]
Ik ben ook kaal
By choice, dat dan weer wel.
Ik heb wel een sticky voor jequote:Op vrijdag 12 juni 2015 11:47 schreef Chai het volgende:
Dat sticky waarin wordt opgeroepen om normaal te doen. Ja hoor, daar wordt de wereld beter van.Doe maar normaal dan doe je al gek genoeg.
Is dit een verkapte smeekbede zodat iemand je een nieuwe cadeau doet?quote:Op vrijdag 12 juni 2015 11:46 schreef Fylax het volgende:
Kut. Mijn abo is voorbij en nu zie ik weer ads.
Haha nee joh, als iemand dat doet is 'ie gek. Ik maak straks wel weer wat geld over naar Danny.quote:Op vrijdag 12 juni 2015 11:47 schreef Chai het volgende:
[..]
Is dit een verkapte smeekbede zodat iemand je een nieuwe cadeau doet?
Hoezo? Je kan ook gewoon een abo kopen in de store toch? Dat deed ik laatst ook gewoon.quote:Op vrijdag 12 juni 2015 11:48 schreef Fylax het volgende:
[..]
Haha nee joh, als iemand dat doet is 'ie gek. Ik maak straks wel weer wat geld over naar Danny.
Je kan beter persoonlijk dat even melden als een subtiele bipshugquote:Op vrijdag 12 juni 2015 11:48 schreef LompeHork het volgende:
[..]
Hoezo? Je kan ook gewoon een abo kopen in de store toch? Dat deed ik laatst ook gewoon.
Lekkerquote:Op vrijdag 12 juni 2015 11:49 schreef McGrath het volgende:
[..]
ik zal eens zorgen dat jij sticky wordt.
Oja, dat is waar ook, dan word je natuurlijk beter gewaardeerd binnen de crew.quote:Op vrijdag 12 juni 2015 11:49 schreef 2NutZ het volgende:
[..]
Je kan beter persoonlijk dat even melden als een subtiele bipshug
quote:Op vrijdag 12 juni 2015 11:50 schreef LompeHork het volgende:
[..]
Oja, dat is waar ook, dan word je natuurlijk beter gewaardeerd binnen de crew.
Godver, ik kan nog steeds sarcasme.
Dan zit ik meteen aan een half jaar of jaar vast, dat hoeft van mij niet. Als ik weinig op FOK! zit doe ik eventjes twee weken geen abo en maak ik daarna weer voor een maand over. Veel fijner dan in een keer voor een heel jaar moeten betalen.quote:Op vrijdag 12 juni 2015 11:48 schreef LompeHork het volgende:
[..]
Hoezo? Je kan ook gewoon een abo kopen in de store toch? Dat deed ik laatst ook gewoon.
Het verschil tussen kennen, kannen en kunnen heb ik nooit 'leert op skool.quote:
Eigenlijk ben je dus gewoon een skere tatta?quote:Op vrijdag 12 juni 2015 11:52 schreef Fylax het volgende:
[..]
Dan zit ik meteen aan een half jaar of jaar vast, dat hoeft van mij niet. Als ik weinig op FOK! zit doe ik eventjes twee weken geen abo en maak ik daarna weer voor een maand over. Veel fijner dan in een keer voor een heel jaar moeten betalen.
En ik heb altijd maar kleine bedragen op mijn bankrekening staan.
Betalen voor Fok!quote:Op vrijdag 12 juni 2015 11:52 schreef Fylax het volgende:
[..]
Dan zit ik meteen aan een half jaar of jaar vast, dat hoeft van mij niet. Als ik weinig op FOK! zit doe ik eventjes twee weken geen abo en maak ik daarna weer voor een maand over. Veel fijner dan in een keer voor een heel jaar moeten betalen.
En ik heb altijd maar kleine bedragen op mijn bankrekening staan.
Werk je al wel dan?quote:Op vrijdag 12 juni 2015 11:52 schreef Fylax het volgende:
[..]
Dan zit ik meteen aan een half jaar of jaar vast, dat hoeft van mij niet. Als ik weinig op FOK! zit doe ik eventjes twee weken geen abo en maak ik daarna weer voor een maand over. Veel fijner dan in een keer voor een heel jaar moeten betalen.
En ik heb altijd maar kleine bedragen op mijn bankrekening staan.
Beter cash idd voor die snelle hosselquote:Op vrijdag 12 juni 2015 11:52 schreef Fylax het volgende:
[..]
Dan zit ik meteen aan een half jaar of jaar vast, dat hoeft van mij niet. Als ik weinig op FOK! zit doe ik eventjes twee weken geen abo en maak ik daarna weer voor een maand over. Veel fijner dan in een keer voor een heel jaar moeten betalen.
En ik heb altijd maar kleine bedragen op mijn bankrekening staan.
Is die bel-optie dan niks voor je?quote:Op vrijdag 12 juni 2015 11:52 schreef Fylax het volgende:
[..]
Dan zit ik meteen aan een half jaar of jaar vast, dat hoeft van mij niet. Als ik weinig op FOK! zit doe ik eventjes twee weken geen abo en maak ik daarna weer voor een maand over. Veel fijner dan in een keer voor een heel jaar moeten betalen.
En ik heb altijd maar kleine bedragen op mijn bankrekening staan.
Nah, ik zou mezelf niet skeer noemen voor iemand die het moet doen van zakgeld. Maar ik hou gewoon erg van sparen en dat gaat niet zo goed als ik het op de bankrekening heb staan.quote:Op vrijdag 12 juni 2015 11:52 schreef LompeHork het volgende:
[..]
Het verschil tussen kennen, kannen en kunnen heb ik nooit 'leert op skool.
[..]
Eigenlijk ben je dus gewoon een skere tatta?
Haha sparen is voor losers. Een echte baas zuipt al zijn geld op.quote:Op vrijdag 12 juni 2015 11:54 schreef Fylax het volgende:
[..]
Nah, ik zou mezelf niet skeer noemen voor iemand die het moet doen van zakgeld. Maar ik hou gewoon erg van sparen en dat gaat niet zo goed als ik het op de bankrekening heb staan.
Die zin doet mij denken aan een zin uit het nummer 'origineel amsterdams' van de band 'Osdorp Posse'.quote:Op vrijdag 12 juni 2015 11:52 schreef LompeHork het volgende:
[..]
Het verschil tussen kennen, kannen en kunnen heb ik nooit 'leert op skool.
[..]
Eigenlijk ben je dus gewoon een skere tatta?
True that.quote:Op vrijdag 12 juni 2015 11:54 schreef Fylax het volgende:
[..]
Nah, ik zou mezelf niet skeer noemen voor iemand die het moet doen van zakgeld. Maar ik hou gewoon erg van sparen en dat gaat niet zo goed als ik het op de bankrekening heb staan.
Oh en dit natuurlijk.quote:Op vrijdag 12 juni 2015 11:54 schreef JimmyDean het volgende:
[..]
Haha sparen is voor losers. Een echte baas zuipt al zijn geld op.
Ik zou eigenlijk niet weten waarom niet. Ik zit veel op FOK! en wil dat het blijft bestaan, maar ik heb ook een bloedhekel aan ads. Dus dan is drie euro in de maand niet zo heel veel.quote:
Toch weer een biertje.quote:Op vrijdag 12 juni 2015 11:55 schreef Fylax het volgende:
[..]
Ik zou eigenlijk niet weten waarom niet. Ik zit veel op FOK! en wil dat het blijft bestaan, maar ik heb ook een bloedhekel aan ads. Dus dan is drie euro in de maand niet zo heel veel.
Nee, ik werk niet. Ik krijg alleen zakgeld, maar ik kan best goed sparen dus kan altijd wel iets leuks kopen.quote:Op vrijdag 12 juni 2015 11:53 schreef Chai het volgende:
[..]
Werk je al wel dan?
Baantje vinden als 14-jarige is wel lastig of niet.
Voor jou is er aids. hahahaquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.* Je mag wel een iets normalere toon aanslaan. Realiseer je goed dat dit slechts jouw mening is.
Ja en als je werkt kan je nog veel beter sparen.quote:Op vrijdag 12 juni 2015 11:57 schreef Fylax het volgende:
[..]
Nee, ik werk niet. Ik krijg alleen zakgeld, maar ik kan best goed sparen dus kan altijd wel iets leuks kopen.
Nouja, ik merk dat steeds meer klasgentoen (15-16) een baantje hebben, maar dat is dan vooral in de supermarkt ofzo. Dat vind ik echt niets dus dat doe ik ook niet. Ik wacht liever nog even tot ik 18 ben en ga dan bij iets werken wat ik leuk vind.
Dom, als je op je 18e soliciteert zonder werkervaring heb je een stuk minder kans, beter ga je vanaf 16 bij de supermarkt werken.quote:Op vrijdag 12 juni 2015 11:57 schreef Fylax het volgende:
[..]
Nouja, ik merk dat steeds meer klasgentoen (15-16) een baantje hebben, maar dat is dan vooral in de supermarkt ofzo. Dat vind ik echt niets dus dat doe ik ook niet. Ik wacht liever nog even tot ik 18 ben en ga dan bij iets werken wat ik leuk vind.
quote:Op vrijdag 12 juni 2015 11:57 schreef 2NutZ het volgende:
[..]
Voor jou is er aids. hahahaSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.niks grapjeSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.I had a splitting headache.From which the future's made.
† Ryan Dunn (June 11, 1977 – June 20, 2011)
It's funny. All you have to do is say something nobody understands and they'll do practically anything you want them to.
VIVA LA ASSANGE¡
Dit.. Kan ook al vanaf paar uurtjes per week...quote:Op vrijdag 12 juni 2015 11:59 schreef JimmyDean het volgende:
[..]
Dom, als je op je 18e soliciteert zonder werkervaring heb je een stuk minder kans, beter ga je vanaf 16 bij de supermarkt werken.
Oké deadprezquote:Op vrijdag 12 juni 2015 11:57 schreef Fylax het volgende:
[..]
Dat vind ik echt niets dus dat doe ik ook niet.
Ik denk dat m'n browser ze buiten de deur houdt want op m'n desktop krijg ik wel ads, maar Fok! staat bij mij altijd ingezoomd dus de ads aan de zijkant heb ik sowieso geen last van, echter ook die krijg ik niet binnen op deze laptop.quote:Op vrijdag 12 juni 2015 11:57 schreef Chai het volgende:
[..]
Oh daar moet Danny even naar kijken dan.
TR.quote:
de swaggerbodequote:Op vrijdag 12 juni 2015 12:01 schreef Frozen-assassin het volgende:
Fylax later als postbode voor Sandd
top reactie¿quote:
Dat is best zwaar toch? Ik heb boontjes geplukt en sla geoogst.quote:Op vrijdag 12 juni 2015 12:00 schreef LompeHork het volgende:
Of neem een vakantiebaantje, ga bollen rapen of tulpen koppen ofzo, word je hard van.
Hard geworden.
Uit nieuwsgierigheid, wat zou je leuk vinden?quote:Op vrijdag 12 juni 2015 11:57 schreef Fylax het volgende:
[..]
Nee, ik werk niet. Ik krijg alleen zakgeld, maar ik kan best goed sparen dus kan altijd wel iets leuks kopen.
Nouja, ik merk dat steeds meer klasgentoen (15-16) een baantje hebben, maar dat is dan vooral in de supermarkt ofzo. Dat vind ik echt niets dus dat doe ik ook niet. Ik wacht liever nog even tot ik 18 ben en ga dan bij iets werken wat ik leuk vind.
Deze man weetquote:Op vrijdag 12 juni 2015 12:00 schreef LompeHork het volgende:
Of neem een vakantiebaantje, ga bollen rapen of tulpen koppen ofzo, word je hard van.
Hard geworden.
TMIquote:Op vrijdag 12 juni 2015 12:00 schreef LompeHork het volgende:
Of neem een vakantiebaantje, ga bollen rapen of tulpen koppen ofzo, word je hard van.
Hard geworden.
Redelijk ja, slopend voor je rug. Ik deed het vanaf m'n twaalfde ofzo.quote:Op vrijdag 12 juni 2015 12:01 schreef Chai het volgende:
[..]
Dat is best zwaar toch? Ik heb boontjes geplukt en sla geoogst.
niet zo aardig van je he tootsquote:Op vrijdag 12 juni 2015 11:46 schreef Toto69 het volgende:
Ik wil graag mijn beklag doen over wch zijn kaalheid
Kloptquote:Op vrijdag 12 juni 2015 12:04 schreef Chai het volgende:
[..]
maar voor mensen die lekker stoer lekker laat naar bed gaan wel ;p
quote:Op vrijdag 12 juni 2015 11:45 schreef 2NutZ het volgende:
[..]
Geen bewijs maar ik kan wel beamen dat wch een pestkop is, die niets anders dan een rottige sfeer hier neer zet. Wel jammer.
Alsof je er een hebtquote:Op vrijdag 12 juni 2015 12:04 schreef Working_Class_Hero het volgende:
[..]dan zijn we ook geen bff meer zo he
hihiquote:Op vrijdag 12 juni 2015 12:11 schreef Vanillekwark het volgende:
[..]
Ik kan mijn muziekbroer niet alleen laten staan.
kale flikkerquote:Op vrijdag 12 juni 2015 12:04 schreef Working_Class_Hero het volgende:
[..]
niet zo aardig van je he toots
Ik heb geen grasmaaier, ik moet dat altijd met een schaartje doen.quote:Op vrijdag 12 juni 2015 12:19 schreef McGrath het volgende:
[..]
De benzinemaaier wil niet meer aan, straks moet ik de handmaaier pakken
Dat is ieder geval niet zwaar, wel langzaamquote:Op vrijdag 12 juni 2015 12:20 schreef LompeHork het volgende:
[..]
Ik heb geen grasmaaier, ik moet dat altijd met een schaartje doen.
Benzinemaaier ging gisteren bij mij direct aanquote:Op vrijdag 12 juni 2015 12:19 schreef McGrath het volgende:
[..]
De benzinemaaier wil niet meer aan, straks moet ik de handmaaier pakken
De eerste keer ging ie direct ook aan, maar hij haperde al en toen ie uitviel was ie niet meer aan te krijgen, benzine alles bijgevuld.quote:Op vrijdag 12 juni 2015 12:21 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Benzinemaaier ging gisteren bij mij direct aanNormaal moet je het wel een paar keer proberen
RIPquote:Op vrijdag 12 juni 2015 12:22 schreef McGrath het volgende:
[..]
De eerste keer ging ie direct ook aan, maar hij haperde al en toen ie uitviel was ie niet meer aan te krijgen, benzine alles bijgevuld.
Grote tuin?quote:Op vrijdag 12 juni 2015 12:22 schreef McGrath het volgende:
[..]
Jahandmaaier, beetje spierballen kweken.
Bietje ether versproeien in de luchtaanvoer.quote:Op vrijdag 12 juni 2015 12:22 schreef McGrath het volgende:
[..]
De eerste keer ging ie direct ook aan, maar hij haperde al en toen ie uitviel was ie niet meer aan te krijgen, benzine alles bijgevuld.
weet niet of mijn pa dat heeft staan.quote:Op vrijdag 12 juni 2015 12:24 schreef niels0 het volgende:
[..]
Bietje ether versproeien in de luchtaanvoer.
lenenquote:Op vrijdag 12 juni 2015 12:24 schreef McGrath het volgende:
[..]
Redelijk. Die van mijn ouders dan.
Ik hoor nu de benzinemaaier van de buren
Vlak voor je startpoging. Er bestaan van die spuitbussen. Startspray/motorspray/motor-starter-spray.quote:Op vrijdag 12 juni 2015 12:25 schreef McGrath het volgende:
[..]
weet niet of mijn pa dat heeft staan.
F5'en, doet het gewoon.quote:Op vrijdag 12 juni 2015 12:28 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
This webpage is not available
ERR_CONNECTION_TIMED_OUT
-> startpilootquote:Op vrijdag 12 juni 2015 12:27 schreef niels0 het volgende:
[..]
Vlak voor je startpoging. Er bestaan van die spuitbussen. Startspray/motorspray/motor-starter-spray.
http://www.haxball.com/?r(...)f48e03ad8aa0d8fac99bquote:Op vrijdag 12 juni 2015 12:31 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
idd, alle andere sites doen het gewoon
Fijn dat er eindelijk wat gedaan wordt aan al die gimmick users in KLBquote:Op vrijdag 12 juni 2015 12:11 schreef LompeHork het volgende:
Ook even voor hier: MED / Een beter FOK! begint bij jezelf - gedrag en moderatie
Ik kan me voorstellen dat je er veel last van ondervind maar de meeste mensen moeten gewoon twee accounts hebben omdat tegenwoordig dm-ban vast onderdeel is van gewone bans.quote:Op vrijdag 12 juni 2015 12:42 schreef niels0 het volgende:
Mag ook wel 'ns wat gedaan worden aan kloons. 1 account per IP ofzo.
Over het algemeen is er niet veel mis met kloons, als ze zich maar gedragen en niet als een losgeslagen jostie overal verzonnen topics gaan openen met semi-grappige teksten.quote:Op vrijdag 12 juni 2015 12:42 schreef niels0 het volgende:
Mag ook wel 'ns wat gedaan worden aan kloons. 1 account per IP ofzo.
Succesquote:
Kom je wel eens op KLB?quote:Op vrijdag 12 juni 2015 12:45 schreef LompeHork het volgende:
[..]
Over het algemeen is er niet veel mis met kloons, als ze zich maar gedragen en niet als een losgeslagen jostie overal verzonnen topics gaan openen met semi-grappige teksten.
Srs man, de helft van de topics in KLB wordt aangemaakt door kloons en bestaan voor de volle 100% uit verzonnen zuig verhalen. Wordt een account dan gebanned dan begin je toch gewoon na een week of 2-3 onder een andere naam exact dezelfde content te producerenquote:
genoeg manieren om onder een ander IP adres te posten, denk niet dat dat nou zoveel zou helpenquote:Op vrijdag 12 juni 2015 12:48 schreef voederbietel het volgende:
Wat niels0 zegt zou trouwens wel een oplossing zijn voor pak 'em beet 80% van de "problemen" op FOK!, 1 account per IP.
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEquote:Op vrijdag 12 juni 2015 12:42 schreef niels0 het volgende:
Mag ook wel 'ns wat gedaan worden aan kloons. 1 account per IP ofzo.
Dit. En daarnaast ook totaal onhandig, want wat nou als je bij een gigantisch bedrijf werkt en vanaf daar af en toe FOK!t? Dan kan dat misschien niet meer omdat er ook andere users vanaf daar FOK!ken.quote:Op vrijdag 12 juni 2015 12:53 schreef Der_Mann het volgende:
[..]
genoeg manieren om onder een ander IP adres te posten, denk niet dat dat nou zoveel zou helpen
hey spekkiequote:Op vrijdag 12 juni 2015 12:53 schreef Der_Mann het volgende:
[..]
genoeg manieren om onder een ander IP adres te posten, denk niet dat dat nou zoveel zou helpen
Sorry man was beetje overtrokken reactie van mij hehe.quote:Op vrijdag 12 juni 2015 12:04 schreef Working_Class_Hero het volgende:
[..]dan zijn we ook geen bff meer zo he
ik denk dat er heel veel mensen zijn die niet weten hoe dat moetquote:Op vrijdag 12 juni 2015 12:53 schreef Der_Mann het volgende:
[..]
genoeg manieren om onder een ander IP adres te posten, denk niet dat dat nou zoveel zou helpen
heb een beetje gehuild, beetje gekrast en een beetje mijn collega onheus bejegendquote:Op vrijdag 12 juni 2015 12:54 schreef 2NutZ het volgende:
[..]
Sorry man was beetje overtrokken reactie van mij hehe.
Mee naar kopieerhok gesleurd?quote:Op vrijdag 12 juni 2015 12:54 schreef Working_Class_Hero het volgende:
[..]
heb een beetje gehuild, beetje gekrast en een beetje mijn collega onheus bejegend
verder geen probleem man
Zou enorme economische winst zijn voor het bedrijfsleven inderdaadquote:Op vrijdag 12 juni 2015 12:53 schreef LompeHork het volgende:
[..]
Dit. En daarnaast ook totaal onhandig, want wat nou als je bij een gigantisch bedrijf werkt en vanaf daar af en toe FOK!t? Dan kan dat misschien niet meer omdat er ook andere users vanaf daar FOK!ken.
Oh gelukkig, als dat alles was...quote:Op vrijdag 12 juni 2015 12:54 schreef Working_Class_Hero het volgende:
[..]
heb een beetje gehuild, beetje gekrast en een beetje mijn collega onheus bejegend
verder geen probleem man
en the Witcher manquote:Op vrijdag 12 juni 2015 12:53 schreef Der_Mann het volgende:
[..]
genoeg manieren om onder een ander IP adres te posten, denk niet dat dat nou zoveel zou helpen
Ben lvl 11 dacht ik maar het went hier nog steeds niet echtquote:Op vrijdag 12 juni 2015 12:56 schreef voederbietel het volgende:
[..]
en the Witcher man![]()
ben wel nog wat onhandig met de interface want heb gisteren een zwaard laten smeden die ik pas over 8 levels kan gebruiken
Jij ook op PS4 toch? Vind die hele interface maar sloom en slecht te lezen eigenlijk maar denk dat dat ook komt omdat ik casual ben.quote:Op vrijdag 12 juni 2015 12:56 schreef 2NutZ het volgende:
[..]
Ben lvl 11 dacht ik maar het went hier nog steeds niet echt
Ja man... en ja, onoverzichtelijk, kleine letters... ik sta serieus op van de bank en ga voor mijn tv staan als ik bezig ga met alchemy enzoquote:Op vrijdag 12 juni 2015 12:57 schreef voederbietel het volgende:
[..]
Jij ook op PS4 toch? Vind die hele interface maar sloom en slecht te lezen eigenlijk maar denk dat dat ook komt omdat ik casual ben.
3 tips trouwens, omhoog vegen op de touchpad om naar de map te gaan en touchpad ingedrukt houden om gelijk naar inventory te gaan. ook kun je met de rechterstick gelijk gaan naar wat je allemaal aan hebt.quote:Op vrijdag 12 juni 2015 12:56 schreef voederbietel het volgende:
[..]
en the Witcher man![]()
ben wel nog wat onhandig met de interface want heb gisteren een zwaard laten smeden die ik pas over 8 levels kan gebruiken
Ja manquote:Op vrijdag 12 juni 2015 12:56 schreef Der_Mann het volgende:
[..]
als die nieuwe blauwe hier niet was had ik je echt keihard gedist nu
ik hoor meer mensen over die kleine letters maar ik heb daar geen last vanquote:Op vrijdag 12 juni 2015 12:58 schreef 2NutZ het volgende:
[..]
Ja man... en ja, onoverzichtelijk, kleine letters... ik sta serieus op van de bank en ga voor mijn tv staan als ik bezig ga met alchemy enzo
quote:Op vrijdag 12 juni 2015 12:55 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Mee naar kopieerhok gesleurd?
ik heb jou nog nooit seniel genoemd tochquote:Op vrijdag 12 juni 2015 12:59 schreef Working_Class_Hero het volgende:
[..]
Ja mandan had je ouwe kale seniele gek gezegd
wat een tipquote:Op vrijdag 12 juni 2015 12:59 schreef Der_Mann het volgende:
[..]
3 tips trouwens, omhoog vegen op de touchpad om naar de map te gaan en touchpad ingedrukt houden om gelijk naar inventory te gaan. ook kun je met de rechterstick gelijk gaan naar wat je allemaal aan hebt.
ik heb na bijna 100 uur gok ik nog geen ene hol gecraft dus heb dat probleem niet gehad
pro-tip: verrekijkerquote:Op vrijdag 12 juni 2015 12:58 schreef 2NutZ het volgende:
[..]
Ja man... en ja, onoverzichtelijk, kleine letters... ik sta serieus op van de bank en ga voor mijn tv staan als ik bezig ga met alchemy enzo
Ja maar jij bent nog heel jong en dus betere ogen.quote:Op vrijdag 12 juni 2015 13:00 schreef Der_Mann het volgende:
[..]
ik hoor meer mensen over die kleine letters maar ik heb daar geen last van
goeientipsquote:Op vrijdag 12 juni 2015 12:59 schreef Der_Mann het volgende:
[..]
3 tips trouwens, omhoog vegen op de touchpad om naar de map te gaan en touchpad ingedrukt houden om gelijk naar inventory te gaan. ook kun je met de rechterstick gelijk gaan naar wat je allemaal aan hebt.
ik heb na bijna 100 uur gok ik nog geen ene hol gecraft dus heb dat probleem niet gehad
Ik had dit helemaal gelezenquote:Op vrijdag 12 juni 2015 13:01 schreef voederbietel het volgende:
[..]
40 essentiële tips voor The Witcher 3: Wild Hunt
waarom zou dat niet besproken mogen worden? is toch gewoon onderdeel van het spelquote:Op vrijdag 12 juni 2015 13:02 schreef voederbietel het volgende:
in het the Witcher 3 topic in GAM hele ruzie over of Gwent wel dan niet besproken mag worden in het the Witcher 3 topic![]()
Ik merk wel srs dat ik of ouder begin te worden of niet meer zo into die hele game handel ben want ik vergeet steeds controls en allesquote:Op vrijdag 12 juni 2015 13:02 schreef 2NutZ het volgende:
[..]
Ik had dit helemaal gelezenblijkbaar toch wat dingetjes gemist...
Ah, jij kent Heatwave nietquote:Op vrijdag 12 juni 2015 13:03 schreef Der_Mann het volgende:
[..]
waarom zou dat niet besproken mogen worden? is toch gewoon onderdeel van het spel
ik kan het me niet herinnerenquote:Op vrijdag 12 juni 2015 13:00 schreef Der_Mann het volgende:
[..]
ik heb jou nog nooit seniel genoemd toch
gniffelquote:Op vrijdag 12 juni 2015 13:05 schreef Working_Class_Hero het volgende:
[..]
ik kan het me niet herinneren
quote:Op vrijdag 12 juni 2015 13:05 schreef Working_Class_Hero het volgende:
[..]
ik kan het me niet herinneren
beetje dezelfde kortzichtigheid als een andere user in dit topicquote:
Dat is ook weer zo. Kan me best voorstellen dat er situaties zijn in bijvoorbeeld WGR dat men nog wat anoniemer wilt posten.quote:Op vrijdag 12 juni 2015 12:45 schreef LompeHork het volgende:
[..]
Over het algemeen is er niet veel mis met kloons, als ze zich maar gedragen en niet als een losgeslagen jostie overal verzonnen topics gaan openen met semi-grappige teksten.
haha herkenbaarquote:Op vrijdag 12 juni 2015 13:04 schreef voederbietel het volgende:
[..]
Ik merk wel srs dat ik of ouder begin te worden of niet meer zo into die hele game handel ben want ik vergeet steeds controls en alles. Wil ik fast attack spring ik weg wil ik broodje eten gooi ik granaat. Ze kunnen die intro iig aanpassen van 'lang lang geleden werd een held geboren' naar 'de grootste mongool die achterstevoren op z'n paard in z'n broek schijt'.
ik kan er best veel noemen eigenlijkquote:Op vrijdag 12 juni 2015 13:05 schreef voederbietel het volgende:
[..]
beetje dezelfde kortzichtigheid als een andere user in dit topic
ben te gespannen om te kunnen lachenquote:Op vrijdag 12 juni 2015 13:07 schreef Working_Class_Hero het volgende:
[..]hij was best een klein beetje grappig
Bijna iedereen in dit topic is zo.. behalve ikzelf.quote:Op vrijdag 12 juni 2015 13:07 schreef Der_Mann het volgende:
[..]
ik kan er best veel noemen eigenlijk
Hehe, bf4 mp, nah, kan ik niet op pauze zettenquote:Op vrijdag 12 juni 2015 13:06 schreef 2NutZ het volgende:
[..]
haha herkenbaaren dat is ook srs echt zo. Ik kan nu ook geen CoD meer spelen bijv. Dat gaat gewoon te snel
![]()
te treurig eigenlijk maar voorheen speelde ik nog wel eens een uurtje of 2 achter elkaar zoiets terwijl ik met zulke games nu na 15min koppijn krijg.
Heb vroeger op competatieve wijze meerdere 1stpersonshooters gespeeld en speelde zowat alleen zulke spellen, nu nauwelijks nog.... liever RPG of puzzelshit ofzo tegenwoordig... wat chiller.
Dat is nog iets minder hectisch idd... en geen pauze is kut ja.quote:Op vrijdag 12 juni 2015 13:08 schreef voederbietel het volgende:
[..]
Hehe, bf4 mp, nah, kan ik niet op pauze zetten.
ik speelde eergisteren ook eventjes BF4 na maanden niet spelen en probeerde het ook op pauze te zetten middenin een online potquote:Op vrijdag 12 juni 2015 13:08 schreef voederbietel het volgende:
[..]
Hehe, bf4 mp, nah, kan ik niet op pauze zetten.
quote:Saartjie werd tentoongesteld omdat blanke Europeanen haar lichaamsbouw wilden zien. Saartjie was namelijk erg klein, had een zwarte huidskleur, een groot achterwerk, buitensporig lange schaamlippen en dikke lippen, zoals vooral bij de Khoi wel meer voorkwam.
Sowieso vroeger heh, dat zul je ook wel herkennen, kende je na 2 rondjes een map uit je hoofd. Tegenwoordig heb ik echt de grootste moeite met de goede kant op kijken en capture ik redelijk vaak vlaggen die al van mijn team zijnquote:Op vrijdag 12 juni 2015 13:08 schreef 2NutZ het volgende:
[..]
Dat is nog iets minder hectisch idd... en geen pauze is kut ja.
Ik vond trouwens BF3 wel echt 2 keer beter dan BF4.quote:Op vrijdag 12 juni 2015 13:08 schreef Der_Mann het volgende:
[..]
ik speelde eergisteren ook eventjes BF4 na maanden niet spelen en probeerde het ook op pauze te zetten middenin een online pot
ja denk het ook vriendquote:Op vrijdag 12 juni 2015 13:10 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Zou gewoon 8-7 worden hoor :s
'buitensporig lange schaamlippen'quote:Op vrijdag 12 juni 2015 13:10 schreef 2NutZ het volgende:
[ afbeelding ]
http://nl.wikipedia.org/wiki/Saartjie_Baartman
[..]
Ik herken het enigzins, het duurt langer.. maar dat gaat bij mij nog wel redelijk snel gelukkig.quote:Op vrijdag 12 juni 2015 13:10 schreef voederbietel het volgende:
[..]
Sowieso vroeger heh, dat zul je ook wel herkennen, kende je na 2 rondjes een map uit je hoofd. Tegenwoordig heb ik echt de grootste moeite met de goede kant op kijken en capture ik redelijk vaak vlaggen die al van mijn team zijn.
[..]
Ik vond trouwens BF3 wel echt 2 keer beter dan BF4.
roosjeroosjequote:Op vrijdag 12 juni 2015 13:11 schreef voederbietel het volgende:
[..]
'buitensporig lange schaamlippen'
Nou zijn de maps wel beduidend groter geworden sinds MOH:AA e.d.quote:Op vrijdag 12 juni 2015 13:11 schreef 2NutZ het volgende:
[..]
Ik herken het enigzins, het duurt langer.. maar dat gaat bij mij nog wel redelijk snel gelukkig.
die heb ik helaas nooit gespeeld, maar ik vind BF4 ook gewoon goed. ze hadden een paar weken geleden gewoon nog nieuwe gamemodes en wapens toegevoegdquote:Op vrijdag 12 juni 2015 13:10 schreef voederbietel het volgende:
Ik vond trouwens BF3 wel echt 2 keer beter dan BF4.
die heb ik al een tijdje niet meer zien posten, ze zal toch niet zijn blijven haken ergens achter?quote:
gisteren nogquote:Op vrijdag 12 juni 2015 13:12 schreef Toto69 het volgende:
[..]
die heb ik al een tijdje niet meer zien posten, ze zal toch niet zijn blijven haken ergens achter?
ook maar weer eens aanzetten danquote:Op vrijdag 12 juni 2015 13:12 schreef Der_Mann het volgende:
[..]
die heb ik helaas nooit gespeeld, maar ik vind BF4 ook gewoon goed. ze hadden een paar weken geleden gewoon nog nieuwe gamemodes en wapens toegevoegd
quote:Op vrijdag 12 juni 2015 13:12 schreef Toto69 het volgende:
[..]
die heb ik al een tijdje niet meer zien posten, ze zal toch niet zijn blijven haken ergens achter?
ik hoop dat ik in de komende 100 jaar toch minstens een PS7 hebquote:Op vrijdag 12 juni 2015 13:13 schreef voederbietel het volgende:
[..]
ook maar weer eens aanzetten dan
Als het goed is ben ik sowieso meer bij m'n PS4 de aankomende 100 jaar. Niet dat die PS4 me veel boeit maar gewoon vaste woonplaats
.
Ik moet vanavond weg en ben pas zondagavond terug..quote:Op vrijdag 12 juni 2015 13:17 schreef Der_Mann het volgende:
[..]
ik ga gwn vanavond lekker Netflix aanzetten op de tv tog
ik heb niks gehadquote:Op vrijdag 12 juni 2015 13:19 schreef voederbietel het volgende:
[..]
kreeg al mailtje van mijn netflix vriendjes
Waar ga je heen?quote:Op vrijdag 12 juni 2015 13:19 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Ik moet vanavond weg en ben pas zondagavond terug..
Meid, het is wat. Waar gaat ge heen>quote:Op vrijdag 12 juni 2015 13:19 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Ik moet vanavond weg en ben pas zondagavond terug..
oeiquote:Op vrijdag 12 juni 2015 13:19 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Ik moet vanavond weg en ben pas zondagavond terug..
Dat ook, idd.quote:Op vrijdag 12 juni 2015 13:11 schreef voederbietel het volgende:
[..]
Nou zijn de maps wel beduidend groter geworden sinds MOH:AA e.d.
quote:Op vrijdag 12 juni 2015 13:21 schreef Der_Mann het volgende:
[..]
nee het is al goed, gelukkig heeft mijn goeie vriend het internet het mij al laten weten
Oh nee die kwam hier ook wel eens, die had de schaar er al ingezetquote:Op vrijdag 12 juni 2015 13:12 schreef voederbietel het volgende:
[..]
KPD?
Ik vind dat echt zo goor heh.
quote:Op vrijdag 12 juni 2015 13:12 schreef Toto69 het volgende:
[..]
die heb ik al een tijdje niet meer zien posten, ze zal toch niet zijn blijven haken ergens achter?
Ik verbaas mij er nog wel eens over dat in MOH:AA het dragen van een gasmasker er voor zorgde dat je ook daadwerkelijk het beeld voor je kreeg dat je door een gasmasker keek (in de laatste SP missie was dat) en dat er sindsdien volgens mij geen enkele game meer in de MOH, COD en BF reeks is geweest waar dat het geval was.quote:
Otto jongequote:Op vrijdag 12 juni 2015 13:22 schreef Toto69 het volgende:
Grunna
Srs? Maar je gaat vnv al met de trein dus?
Schijnt dat best veel vrouwen zich daar voor laten opereren omdat het heel veel ongemakken met zich mee brengt.quote:Op vrijdag 12 juni 2015 13:22 schreef 2NutZ het volgende:
Oh nee die kwam hier ook wel eens, die had de schaar er al ingezetwant die vind haar lange schaamlippen ook zo lelijk..
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Groningenquote:
Hahah ja okee hehe maakt niet uit joh bedanktquote:Op vrijdag 12 juni 2015 13:24 schreef Der_Mann het volgende:
sorry ik kan geen zak over grunna vinden maar veel plezier
Ik heb die MOH nooit echt gespeeld... je had bij CoD bijv. ook dat riotshield waarbij je zo'n view kreeg toch?quote:Op vrijdag 12 juni 2015 13:23 schreef voederbietel het volgende:
[..]
Ik verbaas mij er nog wel eens over dat in MOH:AA het dragen van een gasmasker er voor zorgde dat je ook daadwerkelijk het beeld voor je kreeg dat je door een gasmasker keek (in de laatste SP missie was dat) en dat er sindsdien volgens mij geen enkele game meer in de MOH, COD en BF reeks is geweest waar dat het geval was.
Ja, wou zij ook dacht ik. Lijkt me kut (hihi ;p ) als je dan op een openbaar toilet je gordijn laat weken in de potquote:Op vrijdag 12 juni 2015 13:23 schreef voederbietel het volgende:
[..]
Schijnt dat best veel vrouwen zich daar voor laten opereren omdat het heel veel ongemakken met zich mee brengt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |