En dan zit je alleen nog maar achter je scherm, kun je nagaan als je straks bij het podium staatquote:
Eerst zondag, en dan later in Adam. Damn wat gaat dat vet wordenquote:Op zondag 7 juni 2015 23:45 schreef H.Kemper het volgende:
[..]
En dan zit je alleen nog maar achter je scherm, kun je nagaan als je straks bij het podium staat
Ze hebben tot 12 uur. Dat er half 12 staat is een vergunningskwestie.quote:Op zondag 7 juni 2015 22:58 schreef H.Kemper het volgende:
[..]
[..]
Op de website van Pinkpop staat inderdaad maar 2 uurafwachten dus
Dat zeg ik net.quote:Op vrijdag 12 juni 2015 22:05 schreef Felixa het volgende:
Dave Grohl heeft vanavond zijn been gebroken in Zweden.![]()
Voor het geld hoeft hij niet meer te touren, hij wil gewoon plezier maken en mensen een leuke avond bezorgen (en dus niet teleurstellen door af te zeggen).quote:Op vrijdag 12 juni 2015 22:33 schreef Dagoduck het volgende:
Wat denk je dat zo'n tour kost, beter heeft ie loopgips en een stoel.
15 minuten later in Stoholmquote:Op vrijdag 12 juni 2015 22:37 schreef ViviRAWRS het volgende:
Voor het geld hoeft hij niet meer te touren, hij wil gewoon plezier maken en mensen een leuke avond bezorgen (en dus niet teleurstellen door af te zeggen).
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |