Pemier Mark Rutte (VVD) is vooralsnog niet van plan om het nieuwe belastingakkoord openbaar te maken. Dat heeft Rutte woensdagavond na afloop van het ministerberaad
bekend gemaakt. Volgens Rutte dient openbaring het economische belang niet. Ingewijden hebben inmiddels aangegeven dat het belastingakkoord ten dele of wellicht in zijn geheel zal worden geopenbaard op Prinsjesdag in september.
Met het nieuwe belastingplan is straks iedereen Ebenezer Scrooge!Rutte benadrukt dat het nieuwe belastingplan slechts een overgang markeert naar een totale herziening van het gehele belastingstelsel. Ingewijden van de VVD hebben inmiddels unaniem bevestigd dat werkenden er in 2016 fors op vooruit op gaan. De VVD wil echter niet aangeven of in het nieuwe plan (nog steeds) een ongelijkheid tussen de lagere en midden/hoge inkomens aanwezig is.
[ Bericht 6% gewijzigd door bam-shabaab op 11-06-2015 07:11:36 (hmmm yeah aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahah) ]