abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  donderdag 4 juni 2015 @ 22:24:14 #251
44745 Ixnay
On The Hombre
pi_153259093
Ik vind dat autoritaire gedrag van scheidsrechters juist niet bij deze tijd passen en zeker niet bij dit land.
Je bent vrij om je mening te geven en je ontevredenheid te uiten als iemand zoals een scheids een blunder maakt.

Hij heeft de macht om zijn kaart te trekken, jij hebt het recht om je mening te laten horen. Moeten ze niet zo zielig over doen, het zijn maar woorden.
  donderdag 4 juni 2015 @ 23:04:05 #252
75043 Hexagon
Vreemd Fenomeen
pi_153260551
Ik ben benieuwd wat Webb ons allemaal te vertellen heeft
http://www.z24.nl/bijzake(...)r-ontmaskeren-565292

Dat is het voordeel van zulke oude mannen. Ze hebben toch niets meer te verliezen.
  donderdag 4 juni 2015 @ 23:09:31 #253
319097 Dekatria
Sterker Door Strijd
pi_153260741
Die Warner is wel heerlijk aan het self-destructen. Mooi man.
  donderdag 4 juni 2015 @ 23:11:27 #254
75043 Hexagon
Vreemd Fenomeen
pi_153260788
quote:
14s.gif Op donderdag 4 juni 2015 23:09 schreef Dekatria het volgende:
Die Warner is wel heerlijk aan het self-destructen. Mooi man.
Ach het is dit of de rest van zijn jaren achter de tralies slijten.
  donderdag 4 juni 2015 @ 23:57:07 #255
242879 Onnoman
The On And Only
pi_153262219
Daarnaast streef ik ook naar strenger dopingbeleid..
Als je de wereld wilt begrijpen, moet je denken zoals ik.
(Onnoman)
si vi pacem para bellum
himmelhoch jauchzend
  Trouwste user 2022 vrijdag 5 juni 2015 @ 05:19:11 #256
7889 tong80
Spleenheup
pi_153265619
Jack Warner wil volledige openheid van zaken geven over de corruptie binnen wereldvoetbalbond FIFA. Warner voegde daaraan toe serieus te vrezen voor zijn leven. Dit zei de voormalige vicevoorzitter van de mondiale federatie woensdagavond tijdens een tv-uitzending in Trinidad en Tobago. 'Blatter weet waarom hij ten val is gekomen en ik ook.'



De beloofde tsunami
In 2011 beloofde Warner al dat een tsunami de wereldvoetbalbond FIFA zou treffen. Warner dreigde destijds de FIFA te vloeren in bewoordingen die opvallend veel leken op die van woensdagavond. Hij werd toen verdacht van fraude en moest voor de ethische commissie van de FIFA verschijnen. De aantijgingen die Warner toen deed werden door iedereen ontkent, en de voorspelde tsunami liep uiteindelijk met een sisser af.

'Ik heb lang mijn mond gehouden, uit angst voor de dag die ooit zou komen. Nu wil ik dat niet langer doen', zei Warner. 'Ik wil geen geheimen meer bewaren voor mensen die mijn land willen vernietigen.'

Warner (72) stapte in 2011 uit de FIFA nadat zijn naam was gevallen in een groot omkoopschandaal. De zakenman en politicus uit Trinidad en Tobago behoort tot de veertien verdachten van omkoping die vorige week werden aangeklaagd door de Amerikaanse justitie. Warner staat sindsdien op de rode lijst van de internationale politieorganisatie Interpol, die een arrestatiebevel heeft uitgevaardigd.

Warner papieren en kopieën van cheques te hebben, die bewijzen dat de FIFA zich heeft ingelaten met omkoping. De politicus heeft zijn advocaten opdracht gegeven die documenten over te dragen aan de autoriteiten. 'Ik leg mijn toekomst nu in handen van die mensen', aldus Warner.

De voormalige voorzitter van de Concacaf, de federatie van landen uit Noord- en Midden-Amerika en het Caribisch gebied, beweert dat hij kan aantonen dat FIFA-voorzitter Sepp Blatter wist van de frauduleuze zaken binnen diens organisatie. De 79-jarige Zwitser maakte dinsdag tot ieders verrassing bekend zijn functie neer te leggen, amper vier dagen na zijn herverkiezing. 'Blatter weet waarom hij ten val is gekomen en ik ook. De documenten zijn daar heel duidelijk over. Er is geen weg meer terug.

Warner meldde zich vorige week zelf bij de politie. De zeventiger werd verhoord, maar mocht vervolgens op borgtocht vrij. Warner zou in 2008 via de FIFA tien miljoen dollar aan smeergeld hebben ontvangen van de Zuid-Afrikaanse voetbalbond, dat in ruil daarvoor het WK van 2010 kreeg toegewezen.

Bekijk hieronder de samenvatting die The Guardian maakte van het televisieoptreden van Jack Warner.

http://www.volkskrant.nl/(...)-opgestapt~a4053868/

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Trouwste user 2022 vrijdag 5 juni 2015 @ 06:27:31 #257
7889 tong80
Spleenheup
pi_153265693
Hij zette de FBI op het spoor van de FIFA, met dozen vol belastend materiaal. Voor journalist Andrew Jennings is de val van Sepp Blatter een glorieuze overwinning. 'Maar die verkiezingen veranderen niets.'



Al sinds 2002 strijdt de Schot onvermoeibaar tegen de wantoestanden bij de wereldvoetbalbond, spittend in tal van getuigen documenten, sprekend met tal van insiders en getuigen. Jennings schreef twee vernietigende boeken over de FIFA, waarvan het laatste, Omerta, vorig jaar verscheen. Hij was ook de motor achter enkele spectaculaire documentaires voor BBC's Panorama, waaronder het destijds revolutionaire The Beautiful Bung; corruption and the World cup, uit 2006.

,,Nee, de val van Blatter verrast me absoluut niet,'' zegt Jennings. ,,Vanuit Washington begreep ik al dat de grand jury voldoende grond ziet om de verdachten te vervolgen, dus het was duidelijk dat het net van de FBI zich ging sluiten. Ook voor Blatter was daar geen ontkomen aan. De vraag was vooral wannéér hij zou vallen.''

Maar wat lost het vertrek van Blatter werkelijk op?

,,Het is vooral een belangrijk signaal dat het de FBI menens is. Vergis je niet, dit wordt een verhaal dat zeker anderhalf jaar zal beslaan - en we zitten pas in de eerste dagen. Er zal nog veel meer rotzooi naar boven komen. De FIFA is een georganiseerde misdaadbende. Het is tuig. Uitschot. Dat roep ik niet om zomaar wat stoere woorden te gebruiken. Het ís zo. Lees mijn boek Omerta maar.''

Hoe ver reikt de arm van Blatter straks nog?

,,Binnen de FIFA? Heel ver. Daarom is het ook zo link dat die verkiezingen op zijn vroegst pas in december staan gepland. Dat biedt die criminelen de mogelijkheid doodleuk hun eigen verkiezingen te organiseren. Het is te gek voor woorden. Je kunt uit- tekenen wat er dan gebeurt: er wordt een mini-Blattertje gekozen. En die houdt de hele corrupte structuur gewoon in stand. Niet de FIFA moet die verkiezingen organiseren, maar een onafhankelijke partij. De Verenigde Naties desnoods.''

http://www.ad.nl/ad/nl/61(...)et-is-uitschot.dhtml

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_153273154
101greatgoals twitterde op vrijdag 05-06-2015 om 12:51:50 Sepp Blatter had romantic affair with Irina Shayk,Cristiano Ronaldo’s ex-girlfriend [El Mundo] http://t.co/EryHU2kw7H http://t.co/MtUNwyQsWs reageer retweet
  vrijdag 5 juni 2015 @ 14:38:04 #259
125267 spijkerbroek
Bron-Yr-Aur
pi_153273807
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 juni 2015 14:07 schreef j0rdiiii het volgende:
101greatgoals twitterde op vrijdag 05-06-2015 om 12:51:50 Sepp Blatter had romantic affair with Irina Shayk,Cristiano Ronaldo’s ex-girlfriend [El Mundo] http://t.co/EryHU2kw7H http://t.co/MtUNwyQsWs reageer retweet
[ afbeelding ]
Dat is meer een klacht over die golddigger van een wijf :r
Acquisitie n.a.v. deze post wordt niet op prijs gesteld.
Don't you see going to heaven is just in the thought that you might?
As an on-line radio program grows longer, the probability of a German song approaches 1.
pi_153286984
De Duitse regering zou in 2000 wapens geleverd hebben aan Saoedi-Arabië om de stem van dat land af te kopen in de strijd om het WK 2006. Dat meldt de doorgaans goed ingelichte Duitse krant 'Die Zeit'.

Volgens 'Die Zeit' ging het bij de wapenleveringen om raketwerpers. Na overleg tussen de Duitse voetbalbond en de Duitse regering, die toentertijd geleid werd door bondskanselier Gerhard Schröder, werd besloten tot de wapenleveringen die Saoedi-Arabië moesten paaien om voor Duitsland te stemmen bij de toewijzing van het WK. "Duitsland heeft destijds inderdaad kortstondig het wapenembargo tegen Saoedi-Arabië opgeheven", bevestigt Guido Tognoni, voormalig vertrouwensman van uittredend FIFA-voorzitter Sepp Blatter.

De steun van de rijke oliestaat bleek nadien cruciaal geweest te zijn voor de Duitse kandidatuur. Duitsland haalde het in de derde stemronde nipt met 12-11 van Zuid-Afrika, de enig overgebleven tegenkandidaat, en mocht het WK 2006 organiseren. Engeland en Marokko waren in de vorige twee stemrondes al afgevallen.

Bron: AD
pi_153295383
Ik heb gister Pro Evolution Soccer 2015 gekocht, en FIFA verwijderd. Take that FIFA! Let's go PES, let's go PES!
  Eindredactie Sport / Forummod zaterdag 6 juni 2015 @ 11:00:44 #262
284411 crew  heywoodu
  zaterdag 6 juni 2015 @ 18:02:08 #263
218617 YazooW
bel de wouten!
pi_153304376
quote:
Voormalig topofficial Warner vroeg Egypte 7 miljoen voor WK-steun

Voormalig topofficial Jack Warner van de FIFA wilde Egypte in ruil voor 7 miljoen euro aan de organisatie voor het WK van 2010 helpen. Dat heeft de Egyptische ex-minister van sportzaken zaterdag bekendgemaakt.
Volgens Aley Eddine Helal had El-Dahshori Harb, de preses van de Egyptische voetbalbond (EFA), een ontmoeting met Warner in de Verenigde Arabische Emiraten waarin die eis op tafel kwam. Egypte weigerde te betalen voor de steun.

''Ik kon me niet voorstellen dat de FIFA zo corrupt was'', zei Helal. ''Ik heb tegen de EFA-preses gezegd dat we niet aan dergelijke praktijken konden meewerken. De toenmalige baas van de Egyptische veiligheidsdienst vond dat een juist besluit.''

Zuid-Afrika kreeg de organisatie van het WK 2010 in 2004 toegekend nadat het Marokko versloeg bij een stemming. Egypte was ook in de race, maar het Afrikaanse land viel al snel af. De Zuid-Afrikaanse politie bekijkt of de toewijzing van het WK in 2010 wel zuiver is verlopen.

http://www.nu.nl/voetbal/(...)iljoen-wk-steun.html
pi_153304509
quote:
0s.gif Op zaterdag 6 juni 2015 18:02 schreef YazooW het volgende:
Zuid-Afrika kreeg de organisatie van het WK 2010 in 2004 toegekend nadat het Marokko versloeg bij een stemming. Egypte was ook in de race, maar het Afrikaanse land viel al snel af. De Zuid-Afrikaanse politie bekijkt of de toewijzing van het WK in 2010 wel zuiver is verlopen.
Natuurlijk is dat niet zuiver verlopen. Voor het WK van 2006 was Zuid-Afrika ook in de race, samen met Duitsland. Resultaat van de laatste stemming met 24 stemmen was 12-11 (dat lees je goed ja), waardoor het WK naar Duitsland toe ging. Zuid-Afrika was woest, en wonderbaarlijk genoeg wonnen die het volgende bid.

Wat een toeval. _O-
  zondag 7 juni 2015 @ 11:06:58 #265
273703 MangoTree
I wish I had...
pi_153321899


Fifa corruption: Documents show details of Jack Warner 'bribes'

A BBC investigation has seen evidence that details what happened to the $10m sent from Fifa to accounts controlled by former vice-president Jack Warner.
2019: The Great Awakening
  Eindredactie Sport / Forummod zondag 7 juni 2015 @ 11:11:42 #266
284411 crew  heywoodu
pi_153321974
quote:
0s.gif Op zaterdag 6 juni 2015 18:10 schreef Tchock het volgende:

[..]

Natuurlijk is dat niet zuiver verlopen. Voor het WK van 2006 was Zuid-Afrika ook in de race, samen met Duitsland. Resultaat van de laatste stemming met 24 stemmen was 12-11 (dat lees je goed ja), waardoor het WK naar Duitsland toe ging. Zuid-Afrika was woest, en wonderbaarlijk genoeg wonnen die het volgende bid.

Wat een toeval. _O-
Waarbij je nog even vergeet te melden dat de Nieuw-Zeelandse stemgerechtigde, die voor Zuid-Afrika moest stemmen van de Oceanische bond, vlak voor de stemming besloot om gewoon maar niet te stemmen. Anders was het 12-12 en had Blatter mogen kiezen, die nagenoeg zeker voor Zuid-Afrika had gekozen.
pi_153322308
quote:
0s.gif Op donderdag 4 juni 2015 22:24 schreef Ixnay het volgende:
Ik vind dat autoritaire gedrag van scheidsrechters juist niet bij deze tijd passen en zeker niet bij dit land.
Je bent vrij om je mening te geven en je ontevredenheid te uiten als iemand zoals een scheids een blunder maakt.

Hij heeft de macht om zijn kaart te trekken, jij hebt het recht om je mening te laten horen. Moeten ze niet zo zielig over doen, het zijn maar woorden.
Het voegt helemaal niks toe, houd het spel op en is bij veel amateurscheidsrechters ook nog eens reden om te stoppen. Het heeft ook weinig met de vrijheid van meningsuiting te maken want na de wedstrijd kun je de scheids alsnog een lul vinden. Het heeft vooral te maken met het willen beïnvloeden van beslissingen. Wat mij betreft voeren ze vandaag nog regels in die dit aanpakken.
  FOK!-Schrikkelbaas zondag 7 juni 2015 @ 12:09:03 #268
862 Arcee
Look closer
pi_153323010
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 juni 2015 19:32 schreef Sked het volgende:
We zien ernaar uit om samen met andere vooruitstrevende landen bijeen te komen om de toekomst van FIFA en onze rol daarin te bespreken. Om te beginnen op 6 juni in Berlijn, bij een bijeenkomst van alle UEFA-lidstaten.
Dat was gisteren. Iemand er iets over gelezen?
Never in the entire history of calming down did anyone ever calm down after being told to calm down.
  Moderator / Redactie Sport zondag 7 juni 2015 @ 12:10:54 #269
92686 crew  borisz
Keurmeester
pi_153323047
quote:
0s.gif Op zondag 7 juni 2015 12:09 schreef Arcee het volgende:

[..]

Dat was gisteren. Iemand er iets over gelezen?
Bijeenkomst is gecanceld nu Blatter vertrekt.
winnaar wielerprono 2007 :) Last.FM
  FOK!-Schrikkelbaas zondag 7 juni 2015 @ 12:13:36 #270
862 Arcee
Look closer
pi_153323100
quote:
0s.gif Op zondag 7 juni 2015 12:10 schreef borisz het volgende:
Bijeenkomst is gecanceld nu Blatter vertrekt.
Hmmm... ik meende ook na zijn vertrek nog gelezen te hebben dat er een overleg zou zijn.
Never in the entire history of calming down did anyone ever calm down after being told to calm down.
  zondag 7 juni 2015 @ 13:04:58 #271
366554 JR-Style-93
Stukje Tatjana
pi_153324218
quote:


'WK wordt Qatar ontnomen'

Van onze Telesportredactie

Het lijkt erop dat Qatar de organisatie van het WK voetbal in 2022 in moet leveren. Dat zegt Phaedra Almajid, één van de kopstukken van de bid-commissie, die uiteindelijk de klokkenluider van het fraudeschandaal binnen de FIFA werd.
Phaedra Almajid zegt dat de bewijslast van de fraude binnen de FIFA zo groot is dat de wereldvoetbalbond niet anders kan dan de organisatie van het WK in 2022 teruggeven. Daarnaast denkt ze dat Sepp Blatter het gegeven zal willen aangrijpen als eerste stap in de metamorfose binnen de FIFA.

Almajid is een beschermde getuige onder de vleugels van de FBI en ze vreest voor haar veiligheid als het toernooi daadwerkelijk Qatar wordt ontnomen. De uitverkiezing van het oliestaatje als organisator van het WK 2022 zorgde destijds voor een shock tijdens het FIFA-congres in 2010.
Almajid hoopt dat het recht uiteindelijk zegeviert. Wel is ze bang voor de extreme reacties. "Er zijn genoeg mensen die mij het liefst zien sterven, omdat ik mijn mond open trek, zeker omdat ik een vrouw en een moslima ben."
http://www.telegraaf.nl/t(...)campaign=telesporttf

Laten we het hopen
Oh.
  zondag 7 juni 2015 @ 13:23:32 #272
319097 Dekatria
Sterker Door Strijd
pi_153324630
Al-Majid heeft destijds al het één en ander naar buiten gebracht, maar moest toen op last van een rechtzaak haar getuigenis intrekken. Ze kwam ook al aan het woord over heel de zaak in die ESPN docu.

pi_153325541
quote:
Nieuwe stemronde voor WK 2018 en WK 2022 niet uitgesloten

Domenico Scala, het hoofd van de hervormingscommissie van de FIFA, sluit niet uit dat er een nieuwe stemronde komt over de organisatoren van het WK 2018 (Rusland) en 2022 (Qatar).
"Als er bewijs op tafel komt dat Rusland en Qatar het WK kregen toegekend door stemmen te kopen, dan kan het toewijzingsproces nietig zijn", zegt Scala in de Zwitserse krant Sonntagszeitung. "Dergelijk bewijs is er nog niet."

Zowel de FBI als Zwitserse autoriteiten doen momenteel onderzoek naar de gang van zaken rond de toekenning van de eerstvolgende WK's.

Veel leden van het uitvoerend comité van de FIFA die in december 2010 stemden over deze toernooien zijn de afgelopen jaren in verband gebracht met corruptie. Enkelen van hen zitten momenteel vast.

Afgelopen jaar deed de ethische commissie van de FIFA zelf al onderzoek naar de toekenning van het WK 2018 en WK 2022.

Daarbij kwam onder meer aan het licht dat de computers van Russische stafleden zijn vernietigd.

Michael Garcia, de onderzoeker, kon zich niet vinden in de samenvatting van de wereldvoetbalbond en stapte daarom op.

http://www.nu.nl/voetbal/(...)iet-uitgesloten.html
  zondag 7 juni 2015 @ 14:07:29 #274
15221 Falco
Afleidingsmanoeuvre
pi_153325585
Doei Qatar 2022 :D

Rusland 2018 zie ik nog wel gebeuren.
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=yIl_jGh-LWE" target="_blank" rel="nofollow">Afleidingsmanoeuvre</a>
pi_153325753
quote:
2s.gif Op zondag 7 juni 2015 14:07 schreef Falco het volgende:
Doei Qatar 2022 :D

Rusland 2018 zie ik nog wel gebeuren.
Het zou in mijn ogen ook onredelijk zijn om minder dan drie jaar van te voren Rusland nog het WK af te pakken. Dan ben je al zo ver in de voorbereidingen en bouw... Qatar is een ander verhaal. Lachen gieren brullen als dat toernooi niet doorgaat.
pi_153326588
Je zou maar miljoenen hebben betaald en ruim 7 jaar voordat het wk kan beginnen het niet doorgaat, je hele land zwart is gemaakt, duizenden mensen gestorven zijn voor de bouw en nog zelf in gevaar komen omdat iedereen z'n bek opentrekt.
Dure grap :P
pi_153327071
quote:
0s.gif Op zondag 7 juni 2015 14:15 schreef Tchock het volgende:

[..]

Het zou in mijn ogen ook onredelijk zijn om minder dan drie jaar van te voren Rusland nog het WK af te pakken. Dan ben je al zo ver in de voorbereidingen en bouw... Qatar is een ander verhaal. Lachen gieren brullen als dat toernooi niet doorgaat.
Als Rusland stemmen gekocht heeft verdienen ze het gewoon om hard op hun bek te gaan.
  zondag 7 juni 2015 @ 23:32:42 #278
44745 Ixnay
On The Hombre
pi_153341082
quote:
0s.gif Op zondag 7 juni 2015 11:34 schreef Solstice1 het volgende:

[..]

Het voegt helemaal niks toe, houd het spel op en is bij veel amateurscheidsrechters ook nog eens reden om te stoppen. Het heeft ook weinig met de vrijheid van meningsuiting te maken want na de wedstrijd kun je de scheids alsnog een lul vinden. Het heeft vooral te maken met het willen beïnvloeden van beslissingen. Wat mij betreft voeren ze vandaag nog regels in die dit aanpakken.
Ik ben het hier niet mee eens.

Als iemand een fout maakt heb je het recht om te zeggen: "Jij maakt een grove blunder."
Dat heeft niets met een gebrek aan respect te maken. Feiten mogen benoemd worden.

Woorden kun je als scheidsrechter negeren, als je daar niet tegen kan moet je maar geen scheids worden. Het houdt trouwens helemaal niet het spel op. De scheids heeft namelijk het fluitje en die beslist wanneer het spel verdergaat. Als de speler blijft protesteren dan gaat dat ten koste van zijn team want protesteren en voetballen tegelijk is moeilijk.
  zondag 7 juni 2015 @ 23:37:22 #279
44745 Ixnay
On The Hombre
pi_153341244
quote:
2s.gif Op zondag 7 juni 2015 14:07 schreef Falco het volgende:
Doei Qatar 2022 :D

Rusland 2018 zie ik nog wel gebeuren.
Er wordt voor 3 miljard aan stadions gebouwd en heeft genoeg mensen het leven het leven gekost.

Ik denk dat het niet zo makkelijk wordt, zij hebben het WK "gekregen" van de FIFA, dat mogen ze niet zomaar terugpakken.

Rusland 2018 is btw minstens net zo dubieus als Qatar.
pi_153345488
quote:
0s.gif Op zondag 7 juni 2015 23:32 schreef Ixnay het volgende:

[..]

Ik ben het hier niet mee eens.

Als iemand een fout maakt heb je het recht om te zeggen: "Jij maakt een grove blunder."
Dat heeft niets met een gebrek aan respect te maken. Feiten mogen benoemd worden.

Woorden kun je als scheidsrechter negeren, als je daar niet tegen kan moet je maar geen scheids worden. Het houdt trouwens helemaal niet het spel op. De scheids heeft namelijk het fluitje en die beslist wanneer het spel verdergaat. Als de speler blijft protesteren dan gaat dat ten koste van zijn team want protesteren en voetballen tegelijk is moeilijk.
Wat voegt het in vredesnaam toe? Je wilt ze de kost niet geven die het fluiten in de lagere klasses maar opgeven om deze reden trouwens. We moeten er tegenwoordig vaak een aanwijzen uit ons eigen team, wat ook altijd weer voor gezeik zorgt. Wat mij betreft wordt het meteen afgeschaft.
  Trouwste user 2022 maandag 8 juni 2015 @ 10:35:15 #281
7889 tong80
Spleenheup
pi_153347079
Uit een e-mail blijkt dat Sepp Blatter en de toenmalige Zuid-Afrikaanse president Mbeki hebben gesproken over de 10 miljoen dollar die het land betaalde om het WK 2010 binnen te halen.



Door: Willem Feenstra, Mark Misérus 7 juni 2015, 22:21 31

De toenmalige Zuid-Afrikaanse president Thabo Mbeki en FIFA-voorzitter Sepp Blatter waren op de hoogte van de 10 miljoen dollar die Zuid-Afrika volgens de FBI aan smeergeld heeft betaald om het WK 2010 binnen te halen. Dat blijkt volgens de Zuid-Afrikaanse krant Sunday Times uit een e-mail van de tweede man van de FIFA, secretaris-generaal Jérôme Valcke.

In december 2007 vraagt Valcke aan Jabu Moleketi, destijds plaatsvervangend minister van Financiën van Zuid-Afrika, wanneer het land de 10 miljoen aan de FIFA denkt te gaan overmaken. Valcke schrijft: 'Dit is op basis van gesprekken tussen de FIFA en de Zuid-Afrikaanse regering, en tussen onze president (Blatter, red.) en president Thabo Mbeki.'

Smeergeld
Het geld dat Zuid-Afrika tussen januari en maart 2008 aan voetbalbestuurder Jack Warner betaalde, was volgens het land bedoeld voor de ontwikkeling van het voetbal in het Caribisch gebied. Maar volgens de FBI staat vast dat de drie tranches die de FIFA in opdracht van Zuid-Afrika overmaakte, smeergeld waren. Warner regelde als FIFA-vicevoorzitter en als voorzitter van de Noord- en Midden-Amerikaanse bond Concacaf overzeese stemmen voor de toewijzing van het WK in 2010.

Warner zou het geld hebben doorgesluisd naar zichzelf en naar andere bestuursleden van de FIFA, die meebeslisten over het WK 2010. De vroegere secretaris-generaal van de Concacaf, Chuck Blazer, heeft onder ede verklaard dat hij en andere FIFA-bestuurders steekpenningen aannamen in ruil voor hun stem op Zuid-Afrika.

Het land won in mei 2004 de toewijzing om het eerste WK op Afrikaanse bodem. Zuid-Afrika kreeg veertien stemmen, Marokko tien en Egypte nul. Volgens de Britse Sunday Times is gesjoemeld met die uitslag. Het toenmalige FIFA-bestuurslid Ismail Bhamjee uit Botswana zegt door gesprekken met andere stemgerechtigden te weten dat Marokko de verkiezing met twee stemmen verschil won. Hij vertelde dit al in 2010 aan undercoverjournalisten van de Britse krant. Die confronteerde de FIFA met de beelden, maar de bond deed er niets mee.

http://www.volkskrant.nl/(...)-smeergeld~a4060988/

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  maandag 8 juni 2015 @ 17:58:26 #282
44745 Ixnay
On The Hombre
pi_153357948
quote:
0s.gif Op maandag 8 juni 2015 09:00 schreef Solstice1 het volgende:

[..]

Wat voegt het in vredesnaam toe? Je wilt ze de kost niet geven die het fluiten in de lagere klasses maar opgeven om deze reden trouwens. We moeten er tegenwoordig vaak een aanwijzen uit ons eigen team, wat ook altijd weer voor gezeik zorgt. Wat mij betreft wordt het meteen afgeschaft.
Het hoeft niks toe te voegen. Je moet je mening laten horen, als je het ergens niet mee eens bent.

En als je daar niet tegenkunt moet je maar naar een dictatuur gaan. Daar is het bek houden en luisteren naar de baas en als je niet gehoorzaamt word je bestraft. Wat nu op het veld gebeurt.
pi_153360292
quote:
0s.gif Op maandag 8 juni 2015 17:58 schreef Ixnay het volgende:

[..]

Het hoeft niks toe te voegen. Je moet je mening laten horen, als je het ergens niet mee eens bent.

En als je daar niet tegenkunt moet je maar naar een dictatuur gaan. Daar is het bek houden en luisteren naar de baas en als je niet gehoorzaamt word je bestraft. Wat nu op het veld gebeurt.
De captain moet bezwaren van zijn ploeg kenbaar maken. Als alle spelers dat doen levert het alleen maar vertraging en gezeik op. Daarnaast: de scheids houdt de fluit en kaarten, dus een machtspositie heeft hij altijd. Dat heeft niets met een dictatuur te maken, of wil jij liever beslissingen democratisch tot stand laten komen?
  maandag 8 juni 2015 @ 22:19:44 #284
319097 Dekatria
Sterker Door Strijd
pi_153366903
Ik heb van het weekend die FIFA film 'United Passions' eens gekeken. De tandjes zeg _O- geen wonder dat die film gigantisch is geflopt. Het pretendeert fictie te zijn, maar het enige fictieve eraan is hoe Blatter en z'n minions worden neergezet.

Drinking game: zuipen op het moment dat een Engelsman iets kwaadaardigs zegt. Binnen het half uur ben je kachel :Y)
pi_153369115
quote:
10s.gif Op maandag 8 juni 2015 22:19 schreef Dekatria het volgende:
geen wonder dat die film gigantisch is geflopt.
Het is echt hilarisch daar over na te denken. Totale opbrengst dit weekend was $607, waarvan $319 op vrijdag en dus $288 op zaterdag. De film werd gedraaid in tien theaters - wat wil zeggen dat er vrijdag 35 mensen gingen en zaterdag 32. Gemiddeld dus iets meer dan drie per bioscoop.

Maar de top drie-theaters haalden samen 437 euro omzet. Dat wil zeggen dat er in de andere zeven bioscopen 170 euro omzet was in twee dagen. Dat zijn 19 kaartjes, oftewel nog geen anderhalve bezoeker per voorstelling.
  Moderator dinsdag 9 juni 2015 @ 20:11:21 #286
362868 crew  Slobeend
of all places
  donderdag 11 juni 2015 @ 06:46:10 #287
319097 Dekatria
Sterker Door Strijd
pi_153431370
Hopelijk heeft Blatter z'n browser history verwijderd...
quote:
De FIFA heeft het Zwitsers Openbaar Ministerie woensdag nieuwe computerbestanden ter beschikking gesteld ten behoeve van het onderzoek naar het corruptieschandaal. De officier van justitie heeft bevestigd die ICT-data te hebben gekregen.

Het OM probeert al sinds half maart bewijzen te verzamelen voor omkoping bij de toewijzing van de WK's van 2018 (Rusland) en 2022 (Qatar). Het bezocht het hoofdkwartier van de wereldvoetbalbond in Zürich vorige maand al maar benadrukte opnieuw zich niet op concrete personen te richten.

De BBC meldde echter, zich beroepend op een anonieme bron, dat onder meer de computers van FIFA-voorzitter Sepp Blatter, algemeen secretaris Jérôme Valcke en het hoofd financiën in beslag zijn genomen.
pi_153444099
quote:
Europees Parlement wil dat Blatter per direct opstapt bij FIFA
http://www.nu.nl/voetbal/(...)pstapt-bij-fifa.html
Leuk voor ze, maar daar heeft het europees parlement natuurlijk geen drol over te zeggen. Non-nieuws dus.
Acquisitie n.a.v. deze post wordt niet op prijs gesteld.
Don't you see going to heaven is just in the thought that you might?
As an on-line radio program grows longer, the probability of a German song approaches 1.
pi_153445569
Walter di Gregorio, persvoorlichter van de FIFA, stapt op.
Net gehoord op het 6 uur Journaal op NPO1.

In een interview afgelopen week had hij nog een grapje:
"Sepp Blatter, de persvoorlichter van de FIFA en de seretaris-generaal van de FIFA zitten in een auto. Wie rijdt er?
De politie."
Badum tss :P
Edit: dit laatste was al gepost door Slobeend.

[ Bericht 5% gewijzigd door spijkerbroek op 11-06-2015 18:17:36 ]
Acquisitie n.a.v. deze post wordt niet op prijs gesteld.
Don't you see going to heaven is just in the thought that you might?
As an on-line radio program grows longer, the probability of a German song approaches 1.
pi_153451630
quote:
0s.gif Op donderdag 11 juni 2015 18:12 schreef spijkerbroek het volgende:
Walter di Gregorio, persvoorlichter van de FIFA, stapt op.
Net gehoord op het 6 uur Journaal op NPO1.

In een interview afgelopen week had hij nog een grapje:
"Sepp Blatter, de persvoorlichter van de FIFA en de seretaris-generaal van de FIFA zitten in een auto. Wie rijdt er?
De politie."

Die grap ook :')
  FOK!-Schrikkelbaas zondag 14 juni 2015 @ 13:12:00 #291
862 Arcee
Look closer
pi_153517944
quote:
Blatter blijft misschien toch baas FIFA

Sepp Baltter sluit niet uit dat hij aanblijft als baas van de wereldvoetbalbond FIFA. Dat meldde de Zwitserse krant Schweiz am Sonntag op basis van anonieme bronnen dichtbij Blatter. Het is de bedoeling dat op een congres in december een opvolger voor de 79-jarige Zwitser wordt gekozen.

Bonden uit Afrika en Azië proberen te voorkomen dat Blatter terugtreedt als president van de FIFA, schrijft de krant. Zij zouden de topman hebben aangeschreven zijn beslissing te heroverwegen. Blatter werd twee weken geleden herkozen voor zijn functie, maar zei terug te treden omdat hij zich niet genoeg gesteund voelde.

FIFA-kenners lieten tegenover de krant weten dat er geen andere kandidaat is voor het presidentschap die een meerderheid van de stemmen kan halen.
Never in the entire history of calming down did anyone ever calm down after being told to calm down.
pi_153522118
quote:
0s.gif Op zondag 14 juni 2015 13:12 schreef Arcee het volgende:

[..]

Opgestapt is opgestapt, opdonderen nou hoor.
  zondag 14 juni 2015 @ 17:31:31 #293
408238 Gabrunal_2013
this is my home
pi_153524166
Haha blatter schijnt toch weer kandidaat te worden,iklas dat hij een deal heeft gesloten met de fbi en zich daarom vrij voelt weer mee te doen. Mede door druk uit afrika en azie.!!! Goede zaak, lets go fifa!!!
pi_153524388
1 april is zo ver.... -O-
  zondag 14 juni 2015 @ 17:46:32 #295
125267 spijkerbroek
Bron-Yr-Aur
pi_153524510
En de FIFA is al zo ongeloofwaardig... moeten ze vooral dit nog gaan doen. Slim.
Acquisitie n.a.v. deze post wordt niet op prijs gesteld.
Don't you see going to heaven is just in the thought that you might?
As an on-line radio program grows longer, the probability of a German song approaches 1.
  maandag 15 juni 2015 @ 15:34:53 #296
319097 Dekatria
Sterker Door Strijd
  Trouwste user 2022 woensdag 17 juni 2015 @ 11:11:02 #297
7889 tong80
Spleenheup
pi_153605439
De Zwitserse autoriteiten hebben ongeveer 9 terabyte aan data in beslag genomen in verband met het onderzoek naar fraude bij de wereldvoetbalbond FIFA. Ter vergelijking, dat staat gelijk aan zo'n 700 miljoen Word-documenten van een A4'tje. Desondanks vreest de Zwitserse openbaar aanklager dat er data verloren is gegaan, zei hij woensdag.
De Zwitsers onderzoeken mogelijke corruptie van officials van de wereldvoetbalbond FIFA bij de toewijzing van de WK's van 2018 aan Rusland en 2022 aan Qatar. Dat onderzoek staat los van het Amerikaanse onderzoek naar een omkoopschandaal rond de FIFA.

De Zwitserse autoriteiten hebben nu een karrenvracht aan bewijs verzameld. Daar zitten ook meldingen van Zwitserse banken bij, die verdachte activiteiten rapporteerden. De Zwitsers zijn inmiddels begonnen met het verhoren van tien mensen voor informatie. De openbaar aanklager sluit niet uit dat ook FIFA-voorzitter Sepp Blatter wordt gehoord.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_153607071
Ben ik de enige die met argusogen kijkt naar Rusland? Dat land staat al in een kwaad daglicht en als bijvoorbeeld het WK daar ook nog eens wordt weggehaald kan dat toch wel erg ugly gaan worden.

Die FIFA soap is verder overigens erg vermakelijk om bij te houden.
  Trouwste user 2022 donderdag 18 juni 2015 @ 15:29:58 #299
7889 tong80
Spleenheup
pi_153641375
Twee Argentijnse mannen die werden gezocht in verband met het omkoopschandaal bij de FIFA, hebben zich volgens Argentijnse media gemeld bij politie. Hugo en Mariano Jinkis worden er door de Amerikaanse autoriteiten van verdacht mediarechten te hebben verkregen door tientallen miljoenen aan steekpenningen te betalen.
De vader en zoon zouden door de steekpenningen concurrenten op een oneerlijke manier buitenspel hebben gezet. Het geld kwam vermoedelijk terecht bij hooggeplaatste officials van de wereldvoetbalbond.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  FOK!-Schrikkelbaas vrijdag 26 juni 2015 @ 10:40:40 #300
862 Arcee
Look closer
pi_153850535
quote:
Blatter zorgt voor verwarring


FIFA-voorzitter Sepp Blatter heeft tijdens zijn eerste publieke optreden na de verrassende aankondiging van zijn afscheid voor de nodige verwarring gezorgd.

De 79-jarige Zwitser was aanwezig bij een presentatie op de bouwplaats van het nieuwe FIFA-museum in Zürich. Hij zou daarbij hebben benadrukt, dat hij niet is afgetreden. „Ik heb wel mijn mandaat in handen gelegd van een buitengewoon congres”, zei hij. Met andere woorden, mocht er nog steeds een meerderheid van lidstaten hem steunen, dan zou hij mogelijk toch zijn vijfde termijn als hoogste voetbalbaas kunnen hervatten.

Blatter werd eind mei herkozen. Vier dagen later kondigde hij verrassend zijn vertrek aan. Blatter voelde als preses toch te weinig steun bij de wereldvoetbalbond, die zwaar is getroffen door tal van corruptie- en omkopingsschandalen. Op 20 juli is een vergadering van het dagelijkse bestuur waarin een datum wordt vastgesteld voor het buitengewone congres, dat tussen december 2015 en februari 2016 moet plaatsvinden. Tijdens dat congres wordt opnieuw gestemd over de voorzittersfunctie van de FIFA.

Bron: Telegraaf
Never in the entire history of calming down did anyone ever calm down after being told to calm down.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')