FOK!forum / Forum-, Topic- en Userspellen / [AKQ] #3175 We zullen doorgaan
Markdonderdag 11 juni 2015 @ 01:28
header.png
Welkom bij de Algemene Kennis Quiz, deel 3175!
We nodigen iedereen graag uit om mee te doen, maar lees dan wel eerst deze openingspost een keer goed door.


Geef slechts één antwoord per keer. Pas wanneer de vraagsteller aangeeft dat het niet juist is, mag je opnieuw een antwoord geven. Wanneer je een ingeving krijgt en toch een nieuw antwoord wilt geven, geef dan duidelijk aan dat je eerdere post niet meer geldt. Als er meerdere antwoorden op een vraag zijn, dan mag je er net zoveel, en dus niet één meer, geven als dat de vraagsteller aangeeft te willen horen.

Bewerk je antwoord nooit. Spelfouten, toevoegingen of verbeteringen zijn geen geldige redenen om je antwoord te editten. Wanneer je iets op je antwoord hebt aan te merken, post dat dan in een nieuw bericht. Wanneer een post bewerkt blijkt te zijn, is deze per direct ongeldig.

Opzoeken is verboden. Het gebruik van internetpagina's, encyclopedieën, platenhoezen, boeken en elke andere bron is absoluut niet toegestaan. Ook vragen aan huisgenoten, een moeder die meeleest en haar mond niet kan houden of geflashed worden bij het chatten wordt als opzoeken beschouwd. Wanneer blijkt dat je je hier toch schuldig aan hebt gemaakt, krijg je minpunten en word je mogelijk voor een paar delen uitgesloten.

stellen.jpg
Je krijgt 15 minuten om een nieuwe vraag te stellen, vanaf het moment dat jouw antwoord is goedgekeurd. Na 15 minuten mag iemand anders een nieuwe vraag stellen en wordt jouw punt ingetrokken. Een uitzondering wordt gemaakt wanneer de goedkeuring langer dan 15 minuten op zich laat wachten (tussen 23:00 uur en 07:00 uur wordt 5 minuten wachttijd op goedkeuring aangehouden, daarna mag je gaan slapen). Er is verder niet één geldige reden om geen nieuwe vraag te stellen.

Formuleer je vraag duidelijk. Wanneer een vraag meerdere antwoorden heeft, geef dan duidelijk aan hoeveel je er wilt horen en of ze in één post moeten staan. Wanneer je dit niet aangeeft, gaat het punt naar degene die als laatste het antwoord compleet maakt. Geef specifiek aan wat voor antwoord je verwacht (dus niet Waarvandaan .. ?, maar Uit welk continent/land/dorp .. ? en niet Wat voor dier .. ?, maar Wat voor soort slang/vis/beer .. ?). Vermijd verder het gebruik van een schuine streep (bijv. Welk lied / van wie?), omdat het niet duidelijk maakt of je beide vragen (lied en artiest) beantwoord wilt hebben, of slechts één van de vragen (lied of artiest). Tot slot het verzoek om je vragen dikgedrukt te stellen, zodat iedereen kan zien dat het een quizvraag betreft.

Wissel het onderwerp zoveel mogelijk af. Stel niet vaker dan 3 keer een vraag over hetzelfde onderwerp, maar nog beter is om voor elke nieuwe vraag een ander onderwerp te kiezen. Zo blijven deelnemers gemotiveerder dan wanneer er telkens een vraag komt over een onderwerp waar ze minder van weten.

Vermijd ordinaire gokvragen. Vragen die beginnen met wanneer, welk jaar, hoeveel, etc. hebben vaak weinig met algemene kennis te maken en een hoop gegok is dan ook het gevolg. Dat betekent echter niet dat je nooit naar een getal mag vragen!

Houd het topic actief. Geef tijdig aan of een antwoord fout is en plaats hints wanneer een vraag lastig blijkt te zijn. Als het juiste antwoord maar niet komt, dan mag je een nieuwe vraag stellen. Je mag zelf kiezen of je het antwoord op jouw vorige vraag geeft, of dat je die vraag open laat staan. In dat laatste geval mag men de vorige vraag nog beantwoorden voordat het topic gesloten is.

goedkeuren.jpg
Als vraagsteller ben jij degene die een antwoord goedkeurt. Het punt geven doe je door de actuele stand van het topic te kopiëren en bij de juiste gebruiker een punt op te tellen. Geef dit duidelijk aan, bijvoorbeeld dikgedrukt. Wanneer een gebruiker nog niet in de lijst staat, voeg hem of haar dan gewoon toe. Elk 10e topic worden er dubbele punten gegeven.

Probeer binnen 15 minuten een antwoord goed of af te keuren. Wanneer je 15 minuten niks van je laat horen, mag een andere deelnemer een antwoord controleren en eventueel goedkeuren. Als het juiste antwoord dan nog niet gegeven is, mag iemand anders een nieuwe vraag stellen en blijft jouw vraag open staan.

Een juist antwoord is een juist antwoord. Wanneer iemand een goed antwoord geeft dat je eigenlijk niet wilde horen, dan is dat jammer voor jou en dien je het alsnog goed te keuren. Voorkom zulke situaties door je vraag dus duidelijk te formuleren.

Wees soepel met spellingsfouten. Door het soms hoge tempo worden letters nog wel eens vergeten of omgedraaid. Ook bij (buitenlandse) namen mag je niet verwachten dat ze foutloos gespeld worden. Afkortingen zullen ook regelmatig als antwoord gegeven worden, als vraagsteller mag je zelf beslissen of je daar genoegen mee neemt.

overig.jpg
Probeer slowchatten te beperken. Het is niet verboden, maar het is niet de bedoeling dat vragen en antwoorden worden bedolven onder offtopic geneuzel. Als je echt graag wilt slowchatten kun je in de AKQ Slowchat-reeks terecht.
De actuele stand van topic 3000 tot topic 3250 vind je hier (eennalaatste tab), met dank aan Mark!

De stand van alle topics vind je hier, met dank aan Mark_V, ScottTracy, Ofyles2, Flitspaal en Mark!
De score werd geüpdatet door Mark! _O_

Discussies over vragen, antwoorden of andere dingen waar je het niet mee eens bent of gewoon iets over kwijt wilt, kun je kwijt in het AKQ-discussietopic.

Oude delen teruglezen kan gemakkelijk via de Topicreeks: AKQ - Algemene Kennis Quiz.

Dan wensen we je ten slotte nog veel succes en plezier in deze reeks!
Markdonderdag 11 juni 2015 @ 01:28
Even nul inspiratie voor een TT :@
Markdonderdag 11 juni 2015 @ 01:30
Een :X is een formele wijziging van een officieel document.

In het Nederlands en Belgisch staatsrecht, is een :X een wijziging op een wetsontwerp, een voorstel van decreet, een voorstel van resolutie of een motie. De Nederlandse Tweede Kamer heeft sinds de Grondwetsherziening van 1848 het recht van :X . Voor die tijd kon de Tweede Kamer alleen "ja" of "nee" zeggen op een wetsvoorstel, maar ze konden er geen veranderingen in aanbrengen.
Szuradonderdag 11 juni 2015 @ 01:31
Amendement
Markdonderdag 11 juni 2015 @ 01:31
Juist!

Stand AKQ #3175:
1 Szura
plagvreugddonderdag 11 juni 2015 @ 01:33
*O*
Szuradonderdag 11 juni 2015 @ 01:33
Uit welk land komen de Dropkick Murphys?
Markdonderdag 11 juni 2015 @ 01:33
Amerika
Szuradonderdag 11 juni 2015 @ 01:34
quote:
2s.gif Op donderdag 11 juni 2015 01:33 schreef Mark het volgende:
Amerika
Jep, Boston om precies te zijn

Stand AKQ #3175:
1 Szura
1 Mark
Markdonderdag 11 juni 2015 @ 01:36
Laatste voor mij:

Wat wordt er in straattaal bedoelt met patta's?
plagvreugddonderdag 11 juni 2015 @ 01:37
bedoeld*
Szuradonderdag 11 juni 2015 @ 01:37
Schoenen
Markdonderdag 11 juni 2015 @ 01:38
Pijnlijke schrijffout :@ tijd om te gaan slapen

Stand AKQ #3175:
2 Szura
1 Mark

:W
Szuradonderdag 11 juni 2015 @ 01:39
Truste :W
Szuradonderdag 11 juni 2015 @ 01:41
Hoe heet het klasgenootje en vriendje van Sjors en Sjimmie dat hen vaak helpt bij hun streken?
Szuradonderdag 11 juni 2015 @ 01:47
Antwoord:

SPOILER
Dikkie
drakindonderdag 11 juni 2015 @ 07:26
Dirkie dacht ik
plagvreugddonderdag 11 juni 2015 @ 10:35
quote:
0s.gif Op donderdag 11 juni 2015 07:26 schreef drakin het volgende:
Dirkie dacht ik
Goed genoeg vind ik, Dikkie.

Stand AKQ #3175:
2 Szura
1 Mark
1 drakin
drakindonderdag 11 juni 2015 @ 10:54
O daar had ik niet op gerekend.

Hoe heet de katachtige die koffiebessen eet waar de pitten uit de ontlasting worden verzameld?
Markdonderdag 11 juni 2015 @ 10:57
civetkat
drakindonderdag 11 juni 2015 @ 11:00
Dat is het geslacht, ik zoek eigenlijk de soort.
Markdonderdag 11 juni 2015 @ 11:07
Geen idee, het wordt altijd civetkoffie genoemd dus ik dacht dat civetkat genoeg was :)
plagvreugddonderdag 11 juni 2015 @ 11:11
geen idee.
Markdonderdag 11 juni 2015 @ 11:34
:{
pollepel.donderdag 11 juni 2015 @ 11:35
Ik kom ook niet verder dan Civetkat..
#ANONIEMdonderdag 11 juni 2015 @ 11:39
De koffie heet ook wel Kopi ...
drakindonderdag 11 juni 2015 @ 12:02
quote:
1s.gif Op donderdag 11 juni 2015 11:39 schreef Stompzinnig het volgende:
De koffie heet ook wel Kopi ...
Die hint wilde ik ook geven.

Maar als kwart over het antwoord er niet is keur ik civetkat wel goed.
Markdonderdag 11 juni 2015 @ 12:17
Dan ga ik er maar van uit dat ik de nieuwe moet doen:

Wie zong What's New Pussycat? de hitlijsten in?
plagvreugddonderdag 11 juni 2015 @ 12:17
quote:
2s.gif Op donderdag 11 juni 2015 10:57 schreef Mark het volgende:
civetkat
Hop

Stand AKQ #3175:
2 Szura
2 Mark
Markdonderdag 11 juni 2015 @ 12:18
quote:
0s.gif Op donderdag 11 juni 2015 12:17 schreef plagvreugd het volgende:

[..]

Hop

Stand AKQ #3175:
2 Szura
2 Mark
Puntje voor drakin mag gewoon blijven staan :)
plagvreugddonderdag 11 juni 2015 @ 12:27
quote:
2s.gif Op donderdag 11 juni 2015 12:18 schreef Mark het volgende:

[..]

Puntje voor drakin mag gewoon blijven staan :)
Ik was wat te ver naar boven gescrold :)

Tom Jones?
Markdonderdag 11 juni 2015 @ 12:28
Tom Jones it is :Y

Stand AKQ #3175:
2 Szura
2 Mark
1 drakin
1 plagvreugd
#ANONIEMdonderdag 11 juni 2015 @ 12:33
Loewak was de civetkat trouwens.
plagvreugddonderdag 11 juni 2015 @ 12:36
Sziget is een jaarlijks festival op het gelijkname eiland in een rivier in welke stad?
Markdonderdag 11 juni 2015 @ 12:37
Boedapest?
plagvreugddonderdag 11 juni 2015 @ 12:38
quote:
2s.gif Op donderdag 11 juni 2015 12:37 schreef Mark het volgende:
Boedapest?
Yep

Stand AKQ #3175:
2 Szura
3 Mark
1 drakin
1 plagvreugd
Markdonderdag 11 juni 2015 @ 12:40
quote:
0s.gif Op donderdag 11 juni 2015 12:36 schreef plagvreugd het volgende:
Sziget is een jaarlijks festival op het gelijkname eiland in een rivier in welke stad?
Ik lees net dat sziget al eiland betekent en dat het eiland in kwestie het Óbuda-eiland heet :)
Markdonderdag 11 juni 2015 @ 12:44
Welke vlag is "oranje-blanje-bleu"?
ßdonderdag 11 juni 2015 @ 12:45
De Prinsenvlag. Jammer dat het zo'n negatieve geschiedenis heeft met de NSB. Ik zou die vlag anders graag terug zien als onze nationale vlag.
Markdonderdag 11 juni 2015 @ 12:46
Is jammerlijk besmeurd idd

Stand AKQ #3175:
2 Szura
3 Mark
1 drakin
1 plagvreugd
1 ß
ßdonderdag 11 juni 2015 @ 12:48
Wat is het bedrijf achter Photoshop?
#ANONIEMdonderdag 11 juni 2015 @ 12:49
adobe
ßdonderdag 11 juni 2015 @ 12:50
quote:
1s.gif Op donderdag 11 juni 2015 12:49 schreef Stompzinnig het volgende:
adobe
Stand AKQ #3175:
2 Szura
3 Mark
1 drakin
1 plagvreugd
1 ß
1 Stompzinnig
#ANONIEMdonderdag 11 juni 2015 @ 12:52
Hoe noemden de Romeinen het centrale marktplein van een stad?
drakindonderdag 11 juni 2015 @ 12:53
Dank jullie voor het bijwerken, wordt gewerkt hier in huis en ik werd even weggeroepen
KaheemSaiddonderdag 11 juni 2015 @ 12:56
Het forum?
pollepel.donderdag 11 juni 2015 @ 13:02
Piazza?
drakindonderdag 11 juni 2015 @ 13:07
Plaza
#ANONIEMdonderdag 11 juni 2015 @ 13:09
agora
Markdonderdag 11 juni 2015 @ 13:17
quote:
0s.gif Op donderdag 11 juni 2015 12:56 schreef KaheemSaid het volgende:
Het forum?
Gecheckt en goed

Stand AKQ #3175:
2 Szura
3 Mark
1 drakin
1 plagvreugd
1 ß
1 Stompzinnig
1 KaheemSaid
#ANONIEMdonderdag 11 juni 2015 @ 13:17
quote:
0s.gif Op donderdag 11 juni 2015 12:56 schreef KaheemSaid het volgende:
Het forum?
Yes! Zou je jezelf even een punt willen geven? Kopiëren en plakken lukt me niet mobiel.

Edit: bedankt Mark!

[ Bericht 3% gewijzigd door #ANONIEM op 11-06-2015 13:17:51 ]
KaheemSaiddonderdag 11 juni 2015 @ 13:59
Sorry dat ik nu pas weer reageer, het ging net ook niet heel snel.

Hoe hete de leerling van Plato die in ca. 342 v. Chr. door koning Philippus II naar Macedonië ontboden om als privéleraar de opvoeding te verzorgen van diens dertienjarige zoon Alexander, later 'Alexander de Grote' genaamd?
Markdonderdag 11 juni 2015 @ 14:07
Socrates?
KaheemSaiddonderdag 11 juni 2015 @ 14:09
quote:
2s.gif Op donderdag 11 juni 2015 14:07 schreef Mark het volgende:
Socrates?
Nee Socrates was juist weer de leraar van Plato.
Markdonderdag 11 juni 2015 @ 14:11
Qua tijdslijn gooi ik dat altijd door elkaar :@
Szuradonderdag 11 juni 2015 @ 14:12
Aristoteles
Markdonderdag 11 juni 2015 @ 14:15
Oja :)
KaheemSaiddonderdag 11 juni 2015 @ 14:15
quote:
2s.gif Op donderdag 11 juni 2015 14:11 schreef Mark het volgende:
Qua tijdslijn gooi ik dat altijd door elkaar :@
Zolang je dit maar niet teveel bij moeders, oma's en dochters hebt.

quote:
0s.gif Op donderdag 11 juni 2015 14:12 schreef Szura het volgende:
Aristoteles
Stand AKQ #3175:
3 Szura
3 Mark
1 drakin
1 plagvreugd
1 ß
1 Stompzinnig
1 KaheemSaid
Markdonderdag 11 juni 2015 @ 14:16
quote:
0s.gif Op donderdag 11 juni 2015 14:15 schreef KaheemSaid het volgende:

[..]

Zolang je dit maar niet teveel bij moeders, oma's en dochters hebt.

[..]
Gni, ik zal nu het ezelsbruggetje S-P-A onthouden :)
Szuradonderdag 11 juni 2015 @ 14:18
Wie stierf als Citoyen Louis Capet?
Markdonderdag 11 juni 2015 @ 14:18
Louis XVI
Szuradonderdag 11 juni 2015 @ 14:19
quote:
2s.gif Op donderdag 11 juni 2015 14:18 schreef Mark het volgende:
Louis XVI
Dat is het juiste nummer ja

Stand AKQ #3175:
3 Szura
4 Mark
1 drakin
1 plagvreugd
1 ß
1 Stompzinnig
1 KaheemSaid
Markdonderdag 11 juni 2015 @ 14:23
Welke film(reeks)?

sy5e84.jpg
Szuradonderdag 11 juni 2015 @ 14:24
Is dat Hellraiser?
Markdonderdag 11 juni 2015 @ 14:25
Jazeker, Pinhead is het karakter

Stand AKQ #3175:
4 Szura
4 Mark
1 drakin
1 plagvreugd
1 ß
1 Stompzinnig
1 KaheemSaid
Szuradonderdag 11 juni 2015 @ 14:31
Op welke (trash)metalbands slaat de term The Big Four?
Markdonderdag 11 juni 2015 @ 14:32
Metallica, Slayer, Anthrax en Megadeth
Markdonderdag 11 juni 2015 @ 14:32
Persoonlijk vind ik Exodus meer thrash dan Anthrax maar goed
Szuradonderdag 11 juni 2015 @ 14:34
quote:
2s.gif Op donderdag 11 juni 2015 14:32 schreef Mark het volgende:
Persoonlijk vind ik Exodus meer thrash dan Anthrax maar goed
Ja ach, over Metallica kun je ook discussiëren sinds begin jaren '90 :P.

Stand AKQ #3175:
4 Szura
5 Mark
1 drakin
1 plagvreugd
1 ß
1 Stompzinnig
1 KaheemSaid
Markdonderdag 11 juni 2015 @ 14:38
Noem 3 plagen die Mozes over Egypte liet komen
pollepel.donderdag 11 juni 2015 @ 14:42
Sprinkhanen, Kikkers en hongersnood?
Markdonderdag 11 juni 2015 @ 14:43
Sprinkhanen en kikkers zijn goed
KaheemSaiddonderdag 11 juni 2015 @ 14:44
Dood van de eerst geborene, water veranderd in bloed en nacht
Markdonderdag 11 juni 2015 @ 14:45
3, 4 en 5 :Y

Stand AKQ #3175:
4 Szura
5 Mark
1 drakin
1 plagvreugd
1 ß
1 Stompzinnig
2 KaheemSaid
KaheemSaiddonderdag 11 juni 2015 @ 14:45
Zijn het er 7?
pollepel.donderdag 11 juni 2015 @ 14:46
10!
Markdonderdag 11 juni 2015 @ 14:46
10 :) http://nl.wikipedia.org/wiki/Plagen_van_Egypte
KaheemSaiddonderdag 11 juni 2015 @ 14:49
1e2hib.jpgWat moet het voorstellen en waar kunnen we het vinden?
pollepel.donderdag 11 juni 2015 @ 14:50
Een molecuul in Brussel? :?
ßdonderdag 11 juni 2015 @ 14:51
methaan, geen idee waar het is.
Berkerydonderdag 11 juni 2015 @ 14:51
Dat lijkt me methaan. En dat kan je onder andere vinden in Slochteren :P
KaheemSaiddonderdag 11 juni 2015 @ 15:01
quote:
6s.gif Op donderdag 11 juni 2015 14:51 schreef Berkery het volgende:
Dat lijkt me methaan. En dat kan je onder andere vinden in Slochteren :P
tand AKQ #3175:
4 Szura
5 Mark
1 drakin
1 plagvreugd
1 ß
1 Stompzinnig
2 KaheemSaid
1 Berkery

Het is inderdaad Methaan het belangrijkste onderdeel van aardgas. Dit molecule is te vinden bij Kolham (gemeente Slogteren) enkele meters van de plaats waar ze de eerste aardgas vonden. Dit allemaal in de middenberm van de a7.
Markdonderdag 11 juni 2015 @ 15:16
Berkery?
Markdonderdag 11 juni 2015 @ 15:29
Uit welke film kennen we Rooster Cogburn?
Markdonderdag 11 juni 2015 @ 15:34
Zowel John Wayne als Jeff Bridges kregen er een Oscarnominatie voor
Markdonderdag 11 juni 2015 @ 15:59
TG
BeamofLightdonderdag 11 juni 2015 @ 16:05
ja\

true grit
drakindonderdag 11 juni 2015 @ 16:05
Top Gun
Markdonderdag 11 juni 2015 @ 16:06
True Grit idd :Y

Stand AKQ #3175:
4 Szura
5 Mark
1 drakin
1 plagvreugd
1 ß
1 Stompzinnig
2 KaheemSaid
1 BeamofLight
drakindonderdag 11 juni 2015 @ 16:06
Nee die van mij is goed natuurlijk
BeamofLightdonderdag 11 juni 2015 @ 16:09
quote:
11s.gif Op donderdag 11 juni 2015 16:06 schreef drakin het volgende:
Nee die van mij is goed natuurlijk
Doe 3 acteurs uit die ene film. Top Gun.
Markdonderdag 11 juni 2015 @ 16:10
Val Kilmer, Tom Cruise en Kelly McGillis
BeamofLightdonderdag 11 juni 2015 @ 16:13
quote:
2s.gif Op donderdag 11 juni 2015 16:10 schreef Mark het volgende:
Val Kilmer, Tom Cruise en Kelly McGillis
Stand AKQ #3175:
4 Szura
6 Mark
1 drakin
1 plagvreugd
1 ß
1 Stompzinnig
2 KaheemSaid
1 BeamofLight
drakindonderdag 11 juni 2015 @ 16:13
quote:
0s.gif Op donderdag 11 juni 2015 16:09 schreef BeamofLight het volgende:

[..]

Doe 3 acteurs uit die ene film. Top Gun.
Net te laat dus
Markdonderdag 11 juni 2015 @ 16:16
Wie is de voetbalbondscoach van Curacao?
BeamofLightdonderdag 11 juni 2015 @ 16:16
Patrick Kluivert
Markdonderdag 11 juni 2015 @ 16:17
Yep!

Stand AKQ #3175:
4 Szura
6 Mark
1 drakin
1 plagvreugd
1 ß
1 Stompzinnig
2 KaheemSaid
2 BeamofLight
BeamofLightdonderdag 11 juni 2015 @ 16:19
Waar gaat onderstaand lijstje over?

1 Canada
2 Indonesie
3 Rusland
Markdonderdag 11 juni 2015 @ 16:21
Landen met grootste grens?
Szuradonderdag 11 juni 2015 @ 16:22
Landen met de langste kustlijn?
BeamofLightdonderdag 11 juni 2015 @ 16:24
quote:
0s.gif Op donderdag 11 juni 2015 16:22 schreef Szura het volgende:
Landen met de langste kustlijn?
Yep!

Stand AKQ #3175:
5 Szura
6 Mark
1 drakin
1 plagvreugd
1 ß
1 Stompzinnig
2 KaheemSaid
2 BeamofLight
#ANONIEMdonderdag 11 juni 2015 @ 16:26
-

[ Bericht 100% gewijzigd door #ANONIEM op 11-06-2015 16:26:45 ]
BeamofLightdonderdag 11 juni 2015 @ 16:27
quote:
1s.gif Op donderdag 11 juni 2015 16:26 schreef Stompzinnig het volgende:
-
Ja had ook gekund, vooral Rusland
Szuradonderdag 11 juni 2015 @ 16:29
Hoe heet het bloedirritante meisje dat verliefd is op Arnold van Hey Arnold!?
#ANONIEMdonderdag 11 juni 2015 @ 16:34
Die met die unibrow. Angela?
Szuradonderdag 11 juni 2015 @ 16:37
quote:
1s.gif Op donderdag 11 juni 2015 16:34 schreef Stompzinnig het volgende:
Die met die unibrow. Angela?
Nope

H.
#ANONIEMdonderdag 11 juni 2015 @ 16:47
heraldine
Szuradonderdag 11 juni 2015 @ 17:04
Nope
Hint: weervrouw
BeamofLightdonderdag 11 juni 2015 @ 17:04
Heleen
Szuradonderdag 11 juni 2015 @ 17:07
quote:
0s.gif Op donderdag 11 juni 2015 17:04 schreef BeamofLight het volgende:
Heleen
Welke weervrouw is dat nou weer
BeamofLightdonderdag 11 juni 2015 @ 17:31
Helga heet die milf
Szuradonderdag 11 juni 2015 @ 17:34
quote:
0s.gif Op donderdag 11 juni 2015 17:31 schreef BeamofLight het volgende:
Helga heet die milf
:D


Stand AKQ #3175:
5 Szura
6 Mark
1 drakin
1 plagvreugd
1 ß
1 Stompzinnig
2 KaheemSaid
3 BeamofLight
BeamofLightdonderdag 11 juni 2015 @ 17:41
Wie is mister Roda JC?
Szuradonderdag 11 juni 2015 @ 17:49
Volgens mij komen daar meer mensen voor in aanmerking maar ik roep Gene Hanssen
Szuradonderdag 11 juni 2015 @ 18:02
Wil je anders Ger Senden lezen?
BeamofLightdonderdag 11 juni 2015 @ 18:24
quote:
0s.gif Op donderdag 11 juni 2015 18:02 schreef Szura het volgende:
Wil je anders Ger Senden lezen?
ja die
Markdonderdag 11 juni 2015 @ 21:41
Szura?
Markdonderdag 11 juni 2015 @ 21:55
Opstarter dan maar:

Hoe heet de butler van kapitein Haddock?
lubje25donderdag 11 juni 2015 @ 23:47
James? Geen idee.
plagvreugddonderdag 11 juni 2015 @ 23:50
ik ook geen idee.
Markdonderdag 11 juni 2015 @ 23:54
Het was Nestor, zal een andere doen

Hoe heet de butler van Bruce Wayne?
Szuradonderdag 11 juni 2015 @ 23:56
quote:
14s.gif Op donderdag 11 juni 2015 18:24 schreef BeamofLight het volgende:

[..]

ja die
Gene Hanssen is toch wel de echte Mister Roda
plagvreugddonderdag 11 juni 2015 @ 23:56
albert?
Markdonderdag 11 juni 2015 @ 23:59
quote:
0s.gif Op donderdag 11 juni 2015 23:56 schreef plagvreugd het volgende:
albert?
Warm!
Markvrijdag 12 juni 2015 @ 00:00
quote:
1s.gif Op donderdag 11 juni 2015 23:56 schreef Szura het volgende:

[..]

Gene Hanssen is toch wel de echte Mister Roda
Tja, op wiki worden ze allebei zo genoemd, beetje inflatie van een titel
plagvreugdvrijdag 12 juni 2015 @ 00:00
alfred?
Markvrijdag 12 juni 2015 @ 00:02
quote:
0s.gif Op vrijdag 12 juni 2015 00:00 schreef plagvreugd het volgende:
alfred?
Die wel

Stand AKQ #3175:
6 Szura
6 Mark
1 drakin
2 plagvreugd
1 ß
1 Stompzinnig
2 KaheemSaid
3 BeamofLight
plagvreugdvrijdag 12 juni 2015 @ 00:05
:X is een Amerikaanse dramaserie die tussen 12 september 1989 tot 23 mei 1993 op de televisiezender ABC werd uitgezonden.

De serie ging rondom de familie Thatcher, wonende in Glen Brook, een fictieve buitenwijk in Chicago. Centrale plotlijnen gingen mede over het leven van de zoon Charles "Corky" Thatcher (vertolkt door Chris Burke) die het Down syndroom had, en de relatie tussen dochter Becca en haar vriend Jesse, die met het hiv besmet was.
Welke serie?
Markvrijdag 12 juni 2015 @ 00:06
Life goes on
plagvreugdvrijdag 12 juni 2015 @ 00:21
quote:
2s.gif Op vrijdag 12 juni 2015 00:06 schreef Mark het volgende:
Life goes on
Yep

Stand AKQ #3175:
6 Szura
7 Mark
1 drakin
2 plagvreugd
1 ß
1 Stompzinnig
2 KaheemSaid
3 BeamofLight
Markvrijdag 12 juni 2015 @ 00:26
Rubberband Girl is oorspronkelijk een nummer van?
plagvreugdvrijdag 12 juni 2015 @ 00:27
meer dan vier minuten.
drakinvrijdag 12 juni 2015 @ 00:27
Ik ken wel Chocomelk girl
plagvreugdvrijdag 12 juni 2015 @ 00:28
Ik ken beautiful girl en brown eyed girl .
Markvrijdag 12 juni 2015 @ 00:29
Haar grootste hits had ze met haar debuutsingle in 1978 en een duet met Peter Gabriel
drakinvrijdag 12 juni 2015 @ 00:30
Haar? Kate bush is te vroeg dan denk ik
Markvrijdag 12 juni 2015 @ 00:30
quote:
0s.gif Op vrijdag 12 juni 2015 00:30 schreef drakin het volgende:
Haar? Kate bush is te vroeg dan denk ik
Nee hoor, precies goed :)

Stand AKQ #3175:
6 Szura
7 Mark
2 drakin
2 plagvreugd
1 ß
1 Stompzinnig
2 KaheemSaid
3 BeamofLight
drakinvrijdag 12 juni 2015 @ 00:40
titel van dit lied en the band die dit zong:

quote:
Well the kids are all hopped up and ready to go
They're ready to go now they got their surfboards
And they're going to the discotheque Au Go Go
But she just couldn't stay she had to break away
Well New York City really has is all oh yeah, oh yeah
Markvrijdag 12 juni 2015 @ 00:42
Ramones - Sheena is a punk rocker
drakinvrijdag 12 juni 2015 @ 00:43
quote:
2s.gif Op vrijdag 12 juni 2015 00:42 schreef Mark het volgende:
Ramones - Sheena is a punk rocker
Dat is snel

Stand AKQ #3175:
6 Szura
8 Mark
2 drakin
2 plagvreugd
1 ß
1 Stompzinnig
2 KaheemSaid
3 BeamofLight
Markvrijdag 12 juni 2015 @ 00:45
Kon hem zo meezingen :)
Markvrijdag 12 juni 2015 @ 00:46
Tegen wie spelen de Oranje Leeuwinnen momenteel op het WK?
Szuravrijdag 12 juni 2015 @ 00:48
China
En ze bakken er niks van
Markvrijdag 12 juni 2015 @ 00:49
Klopt allebei ;(

Stand AKQ #3175:
7 Szura
8 Mark
2 drakin
2 plagvreugd
1 ß
1 Stompzinnig
2 KaheemSaid
3 BeamofLight
Szuravrijdag 12 juni 2015 @ 00:51
Welke twee Nederlanders hebben het ATP-toernooi van Rosmalen beiden tweemaal gewonnen?
Markvrijdag 12 juni 2015 @ 00:51
Sluiter en Schalken?
Szuravrijdag 12 juni 2015 @ 00:53
Alleen Sjeng is goed
Markvrijdag 12 juni 2015 @ 00:54
De Kraai dan?
Szuravrijdag 12 juni 2015 @ 00:55
quote:
2s.gif Op vrijdag 12 juni 2015 00:54 schreef Mark het volgende:
De Kraai dan?
Natuurlijk. Heimwee naar die tijden, als je ziet wat we nu hebben.

Stand AKQ #3175:
7 Szura
9 Mark
2 drakin
2 plagvreugd
1 ß
1 Stompzinnig
2 KaheemSaid
3 BeamofLight
Markvrijdag 12 juni 2015 @ 00:59
Tja, is echt helemaal niks meer van over... Het rare is ook dat we bij de jeugd echt goede spelers hebben gehad die er daarna niets van bakken bij de grote jongens, zoals een Antal van der Duim.
Markvrijdag 12 juni 2015 @ 01:04
Heidi Fleiss kwam in 1997 in opspraak. Wat voor zaken deed ze?
lubje25vrijdag 12 juni 2015 @ 03:37
Pornografie?
Markvrijdag 12 juni 2015 @ 07:57
warm!
Berkeryvrijdag 12 juni 2015 @ 07:58
Ze had een escortbureau, en veel politici als klant.
BeamofLightvrijdag 12 juni 2015 @ 09:09
quote:
7s.gif Op vrijdag 12 juni 2015 07:58 schreef Berkery het volgende:
Ze had een escortbureau, en veel politici als klant.
Stand AKQ #3175:
7 Szura
9 Mark
2 drakin
2 plagvreugd
1 ß
1 Stompzinnig
2 KaheemSaid
3 BeamofLight
1 Berkery
Berkeryvrijdag 12 juni 2015 @ 09:12
quote:
}) is een klein vulkaaneiland in de Tyrreense Zee en maakt deel uit van de Eolische of Liparische eilanden, een vulkanische archipel ten noorden van Sicilië, Italië.
Wat is }) ?
BeamofLightvrijdag 12 juni 2015 @ 09:19
Capri niet he?
Berkeryvrijdag 12 juni 2015 @ 09:21
quote:
0s.gif Op vrijdag 12 juni 2015 09:19 schreef BeamofLight het volgende:
Capri niet he?
Nope :N

Het is een actieve vulkaan
pollepel.vrijdag 12 juni 2015 @ 11:02
Etna?
Markvrijdag 12 juni 2015 @ 11:32
Stromboli?
Markvrijdag 12 juni 2015 @ 11:33
Gecheckt en goed

Stand AKQ #3175:
7 Szura
10 Mark
2 drakin
2 plagvreugd
1 ß
1 Stompzinnig
2 KaheemSaid
3 BeamofLight
1 Berkery
Markvrijdag 12 juni 2015 @ 11:34
In welke Disney film is Stromboli een karakter?
MadMastervrijdag 12 juni 2015 @ 11:35
Pinocchio
Markvrijdag 12 juni 2015 @ 11:38
Yep!

Stand AKQ #3175:
7 Szura
10 Mark
2 drakin
2 plagvreugd
1 ß
1 Stompzinnig
2 KaheemSaid
3 BeamofLight
1 Berkery
1 MadMaster
MadMastervrijdag 12 juni 2015 @ 11:46
Wat zien we hier en waar vind je dit?

jrwpqd.jpg
pollepel.vrijdag 12 juni 2015 @ 11:47
Een hotel in Hollywood, gokje!
pollepel.vrijdag 12 juni 2015 @ 11:48
Oeff, ik zit er flink naast :N :P
MadMastervrijdag 12 juni 2015 @ 11:52
quote:
0s.gif Op vrijdag 12 juni 2015 11:48 schreef pollepel. het volgende:
Oeff, ik zit er flink naast :N :P
Dat dus...
plagvreugdvrijdag 12 juni 2015 @ 11:55
Ik roep een achtbaan in Dubai.
MadMastervrijdag 12 juni 2015 @ 11:57
quote:
0s.gif Op vrijdag 12 juni 2015 11:55 schreef plagvreugd het volgende:
Ik roep een achtbaan in Dubai.
Nee, maar je bent warmer dan Pollepel...
plagvreugdvrijdag 12 juni 2015 @ 11:58
Een gevangenis in Islamabad.
MadMastervrijdag 12 juni 2015 @ 11:59
quote:
0s.gif Op vrijdag 12 juni 2015 11:58 schreef plagvreugd het volgende:
Een gevangenis in Islamabad.
Verre van dat...
plagvreugdvrijdag 12 juni 2015 @ 12:02
ik pas.
drakinvrijdag 12 juni 2015 @ 12:07
Een attractie in een themapark over o.a. Hollywood?
Szuravrijdag 12 juni 2015 @ 12:16
Attractie in Disneyland
MadMastervrijdag 12 juni 2015 @ 12:31
quote:
0s.gif Op vrijdag 12 juni 2015 12:16 schreef Szura het volgende:
Attractie in Disneyland
That's it. De Tower Of Terror, te vinden in de parken in Parijs, Orlando en Anaheim.

Stand AKQ #3175:
8 Szura
10 Mark
2 drakin
2 plagvreugd
1 ß
1 Stompzinnig
2 KaheemSaid
3 BeamofLight
1 Berkery
1 MadMaster
Szuravrijdag 12 juni 2015 @ 12:37
:W (Kinshasa, 20 juli 1977) is een uit Congo afkomstige voormalig professioneel voetballer met de Nederlandse nationaliteit. De middenvelder speelde in het begin van zijn carriere bij het grote Ajax van midden jaren 90 en daarna, het grootste gedeelte van zijn carrière in Spanje. :W was voor het laatst actief bij Willem II. Tijdens zijn carrière won hij diverse grote prijzen zoals de Champions League, Wereldbeker, Intertoto Cup en de Europese Super Cup.

Wie?
BeamofLightvrijdag 12 juni 2015 @ 12:39
Rekikiki Musampa
Szuravrijdag 12 juni 2015 @ 12:44
quote:
0s.gif Op vrijdag 12 juni 2015 12:39 schreef BeamofLight het volgende:
Rekikiki Musampa
Stand AKQ #3175:
8 Szura
10 Mark
2 drakin
2 plagvreugd
1 ß
1 Stompzinnig
2 KaheemSaid
4 BeamofLight
1 Berkery
1 MadMaster
BeamofLightvrijdag 12 juni 2015 @ 12:51
Waar ligt het Tramuntana-gebergte?
plagvreugdvrijdag 12 juni 2015 @ 12:54
Op de maan.
wuuhtvrijdag 12 juni 2015 @ 12:55
In Spanje.
BeamofLightvrijdag 12 juni 2015 @ 13:00
quote:
0s.gif Op vrijdag 12 juni 2015 12:55 schreef wuuht het volgende:
In Spanje.
mallorca
Markvrijdag 12 juni 2015 @ 13:22
wuuht?
wuuhtvrijdag 12 juni 2015 @ 13:29
Hoe heet het nationale park op het vasteland van Noord-Holland?
KaheemSaidvrijdag 12 juni 2015 @ 13:30
Zuid Kennemerland natuurlijk
wuuhtvrijdag 12 juni 2015 @ 13:32
quote:
0s.gif Op vrijdag 12 juni 2015 13:30 schreef KaheemSaid het volgende:
Zuid Kennemerland natuurlijk
Stand AKQ #3175:
8 Szura
10 Mark
2 drakin
2 plagvreugd
1 ß
1 Stompzinnig
3 KaheemSaid
4 BeamofLight
1 Berkery
1 MadMaster
1 wuuht
KaheemSaidvrijdag 12 juni 2015 @ 13:38
Welk vervoersmiddel op twee wielen kennen we sinds 2001 en werd uitgevonden door Dean Kamen?
Markvrijdag 12 juni 2015 @ 13:38
Segway?
KaheemSaidvrijdag 12 juni 2015 @ 13:39
quote:
2s.gif Op vrijdag 12 juni 2015 13:38 schreef Mark het volgende:
Segway?
Stand AKQ #3175:
8 Szura
11 Mark
2 drakin
2 plagvreugd
1 ß
1 Stompzinnig
3 KaheemSaid
4 BeamofLight
1 Berkery
1 MadMaster
1 wuuht
Markvrijdag 12 juni 2015 @ 13:41
Moet weg, dus een makkelijke:

Wie hadden een hit met I Left My Wallet in El Segundo?
KaheemSaidvrijdag 12 juni 2015 @ 13:43
quote:
2s.gif Op vrijdag 12 juni 2015 13:41 schreef Mark het volgende:
Moet weg, dus een makkelijke:

Wie hadden een hit met I Left My Wallet in El Segundo?

Nou eitje hoor! }:|
plagvreugdvrijdag 12 juni 2015 @ 13:44
quote:
0s.gif Op vrijdag 12 juni 2015 13:43 schreef KaheemSaid het volgende:

[..]

Nou eitje hoor! }:|
pollepel.vrijdag 12 juni 2015 @ 13:46
quote:
0s.gif Op vrijdag 12 juni 2015 13:43 schreef KaheemSaid het volgende:

[..]

Nou eitje hoor! }:|
plagvreugdvrijdag 12 juni 2015 @ 14:05
Opgezocht, nooit van gehoord.

Bandnaam heeft vier woorden. Initialen: A T C Q
BeamofLightvrijdag 12 juni 2015 @ 14:11
A tribe called quest
plagvreugdvrijdag 12 juni 2015 @ 14:12
quote:
0s.gif Op vrijdag 12 juni 2015 14:11 schreef BeamofLight het volgende:
A tribe called quest
Yep

Stand AKQ #3175:
8 Szura
11 Mark
2 drakin
2 plagvreugd
1 ß
1 Stompzinnig
3 KaheemSaid
5 BeamofLight
1 Berkery
1 MadMaster
1 wuuht
BeamofLightvrijdag 12 juni 2015 @ 14:14
Momenteel is er een ATP toernooi bezig in Nederland. De Benelux is bij de heren goed vertegenwoordigd. Noem uit elk land van de Benelux een tennisser die er nu nog inzit.
BeamofLightvrijdag 12 juni 2015 @ 14:36
noem de beste tennissers van NL, Belgie en Luxemburg is eigenlijk de vraag
plagvreugdvrijdag 12 juni 2015 @ 14:39
Van NL roep ik Haase, verder geen idee.
Markvrijdag 12 juni 2015 @ 15:52
Haase, Goffin en Muller?
Markvrijdag 12 juni 2015 @ 15:53
Even gecheckt

Stand AKQ #3175:
8 Szura
12 Mark
2 drakin
2 plagvreugd
1 ß
1 Stompzinnig
3 KaheemSaid
5 BeamofLight
1 Berkery
1 MadMaster
1 wuuht
Markvrijdag 12 juni 2015 @ 15:53
Hoe heet de staatssecretaris van Financien?
plagvreugdvrijdag 12 juni 2015 @ 16:02
wiebes
BeamofLightvrijdag 12 juni 2015 @ 16:33
quote:
0s.gif Op vrijdag 12 juni 2015 16:02 schreef plagvreugd het volgende:
Kwiebes
Markvrijdag 12 juni 2015 @ 23:42
Stand AKQ #3175:
8 Szura
12 Mark
2 drakin
3 plagvreugd
1 ß
1 Stompzinnig
3 KaheemSaid
5 BeamofLight
1 Berkery
1 MadMaster
1 wuuht
plagvreugdzaterdag 13 juni 2015 @ 00:32
Noem een insect dat begint met een maand.
Markzaterdag 13 juni 2015 @ 00:36
meikever
plagvreugdzaterdag 13 juni 2015 @ 00:39
quote:
2s.gif Op zaterdag 13 juni 2015 00:36 schreef Mark het volgende:
meikever
yep

Stand AKQ #3175:
8 Szura
13 Mark
2 drakin
3 plagvreugd
1 ß
1 Stompzinnig
3 KaheemSaid
5 BeamofLight
1 Berkery
1 MadMaster
1 wuuh
Markzaterdag 13 juni 2015 @ 00:42
Waren er nog andere?

Noem een van de spelers die vandaag scoorden voor het Nederlands Elftal
plagvreugdzaterdag 13 juni 2015 @ 00:44
Dunno en dunno, meen me alleen te herinneren dat het eerste doelpunt door een invaller was.
Markzaterdag 13 juni 2015 @ 00:45
Klopt, 2 PSV'ers waren het
plagvreugdzaterdag 13 juni 2015 @ 00:47
Ik roep depay omdat die geloof ik bij psv speelt en wel goed bezig was dus mssn maakte die de tweede.
Mexicanobakkerzaterdag 13 juni 2015 @ 00:48
narsingh en wijnaldum voor de bonus
Szurazaterdag 13 juni 2015 @ 00:50
quote:
0s.gif Op zaterdag 13 juni 2015 00:47 schreef plagvreugd het volgende:
Ik roep depay omdat die geloof ik bij psv speelt en wel goed bezig was dus mssn maakte die de tweede.
Gisteren overgeschreven naar Man United ;)
Markzaterdag 13 juni 2015 @ 00:50
Die wel :Y

Stand AKQ #3175:
8 Szura
13 Mark
2 drakin
3 plagvreugd
1 ß
1 Stompzinnig
3 KaheemSaid
5 BeamofLight
1 Berkery
1 MadMaster
1 wuuh
1 Mexicanobakker
Mexicanobakkerzaterdag 13 juni 2015 @ 00:54
Welke zanger die met zijn band op het affiche van Pinkpop staat heeft gisteren een been gebroken?
Markzaterdag 13 juni 2015 @ 00:54
Dave Grohl
Markzaterdag 13 juni 2015 @ 00:55
Zoals je de vraag stelt zou het ook nog een been van iemand anders kunnen zijn :+
Mexicanobakkerzaterdag 13 juni 2015 @ 00:55
Stand AKQ #3175:
8 Szura
14 Mark
2 drakin
3 plagvreugd
1 ß
1 Stompzinnig
3 KaheemSaid
5 BeamofLight
1 Berkery
1 MadMaster
1 wuuh
1 Mexicanobakker
quote:
2s.gif Op zaterdag 13 juni 2015 00:54 schreef Mark het volgende:
Dave Grohl
Markzaterdag 13 juni 2015 @ 01:00
Wie?

2939d0n.jpg
Markzaterdag 13 juni 2015 @ 01:21
Deze week nog in het nieuws
plagvreugdzaterdag 13 juni 2015 @ 01:38
christopher lee dan?
Markzaterdag 13 juni 2015 @ 01:43
Jazeker!

Stand AKQ #3175:
8 Szura
14 Mark
2 drakin
4 plagvreugd
1 ß
1 Stompzinnig
3 KaheemSaid
5 BeamofLight
1 Berkery
1 MadMaster
1 wuuh
1 Mexicanobakker
plagvreugdzaterdag 13 juni 2015 @ 01:50
Wat is de echte naam van lee towers?
Markzaterdag 13 juni 2015 @ 01:52
Leen Huizer?
plagvreugdzaterdag 13 juni 2015 @ 01:53
quote:
2s.gif Op zaterdag 13 juni 2015 01:52 schreef Mark het volgende:
Leen Huizer?
Leen/leendert

Stand AKQ #3175:
8 Szura
15 Mark
2 drakin
4 plagvreugd
1 ß
1 Stompzinnig
3 KaheemSaid
5 BeamofLight
1 Berkery
1 MadMaster
1 wuuh
1 Mexicanobakker
Markzaterdag 13 juni 2015 @ 01:58
Tijdens het opnemen van welke film kwam de zoon van Bruce Lee om het leven?
plagvreugdzaterdag 13 juni 2015 @ 02:04
Love Actuallee.
Markzaterdag 13 juni 2015 @ 02:08
Niet bepaald
lubje25zaterdag 13 juni 2015 @ 03:32
Red dragon?
plagvreugdzaterdag 13 juni 2015 @ 15:20
quote:
0s.gif Op zaterdag 13 juni 2015 03:32 schreef lubje25 het volgende:
Red dragon?
Opgezocht, niet goed.

Antwoord:
SPOILER
the Crow
plagvreugdzaterdag 13 juni 2015 @ 15:20
Louise Fletcher als Nurse Ratched
Welke film?
lubje25zaterdag 13 juni 2015 @ 19:56
Geen idee.
plagvreugdzaterdag 13 juni 2015 @ 20:09
:) als R.P. McMurphy
Markzondag 14 juni 2015 @ 00:50
One flew over the cuckoos nest natuurlijk. Klassieke rol!
plagvreugdzondag 14 juni 2015 @ 12:26
quote:
2s.gif Op zondag 14 juni 2015 00:50 schreef Mark het volgende:
One flew over the cuckoos nest natuurlijk. Klassieke rol!
yepyep

Stand AKQ #3175:
8 Szura
16 Mark
2 drakin
4 plagvreugd
1 ß
1 Stompzinnig
3 KaheemSaid
5 BeamofLight
1 Berkery
1 MadMaster
1 wuuh
1 Mexicanobakker
plagvreugdzondag 14 juni 2015 @ 14:08
zal ik een opstarter doen?
BeamofLightzondag 14 juni 2015 @ 14:09
quote:
0s.gif Op zondag 14 juni 2015 14:08 schreef plagvreugd het volgende:
zal ik een opstarter doen?
is gras groen?
plagvreugdzondag 14 juni 2015 @ 14:10
bij de buren groener.
plagvreugdzondag 14 juni 2015 @ 14:11
Vermogen, economische productiefactor en grote drukletter.
Welk woord?
BeamofLightzondag 14 juni 2015 @ 14:18
Kapitaal
plagvreugdzondag 14 juni 2015 @ 14:20
quote:
0s.gif Op zondag 14 juni 2015 14:18 schreef BeamofLight het volgende:
Kapitaal
yepyep

Stand AKQ #3175:
8 Szura
16 Mark
2 drakin
4 plagvreugd
1 ß
1 Stompzinnig
3 KaheemSaid
6 BeamofLight
1 Berkery
1 MadMaster
1 wuuh
1 Mexicanobakker
BeamofLightzondag 14 juni 2015 @ 14:24
Waar komt 3FM's glazen huis dit jaar te staan?
plagvreugdzondag 14 juni 2015 @ 14:37
heerlen
BeamofLightzondag 14 juni 2015 @ 14:45
quote:
0s.gif Op zondag 14 juni 2015 14:37 schreef plagvreugd het volgende:
heerlen
yepyep

Stand AKQ #3175:
8 Szura
16 Mark
2 drakin
5 plagvreugd
1 ß
1 Stompzinnig
3 KaheemSaid
6 BeamofLight
1 Berkery
1 MadMaster
1 wuuh
1 Mexicanobakker
Markzondag 14 juni 2015 @ 15:16
plaggie?
Markzondag 14 juni 2015 @ 15:38
Stand AKQ #3175:
8 Szura
16 Mark
2 drakin
4 plagvreugd
1 ß
1 Stompzinnig
3 KaheemSaid
6 BeamofLight
1 Berkery
1 MadMaster
1 wuuh
1 Mexicanobakker
Markzondag 14 juni 2015 @ 15:38
Welke twee landen spelen de finale in de World Hockey League?
Markzondag 14 juni 2015 @ 15:40
SPOILER
Duitsland en Argentinie
Szurazondag 14 juni 2015 @ 16:22
Argentinië en Duitsland
#ANONIEMzondag 14 juni 2015 @ 16:53
quote:
0s.gif Op zondag 14 juni 2015 16:22 schreef Szura het volgende:
Argentinië en Duitsland
correct
Szurazondag 14 juni 2015 @ 16:56
Hoe wordt een 60-jarig huwelijk ook wel genoemd?
Markzondag 14 juni 2015 @ 17:03
Diamanten huwelijk?
Szurazondag 14 juni 2015 @ 17:04
quote:
2s.gif Op zondag 14 juni 2015 17:03 schreef Mark het volgende:
Diamanten huwelijk?
Yes

Stand AKQ #3175:
9 Szura
17 Mark
2 drakin
4 plagvreugd
1 ß
1 Stompzinnig
3 KaheemSaid
6 BeamofLight
1 Berkery
1 MadMaster
1 wuuh
1 Mexicanobakker
Markzondag 14 juni 2015 @ 17:05
Wat is ook alweer de afkorting voor het element zilver?
Szurazondag 14 juni 2015 @ 17:07
Ag
Markzondag 14 juni 2015 @ 17:07
Kan niet missen!

Stand AKQ #3175:
10 Szura
17 Mark
2 drakin
4 plagvreugd
1 ß
1 Stompzinnig
3 KaheemSaid
6 BeamofLight
1 Berkery
1 MadMaster
1 wuuh
1 Mexicanobakker
Szurazondag 14 juni 2015 @ 17:11
Welke beweging wordt geleid door Hassan Nasrallah?
Markzondag 14 juni 2015 @ 17:13
Klinkt niet heel bekend....
plagvreugdzondag 14 juni 2015 @ 17:18
quote:
2s.gif Op zondag 14 juni 2015 17:13 schreef Mark het volgende:
Klinkt niet heel bekend....
Markzondag 14 juni 2015 @ 17:20
Volgens mij iig NIET IS, Al Quaida, Sharia4Belgium en Boko Haram. Wat blijft er dan nog over....

Ik ga er nu trouwens wel heel makkelijk van uit dat het een foute meneer is.... :@

Laat ik eens gokken op een goedzak: de voorzitter van de Rode Halve Maan?
Szurazondag 14 juni 2015 @ 17:20
Als je het Midden-Oosten een beetje volgt wel hoor
Szurazondag 14 juni 2015 @ 17:21
quote:
2s.gif Op zondag 14 juni 2015 17:20 schreef Mark het volgende:
Volgens mij iig NIET IS, Al Quaida, Sharia4Belgium en Boko Haram. Wat blijft er dan nog over....

Ik ga er nu trouwens wel heel makkelijk van uit dat het een foute meneer is.... :@

Laat ik eens gokken op een goedzak: de voorzitter van de Rode Halve Maan?
Ligt er maar net aan hoe je het bekijkt :P. Maar niet de Rode Halve Maan.
Markzondag 14 juni 2015 @ 17:23
Hamas dan?
Szurazondag 14 juni 2015 @ 17:24
quote:
2s.gif Op zondag 14 juni 2015 17:23 schreef Mark het volgende:
Hamas dan?
Noordelijker
Markzondag 14 juni 2015 @ 17:26
PLO?
Szurazondag 14 juni 2015 @ 17:27
Nee...
Markzondag 14 juni 2015 @ 17:28
Weet niet hoe die clubs in Libanon heten....
Markzondag 14 juni 2015 @ 17:28
Gok op nog noordelijker: PKK?
Markzondag 14 juni 2015 @ 17:30
Moet weg, dus gespiekt

|:(
Szurazondag 14 juni 2015 @ 17:31
quote:
2s.gif Op zondag 14 juni 2015 17:28 schreef Mark het volgende:
Weet niet hoe die clubs in Libanon heten....
Dat is het juiste land
plagvreugdzondag 14 juni 2015 @ 17:35
Ik blijf bij dunno.
BeamofLightzondag 14 juni 2015 @ 17:39
Hezbollah
BeamofLightzondag 14 juni 2015 @ 17:40
Voor de vlugge want moet verder, doe de hoofdstad van Libanon
plagvreugdzondag 14 juni 2015 @ 17:46
beirut
plagvreugdzondag 14 juni 2015 @ 17:46
Stand AKQ #3175:
10 Szura
17 Mark
2 drakin
5 plagvreugd
1 ß
1 Stompzinnig
3 KaheemSaid
7 BeamofLight
1 Berkery
1 MadMaster
1 wuuh
1 Mexicanobakker
plagvreugdzondag 14 juni 2015 @ 17:55
14 juni 1999 - In Zuid-Afrika volgt :) :P op als president.
Wie zijn :) en :P ?
lubje25zondag 14 juni 2015 @ 23:59
Mandela en leclerc?
lubje25zondag 14 juni 2015 @ 23:59
quote:
0s.gif Op zondag 14 juni 2015 17:55 schreef plagvreugd het volgende:
14 juni 1999 - In Zuid-Afrika volgt :) :P op als president.
Wie zijn :) en :P ?
plagvreugdmaandag 15 juni 2015 @ 00:18
quote:
0s.gif Op zondag 14 juni 2015 23:59 schreef lubje25 het volgende:
Mandela en leclerc?
Mandela is goed. We zoeken de opvolger van Mandela.
Szuramaandag 15 juni 2015 @ 00:38
Mbeki?
plagvreugdmaandag 15 juni 2015 @ 00:45
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2015 00:38 schreef Szura het volgende:
Mbeki?
yepyep
Szuramaandag 15 juni 2015 @ 00:55
Hoe heet de grote neger in The Green Mile ook alweer?
Mexicanobakkermaandag 15 juni 2015 @ 01:00
John Coffey?
Szuramaandag 15 juni 2015 @ 01:01
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2015 01:00 schreef Mexicanobakker het volgende:
John Coffey?
Stand AKQ #3175:
11 Szura
17 Mark
2 drakin
5 plagvreugd
1 ß
1 Stompzinnig
3 KaheemSaid
7 BeamofLight
1 Berkery
1 MadMaster
1 wuuh
2 Mexicanobakker
Mexicanobakkermaandag 15 juni 2015 @ 01:03
Als zelfbenoemd 'filmkenner' ken ik dat ook alleen maar van de band :')

Welke voetballer speelde het meeste aantal wedstrijden voor het Braziliaans nationaal voetbalelftal?
Szuramaandag 15 juni 2015 @ 01:10
Cafu?
Mexicanobakkermaandag 15 juni 2015 @ 01:13
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2015 01:10 schreef Szura het volgende:
Cafu?
:)

Stand AKQ #3175:
12 Szura
17 Mark
2 drakin
5 plagvreugd
1 ß
1 Stompzinnig
3 KaheemSaid
7 BeamofLight
1 Berkery
1 MadMaster
1 wuuh
2 Mexicanobakker
Szuramaandag 15 juni 2015 @ 01:21
:W is een van oorsprong Italiaanse muziekterm waarmee het karakter van een muziekstuk wordt aangegeven: "vrolijk", "opgewekt" of "levendig". Een levendig stuk muziek impliceert een wat hoger tempo; langzaam en levendig sluiten elkaar ongeveer uit. :W behoort tot de snelle tempo.

Het metronoomcijfer komt neer op 126 tot 138, dus 126 tot 138 tellen per minuut.

De meer gebruikelijke interpretatie van :W is derhalve een snel tempo.

Wat is :W ?
lubje25maandag 15 juni 2015 @ 01:27
crescendo?
Szuramaandag 15 juni 2015 @ 01:28
Dat is de term voor harder spelen, versterking van een toon ;)
lubje25maandag 15 juni 2015 @ 01:40
fortissimo is ook zoiets lijkt me. Kan er niet op komen. :{
Szuramaandag 15 juni 2015 @ 01:43
Fortissimo is zeer hard.

De gezochte term begint met een A.
Szuramaandag 15 juni 2015 @ 01:54
Oplossing:

SPOILER
allegro
Markmaandag 15 juni 2015 @ 09:09
Allegro?
Markmaandag 15 juni 2015 @ 09:11
Gecheckt en goed

Stand AKQ #3175:
12 Szura
18 Mark
2 drakin
5 plagvreugd
1 ß
1 Stompzinnig
3 KaheemSaid
7 BeamofLight
1 Berkery
1 MadMaster
1 wuuh
2 Mexicanobakker
Markmaandag 15 juni 2015 @ 09:11
Wat is de echte naam van Drs. P. ?
plagvreugdmaandag 15 juni 2015 @ 09:22
Heinz Pelzer?
Markmaandag 15 juni 2015 @ 09:23
Weet je wat? Reken hem gewoon goed, dan kan dit topic dicht en beginnen we aan het volgende topic met een schone lei. Het was Heinz Polzer

Eindstand AKQ #3175:
12 Szura
18 Mark
2 drakin
6 plagvreugd
1 ß
1 Stompzinnig
3 KaheemSaid
7 BeamofLight
1 Berkery
1 MadMaster
1 wuuh
2 Mexicanobakker
Markmaandag 15 juni 2015 @ 09:24
En vol