Daar kan je de app gMaps voor gebruiken. Die laat je verschillende routes zien op basis van het fietsnetwerk in Google maps en het fietsknooppuntensysteemquote:Op donderdag 25 juni 2015 19:49 schreef Lod het volgende:
Wie weet er nog goede navigatiesoftware voor de fiets? Here Drive doet eigenlijk alleen auto of lopen.
Verwijder 'm een keer in je pc.quote:Op donderdag 25 juni 2015 19:49 schreef Gary_Oak het volgende:
[..]
Ja, ik had dus een nieuwe map gemaakt die Ringtones heette, maar de bestanden daarin in het telefoongeheugen gezet, dus zit nu met een lege map die ik niet kan verwijderen.
Als ik naar een vergadering moet of in de bioscoop zit gebruik ik gewoon de airplane modus.quote:Op donderdag 25 juni 2015 19:49 schreef Lod het volgende:
Is er een handigheidje om de telefoon snel op stil te zetten? Zowel bellen als gamegeluiden etc. Nu moet ik twee volumes op 0 zetten.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Het is patat.
In vliegtuigmode kan je wel weer je Wifi aanvinken, dus dan kan je weer lekker grinniken om kattenpkaatjes!quote:Op vrijdag 26 juni 2015 13:31 schreef Lod het volgende:
Bedankt voor jullie tips! Zal eens gaan kijken.
Nadeel van de vliegtuigmodus is dat gelijk ook het Internet uit gaat. En hoe kom ik dan de vergadering door![]()
Ga ook eens kijken naar gmaps.
Zet je Region op USA en dan krijg je Cortana (geweldig) en quiet hours. Dat is precies wat je wil.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 13:31 schreef Lod het volgende:
Bedankt voor jullie tips! Zal eens gaan kijken.
Nadeel van de vliegtuigmodus is dat gelijk ook het Internet uit gaat. En hoe kom ik dan de vergadering door![]()
Ga ook eens kijken naar gmaps.
quote:Op vrijdag 26 juni 2015 13:41 schreef Evi_90 het volgende:
Ik heb m'n Nokia Lumia 830 laten vallen en nu zit er een barst in.Het valt op zich wel mee, maar ik baal ervan. Iemand een tip, want repareren is duur zag ik.
Deze is gratis omgeruild:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Vriend van me stuurde zijn 930 op vanwege een stotterende OIS, maar deze valschade maakte dus niets uit
Probeer het gewoon, als er echt kosten zijn krijg je eerst een prijsopgave.The hardware is just a box you buy only because you want to play Mario games - Yamauchi
Mr. Zurkon doesn't need bolts, his currency is pain
Roy-O-Rama | Backlog | Wish-list
Waar gratis omgeruild? Ik heb 'm volgens mij bij CoolBlue gekocht.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 17:16 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Deze is gratis omgeruild:
[ afbeelding ]
Vriend van me stuurde zijn 930 op vanwege een stotterende OIS, maar deze valschade maakte dus niets uit
Probeer het gewoon, als er echt kosten zijn krijg je eerst een prijsopgave.
Via Microsoft zelf, aanmelden voor repair via de site.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 19:00 schreef Evi_90 het volgende:
[..]
Waar gratis omgeruild? Ik heb 'm volgens mij bij CoolBlue gekocht.
Je weet toch wel dat je die 2 balken niet perse helemaal naar links hoeft te schuiven? Even op het ' belletje' en de 'muzieknoot' tikken en ze staan direct op 0quote:Op donderdag 25 juni 2015 19:49 schreef Lod het volgende:
Is er een handigheidje om de telefoon snel op stil te zetten? Zowel bellen als gamegeluiden etc. Nu moet ik twee volumes op 0 zetten.
.
Bij voorkeur ook gekoppeld aan je agenda. Afspraak; automatisch stilquote:Op zondag 28 juni 2015 07:56 schreef Lod het volgende:
Hoop dat die quiet hours functionaliteit een keer ook voor onze region beschikbaar wordt.
Werkt allemaal lekker soepeler dan de vorige buildquote:Op zaterdag 27 juni 2015 12:56 schreef PjotterFRL het volgende:
Mensen met de nieuwe build die kunnen zeggen of het wat is? Ik hoor veel positieve verhalen.
Net even taal en regio op US gezet en ik zie nu idd Cortana beta en quit hours.quote:Op donderdag 25 juni 2015 22:35 schreef SherlockHolmes het volgende:
Mega tip: Zet je Region op US. Je krijgt nu Cortana maar het allerbelangrijkste, je kunt nu in je action center een toggle plaatsen voor Quiet Hours, wat alle geluiden blokkeert, heerlijk voor in de nacht, ik gebruik het altijd.
Het is dan ook iets dat je eenmalig instelt naar eigen believen en dan zo laat staan, het action center is meer voor zaken die je snel even wil veranderen.quote:Op zondag 28 juni 2015 08:57 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Net even taal en regio op US gezet en ik zie nu idd Cortana beta en quit hours.
Maar Quit Hours krijg ik niet in het Action Center geplaatst?
Cortana is ook in de Amerikaanse versie nog steeds in Beta, voor de Nederlandse taal is het gebruiken van de Amerikaanse versie nog wat onhandig, aangezien Cortana wat moeite heeft met Nederlandse termen.quote:Op zondag 28 juni 2015 09:20 schreef StateOfMind het volgende:
En komt Cortana straks met Windows Phone 10 ook in het Nederlands beschikbaar?
Aangezien mijn 68 jarige vader ook een Windows Phone heeft, en de Engelse taal niet machtig is.
Ah okee. Ik heb het nu idd zo ingesteld zoals ik het wil.quote:Op zondag 28 juni 2015 09:38 schreef DrDarwin het volgende:
[..]
Het is dan ook iets dat je eenmalig instelt naar eigen believen en dan zo laat staan, het action center is meer voor zaken die je snel even wil veranderen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |