In verhouding wel ja. Voor de s3 betaal je maar 5 usd =)quote:
Dat is raar, lijkt wel op veel plekken (fout) te staan.quote:Op zaterdag 13 juni 2015 12:26 schreef Dromer het volgende:
De 4G 800 band lijkt er niet op te zitten,
Iemand?quote:Op zaterdag 13 juni 2015 12:26 schreef Brecht35 het volgende:
Weet iemand een site waar ik snel een schroevendraaier kan bestellen om de G4S open te schroeven? Ik kan wel een soortgelijke halen voor RC uit China, maar dat duurt me te lang. En ik heb maar 1 schroevendraaier nodig, geen volledige kit ofzo die 10 euro kost.
niet gewoon bij de bouwmarkt of zo?quote:Op zaterdag 13 juni 2015 12:26 schreef Brecht35 het volgende:
Weet iemand een site waar ik snel een schroevendraaier kan bestellen om de G4S open te schroeven? Ik kan wel een soortgelijke halen voor RC uit China, maar dat duurt me te lang. En ik heb maar 1 schroevendraaier nodig, geen volledige kit ofzo die 10 euro kost.
Thanks, zal m'n uiterste best mogen doen blijkbaar.quote:Op zondag 14 juni 2015 17:24 schreef Mehari het volgende:
Ja, moet lukken.
Ook een punt van aandacht, het achterkantje zit met dubbelzijdige tape vast ter plaatse van de sim sloten.
ligt heel erg aan het budget.quote:Op maandag 15 juni 2015 08:51 schreef Hi_flyer het volgende:
Een collega wil een rugged smartphone kopen (zijn eerste), dus schokbestendig. Waterdicht hoeft ie niet te zijn. Is iemand een beetje thuis in die markt? Wat zou een goede keuze zijn?
Denk niet de Elephone er veel van leert. Ze hebben de volgende batch (P8000) al besteld.quote:Op maandag 15 juni 2015 09:36 schreef RobertNL het volgende:
Die review van de P7000 van GizChina. 6.8 is aan de hoge kant met de huidige software.
En dan als PRO ook gewoon noemen:
Frequent updates![]()
Mag hopen dat ze frequent blijven updaten want anders zou het helemaal een sof zijn...
Ben ook bang dat die updates binnenkort snel in gaan kakken. We gaan het zien.quote:Op maandag 15 juni 2015 09:44 schreef Kenzi het volgende:
[..]
Denk niet de Elephone er veel van leert. Ze hebben de volgende batch (P8000) al besteld.
quote:Overigens wel een verfrissend merk; Oukitel U8 - Preview staat nu op de Frontpage.
Ben bij ze langs geweest en kan zeggen dat ze best serieus zijn.
En het valt me mee dat die bezels niet heel dik zijn trouwens, had verwacht dat het meer elephone-stylo zou zijn maar dat valt me reuze mee.quote:Op maandag 15 juni 2015 09:44 schreef Kenzi het volgende:
Overigens wel een verfrissend merk; Oukitel U8 - Preview staat nu op de Frontpage.
Ben bij ze langs geweest en kan zeggen dat ze best serieus zijn.
Fabricage vind plaats in hun eigen fabriek in Shenzhen, maar andere kant van de stad.quote:Op maandag 15 juni 2015 10:58 schreef RobertNL het volgende:
Ik hoopte nog zo de productie te kunnen zien!
Denk de laatste officiele rom op Needrom.quote:Op maandag 15 juni 2015 12:15 schreef Mdrop het volgende:
Aangezien Pandawill nogal stug is ten opzichte van mn S3 probleem bij deze de vraag; Wat is op dit moment de beste en dan vooral stabielste rom voor de Jiayu S3?
Wel 1800 dus, nouja dan kan T-mob ook een oplossing zijn. Helemaal als 900 ook aanwezig zou zijn (maar dat zal wel nietquote:Op maandag 15 juni 2015 12:32 schreef Dromer het volgende:
Op m'n werk wel volle bak 4G (82Mbps) met de Vibe Shot, dus zo te zien inderdaad een missend bandje 800. (want volgens de 4G dekkingskaart van Vodafone heb heeft de iPhone 5, die ook die band mist, wel dekking op mijn werk,maar niet bij mij thuis)
Tja.. in elk geval beter dan andersom zal ik maar zeggen.
Oke, dat ga ik dan maar is proberen op hoop van zegen.quote:Op maandag 15 juni 2015 13:27 schreef RobertNL het volgende:
Denk de laatste officiele rom op Needrom.
quote:Op maandag 15 juni 2015 14:31 schreef Mdrop het volgende:
[..]
Oke, dat ga ik dan maar is proberen op hoop van zegen.
http://www.needrom.com/download/jiayu-s3/
Die dusquote:ROM 4 – S3SW 20150314-141844 – mt6752_h560_s3sw_jyt_cc_128-24_kk_lte_5m-cs_mul_tphone – KTU84P – Advanced – 3G Ram – gapps – Multilang
Hoe is die tel als een vervangende telefoon? Wel vooruit te krijgen?quote:Op maandag 15 juni 2015 11:01 schreef Kenzi het volgende:
[..]
Fabricage vind plaats in hun eigen fabriek in Shenzhen, maar andere kant van de stad.
Wordt een andere keer om daar langs te gaan.![]()
Ze zijn wel een van de weinige fabrikanten met hun eigen fabriek. (waar ze ook voor andere merken maken).
mocht iemand nog een Huawei willen voor $29,99 : http://seckill.tinydeal.com/
Die Honor Holly? Voor $30 kan je er geen buil aan vallen. Het is niet de snelste maar voor bellen, whatsapp etc prima.quote:Op maandag 15 juni 2015 21:43 schreef Musta het volgende:
[..]
Hoe is die tel als een vervangende telefoon? Wel vooruit te krijgen?
5.0 bedoel je? Of 5.1?quote:Op vrijdag 12 juni 2015 17:11 schreef RobertNL het volgende:
[..]
Ook die is onderweg, heb hem gisteren op mijn Jiayu gezet (beta) en dat lijkt al heel aardig.
5.1 beta, via needrom gedownload. Overigens nu een custuom 5.1 ROM met Gapps en alle talen Zie: http://gathering.tweakers.net/forum/view_message/44402646quote:Op dinsdag 16 juni 2015 07:56 schreef marco_sire het volgende:
[..]
5.0 bedoel je? Of 5.1?
En dan via OTA gedaan of een rom van Needrom ofzo?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.MisterTao.com / Buyincoins - recommender: RobertNL
Reviews/mindfarts: http://gearbullet.tweakblogs.net/
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |