 
		 
			 
			
			
			Euh, heet dat niet gewoon voorraadkast?quote:Op donderdag 18 juni 2015 10:01 schreef Erasmo het volgende:
[..]
Noodvoedsel is een groot woord, het zijn een paar pakken met noodles en wat blikvoer. Genoeg voor een week ofzo, zodat als er 's winters toch ineens een pak sneeuw van een meter ligt ik niet het huis uit hoef
Maar goed, die noodles waren dubbel verpakt en daar hebben ze mooi twee gaatjes ter grootte van een muis doorheen geknaagd
 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			Die waren niet van de Lidl zelf?quote:Op donderdag 18 juni 2015 11:25 schreef Isegrim het volgende:
Lidl had vandaag dolly's met een draagvermogen van 250kg voor slechts 10 euro/st. 6 gekocht om de meeltonnen op te zetten!
 
											 
			 
			
			
			vroeg het me al af, hebben jullie de superkoelkast etc al geprobeerd?quote:Op donderdag 18 juni 2015 22:16 schreef Isegrim het volgende:
LHO heeft zojuist voor het eerst degen gekneed in de bakkerij.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Dat kun je wel zeggen ja! We waren zooo klaar met dat kleine rotding.quote:Op vrijdag 19 juni 2015 00:45 schreef AnneX het volgende:
Sjonge...wat zul je daar blij mee zijn...met Maxima
 
											 
			 
			
			
			Neuh, dat maakt niet zoveel uit.quote:Op vrijdag 19 juni 2015 01:12 schreef Peter het volgende:
Rijst het deeg ook anders in grotere bakken dan in kleinere?
 
			 
			
			
			Jaquote:Op vrijdag 19 juni 2015 00:45 schreef AnneX het volgende:
Sjonge...wat zul je daar blij mee zijn...met Maxima
 gister deeg voor 30 kleine gevulde broodjes (feta, olijf, tomaat) er door gehaald. Dat waren eerst 5 machines vol, nu een halve.
 gister deeg voor 30 kleine gevulde broodjes (feta, olijf, tomaat) er door gehaald. Dat waren eerst 5 machines vol, nu een halve.
											 
			 
			
			
			 
 
 
			 
			
			
			 leuk dat het nu helemaal zo ver is. En een beetje: go crowd
 leuk dat het nu helemaal zo ver is. En een beetje: go crowd  
											 
			 
			
			
			Pasje erin, pincode invoeren en op OK drukkenquote:Op vrijdag 19 juni 2015 10:01 schreef Lucky_Strike het volgende:
Nog een dag
Wij hebben er zin in, ik kan niet wachten tot ik eindelijk dat brood eens kan proeven
En ik ben ook reuzebenieuwd hoe die pinautomaat werkt, ik heb nog nooit aan de andere kant van dat ding gestaan.
 
											 
			 
			
			
			Ja duhquote:Op vrijdag 19 juni 2015 10:07 schreef Erasmo het volgende:
[..]
Pasje erin, pincode invoeren en op OK drukken
 
  
			 
			
			
			Sorry kon het niet laten liggenquote:Op vrijdag 19 juni 2015 10:17 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Ja duh
Ik vind die apparaten zo leuk. Ik heb de afgelopen jaren een enorme hekel gekregen aan de grootbanken qua service en kosten voor kleine ondernemers. Dus ik vind initiatieven als Payleven en Adyen echt heel goed.

 
			 
			
			
			quote:Op vrijdag 19 juni 2015 10:25 schreef Erasmo het volgende:
[..]
Sorry kon het niet laten liggen
Hebben die dingen ook NFC?
 
 
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |