Daar kan je de app gMaps voor gebruiken. Die laat je verschillende routes zien op basis van het fietsnetwerk in Google maps en het fietsknooppuntensysteemquote:Op donderdag 25 juni 2015 19:49 schreef Lod het volgende:
Wie weet er nog goede navigatiesoftware voor de fiets? Here Drive doet eigenlijk alleen auto of lopen.
Verwijder 'm een keer in je pc.quote:Op donderdag 25 juni 2015 19:49 schreef Gary_Oak het volgende:
[..]
Ja, ik had dus een nieuwe map gemaakt die Ringtones heette, maar de bestanden daarin in het telefoongeheugen gezet, dus zit nu met een lege map die ik niet kan verwijderen.
Als ik naar een vergadering moet of in de bioscoop zit gebruik ik gewoon de airplane modus.quote:Op donderdag 25 juni 2015 19:49 schreef Lod het volgende:
Is er een handigheidje om de telefoon snel op stil te zetten? Zowel bellen als gamegeluiden etc. Nu moet ik twee volumes op 0 zetten.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Het is patat.
In vliegtuigmode kan je wel weer je Wifi aanvinken, dus dan kan je weer lekker grinniken om kattenpkaatjes!quote:Op vrijdag 26 juni 2015 13:31 schreef Lod het volgende:
Bedankt voor jullie tips! Zal eens gaan kijken.
Nadeel van de vliegtuigmodus is dat gelijk ook het Internet uit gaat. En hoe kom ik dan de vergadering door![]()
Ga ook eens kijken naar gmaps.
Zet je Region op USA en dan krijg je Cortana (geweldig) en quiet hours. Dat is precies wat je wil.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 13:31 schreef Lod het volgende:
Bedankt voor jullie tips! Zal eens gaan kijken.
Nadeel van de vliegtuigmodus is dat gelijk ook het Internet uit gaat. En hoe kom ik dan de vergadering door![]()
Ga ook eens kijken naar gmaps.
quote:Op vrijdag 26 juni 2015 13:41 schreef Evi_90 het volgende:
Ik heb m'n Nokia Lumia 830 laten vallen en nu zit er een barst in.Het valt op zich wel mee, maar ik baal ervan. Iemand een tip, want repareren is duur zag ik.
Deze is gratis omgeruild:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Vriend van me stuurde zijn 930 op vanwege een stotterende OIS, maar deze valschade maakte dus niets uit
Probeer het gewoon, als er echt kosten zijn krijg je eerst een prijsopgave.The hardware is just a box you buy only because you want to play Mario games - Yamauchi
Mr. Zurkon doesn't need bolts, his currency is pain
Roy-O-Rama | Backlog | Wish-list
Waar gratis omgeruild? Ik heb 'm volgens mij bij CoolBlue gekocht.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 17:16 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Deze is gratis omgeruild:
[ afbeelding ]
Vriend van me stuurde zijn 930 op vanwege een stotterende OIS, maar deze valschade maakte dus niets uit
Probeer het gewoon, als er echt kosten zijn krijg je eerst een prijsopgave.
Via Microsoft zelf, aanmelden voor repair via de site.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 19:00 schreef Evi_90 het volgende:
[..]
Waar gratis omgeruild? Ik heb 'm volgens mij bij CoolBlue gekocht.
Je weet toch wel dat je die 2 balken niet perse helemaal naar links hoeft te schuiven? Even op het ' belletje' en de 'muzieknoot' tikken en ze staan direct op 0quote:Op donderdag 25 juni 2015 19:49 schreef Lod het volgende:
Is er een handigheidje om de telefoon snel op stil te zetten? Zowel bellen als gamegeluiden etc. Nu moet ik twee volumes op 0 zetten.
.
Bij voorkeur ook gekoppeld aan je agenda. Afspraak; automatisch stilquote:Op zondag 28 juni 2015 07:56 schreef Lod het volgende:
Hoop dat die quiet hours functionaliteit een keer ook voor onze region beschikbaar wordt.
Werkt allemaal lekker soepeler dan de vorige buildquote:Op zaterdag 27 juni 2015 12:56 schreef PjotterFRL het volgende:
Mensen met de nieuwe build die kunnen zeggen of het wat is? Ik hoor veel positieve verhalen.
Net even taal en regio op US gezet en ik zie nu idd Cortana beta en quit hours.quote:Op donderdag 25 juni 2015 22:35 schreef SherlockHolmes het volgende:
Mega tip: Zet je Region op US. Je krijgt nu Cortana maar het allerbelangrijkste, je kunt nu in je action center een toggle plaatsen voor Quiet Hours, wat alle geluiden blokkeert, heerlijk voor in de nacht, ik gebruik het altijd.
Het is dan ook iets dat je eenmalig instelt naar eigen believen en dan zo laat staan, het action center is meer voor zaken die je snel even wil veranderen.quote:Op zondag 28 juni 2015 08:57 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Net even taal en regio op US gezet en ik zie nu idd Cortana beta en quit hours.
Maar Quit Hours krijg ik niet in het Action Center geplaatst?
Cortana is ook in de Amerikaanse versie nog steeds in Beta, voor de Nederlandse taal is het gebruiken van de Amerikaanse versie nog wat onhandig, aangezien Cortana wat moeite heeft met Nederlandse termen.quote:Op zondag 28 juni 2015 09:20 schreef StateOfMind het volgende:
En komt Cortana straks met Windows Phone 10 ook in het Nederlands beschikbaar?
Aangezien mijn 68 jarige vader ook een Windows Phone heeft, en de Engelse taal niet machtig is.
Ah okee. Ik heb het nu idd zo ingesteld zoals ik het wil.quote:Op zondag 28 juni 2015 09:38 schreef DrDarwin het volgende:
[..]
Het is dan ook iets dat je eenmalig instelt naar eigen believen en dan zo laat staan, het action center is meer voor zaken die je snel even wil veranderen.
Ik heb even bij mij gekeken, maar bij mijn L1520 is die mogelijkheid er ook niet.quote:Op zondag 28 juni 2015 09:51 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Ah okee. Ik heb het nu idd zo ingesteld zoals ik het wil.
Maar een andere user had het er over dat je een toggle van quit hours kon plaatsen in dataction center, en dat krijg ik niet voor elkaar.
Niet dat dat nodig is als ie eenmaal ingesteld is, maar toch.
Het schijnt dat als je Cortana verwijdert, Quiet Hours gewoon blijft werken.quote:Op zondag 28 juni 2015 15:35 schreef PjotterFRL het volgende:
Zou er een logische reden zijn waarom Quiet Hours en Cortana aan elkaar verbonden zijn? Anders zit ik op Microsoft te schelden terwijl er een goede reden is.
Leuk om te lezen ja. Als continuum goed werkt is het een prachtig verkoopargument. Hoop het voor MS!quote:Op dinsdag 30 juni 2015 22:39 schreef PjotterFRL het volgende:
http://www.windowscentral.com/microsoft-and-future-windows-phone
Interessante post van de hoofdredacteur van Windows Central.
Schijnt toch maar tijdelijk geweest te zijn? Het werkt bij mij,weer als vanouds....quote:Op woensdag 24 juni 2015 20:59 schreef Rob310 het volgende:
Het lijkt er op dat de het blokkeren van Facebook integratie in de personen-hub per vandaag er dan toch door is.
http://tweakers.net/nieuw(...)n-windows-phone.html
Het heeft bij mij t/m gisteren nog gewoon gewerkt(Lumia 925), vandaag krijg ik in de hub wel de meldingen te zien maar bij aanklikken een leeg Facebook venster met de melding "wij krijgen geen gegevens binnen".
Anderen hier ook last van?
quote:Op dinsdag 7 juli 2015 22:40 schreef PjotterFRL het volgende:
Ik vind die discussies in de WP-community altijd zo mooi.
Eerst hadden we die hamburgers en nu dat gedoe over dat mensen rondjes of vierkantjes zijn.
Microsoft vindt dat mensen rondjes zijn.
We zullen de officiële build maar even afwachten om te zien wat het wordt.quote:Op woensdag 8 juli 2015 00:33 schreef SherlockHolmes het volgende:
[..]
Da's waar. In de laatste build van Windows 10 (desktop) is op 't lock screen de mens weer een rondje!
LIjkt me sowieso wel iets dat ze uiteindelijk willen. Enkele devices is niet verkeerd, als ze maar goed voorzien in verschillende behoeftenquote:Op woensdag 8 juli 2015 13:36 schreef PjotterFRL het volgende:
Er lijken weer heel veel ontslagen bij de hardware-tak te gaan vallen. Hoeveel personeel blijft er van Nokia over?
Ik krijg echt het idee dat ze meer met OEM's willen en zelf alleen 'signature-devices' willen gaan maken. Alleen.. als er geen grote OEM's in stappen dan heb je wel een probleem. Samsung, HTC, Sony, Huawei, Xiaomi, etc.
Ik verwacht dat ze voor elke doelgroep een 'signature device' willen maken en dat OEM's het gaan aanvullen.. (Of tenminste, dat hoopt MS)quote:Op zaterdag 11 juli 2015 21:45 schreef WP8iscool het volgende:
[..]
LIjkt me sowieso wel iets dat ze uiteindelijk willen. Enkele devices is niet verkeerd, als ze maar goed voorzien in verschillende behoeften
Sodeju, is toch eigenlijk best een ongelofelijke prestatie van Applequote:Op maandag 13 juli 2015 13:19 schreef PjotterFRL het volgende:
http://www.nu.nl/mobiel/4(...)smartphonemarkt.html
Als je dit leest snap je wel waarom Microsoft z'n strategie op de mobiele markt aanpast...
Klopt! Volgensmij nu een van de rijkste bedrijven ook. Maarja zit ook wel een goede winst op die toestellen denk ik wat het ook makkelijker maakt.quote:Op maandag 13 juli 2015 13:46 schreef Igen het volgende:
[..]
Sodeju, is toch eigenlijk best een ongelofelijke prestatie van Apple
Voor zover ik weet niet. Welk OS heb je?quote:Op zaterdag 18 juli 2015 11:03 schreef Notorious_Roy het volgende:
Ik heb de laatste tijd problemen met embedded filmpjes op websites. Ze starten prima, maar zonder geluid. Pas als ik het volume maximaal zet hoor ik geluid, en vervolgens kan ik het wel weer zachter zetten.
Is er ergens een optie dat ik mute uit kan zetten die ik over het hoofd zie?
8.1, met alle updates die normaal beschikbaar zijn.quote:Op zaterdag 18 juli 2015 13:00 schreef SherlockHolmes het volgende:
[..]
Voor zover ik weet niet. Welk OS heb je?
Probeer eens je history van de browser te cleanen, wie weet. Al die cache en cookies verstoren t misschien.
Heeft t gewerkt?quote:Op zaterdag 18 juli 2015 13:29 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
8.1, met alle updates die normaal beschikbaar zijn.
Ik zal die geschiedenis e.d. eens verwijderen, thnx.
Ik begrijp ook héél benieuwd!quote:Op maandag 20 juli 2015 14:09 schreef hierissieweer het volgende:
Nou vraag ik mij nog steeds af he. Hoe zit het nou met windows phone 10 en de android apps. Kan W10 alle android apps draaien? Kan ik bijvoorbeeld gewoon een android app downloaden en installeren of hoe werk dit?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |