Echte helden klaren het klusje alleen en hebben geen hulp nodig van een medespeler.quote:Op maandag 1 juni 2015 11:32 schreef Norrage het volgende:
Zo 0.7 punt in de single omhoog gegaan en 0.3 punt in de dubbel deze competitie 8)
Singelen is voor homo's, dus dat doe ik niet meer de rest van het jaar dus volgend jaar sta ik weer 5
Nu lekker nog wat toernooitjes dubbelen en de dubbel-najaarscompetitie
Singles zijn inderdaad het gaafste!!quote:Op maandag 1 juni 2015 14:35 schreef Gruisman het volgende:
[..]
Echte helden klaren het klusje alleen en hebben geen hulp nodig van een medespeler.Singles
Zeer vreemd..... enige verklaring kan zijn dat nog niet alles is verwerkt in de systemen, denk ik.quote:Op maandag 1 juni 2015 14:45 schreef tja77 het volgende:
Kan er een reden zijn dat als je dynamisch 7,0 staat, je wint van een 7,6 dat je helemaal geen score krijgt? Maar je tegenstander er wel een 8,0 bij krijgt? Ik heb namelijk illegaal op iemand zijn pasje getennist afgelopen zaterdag, want ik heb geen dispensatie en had vrijdag al getennist.
Captain heeft zijn knltb nummer en naam ingevoerd, maar ondanks dat ik won, heeft hem dat niks opgeleverd.
Niet zo vreemd hoor. Waarschijnlijk vervangt die rating een basisrating, maar is de basisrating beter. Was die speler waar hij voor "inviel" eerder in het seizoen veel hoger in rating?quote:Op maandag 1 juni 2015 14:58 schreef Feestkabouter het volgende:
[..]
Zeer vreemd..... enige verklaring kan zijn dat nog niet alles is verwerkt in de systemen, denk ik.
Nou zie je dat wel vaker bij competitie-uitslagen die soms half verwerkt zijn, maar wel vreemd om dan nu een specifieke wedstrijd te zien die maar half is verwerkt......
Volgens mij begon hij het jaar ongeveer 0,6 punten beter dan dat hij nu staat. Want hij is 6 op zijn pasje, en staat dynamisch dus iets van 7,0.quote:Op maandag 1 juni 2015 15:42 schreef Norrage het volgende:
[..]
Niet zo vreemd hoor. Waarschijnlijk vervangt die rating een basisrating, maar is de basisrating beter. Was die speler waar hij voor "inviel" eerder in het seizoen veel hoger in rating?
Precies.quote:Op maandag 1 juni 2015 16:03 schreef tja77 het volgende:
[..]
Volgens mij begon hij het jaar ongeveer 0,6 punten beter dan dat hij nu staat. Want hij is 6 op zijn pasje, en staat dynamisch dus iets van 7,0.
Dit zou dus alleen bij de eerste 6 wedstrijden kunnen gebeuren? Want dan zijn alle basisratings vervangen door resultaten? Of ligt het anders?
Preciesquote:Op maandag 1 juni 2015 16:00 schreef Feestkabouter het volgende:
dus stel: je begint het seizoen met een basisresultaat van 6.0 (die staat dan 6 keer fictief in je lijstje met resultaten), je verliest je eerste pot van een 6.2 (je krijgt er dus een 7.2 bij) en je staat daarna 6.2, en je wint vervolgens van een 7.1, dan krijg je er geen 6.1 bij?
je bent alweer snel uitgedubbeld!!quote:
Ja die chick raakte echt alles die pot. Zeer vervelendquote:Op dinsdag 2 juni 2015 16:22 schreef Feestkabouter het volgende:
[..]
je bent alweer snel uitgedubbeld!!
meer games winnen en toch de wedstrijd verliezen
edit:
oh ik zie dat je vanavond ook weer mag, we gaan elkaar zien.
hij is wel sterk..... zij niet zo, dus als jouw partner ook een beetje leuk slaat moet het kunnen. succes!
Wat krijg je dan wel?quote:
sportief!quote:Op maandag 15 juni 2015 12:35 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Wat krijg je dan wel?![]()
Paar weken geleden speelde ik een toernooi in de HE en heb nadat ik in de kwart finale won toch de wedstrijd opgegeven omdat ik de halve finale zou moeten opgeven omdat ik de zaterdag niet kon spelen en dit was de toernooileiding vergeten. Vond het een beetje stom om een walkover te geven in een halve finale
Welke chick bedoelde je (die alles raakte)? Ik had het nog over je Vechtlust-wedstrijden, maar ik neem aan dat jij Hanneke van afgelopen week bedoelde....... heb haar gisteren de finale zien winnen, ze speelt erg goed ja. Knap dat je nog een set van hun hebt gepakt, Loek is in mijn ogen echt heel erg sterk!quote:Op maandag 15 juni 2015 12:01 schreef Norrage het volgende:
[..]
Ja die chick raakte echt alles die pot. Zeer vervelend![]()
Hadden zeker moeten winnen maar ze hadden ook fokking veel mazzel
Rest van het toernooi hebben zij ook ubersimpel gepakt. Kansje gemist wel. En wat betreft Vechtlust zelf, dat waren meer wat gelegenheidsdubbels. Bizar dat we beide potten nog bijna pakten
Gisteren gelukkig wel gewonnen. Goede 2-setter gespeeld, al choketen we (ik) nog wel bijna de wedstrijd weg5-4 40-0 3 MPs, en die game nog verliezen
We hadden dik in 2 sets moeten winnenquote:Op maandag 15 juni 2015 18:28 schreef Feestkabouter het volgende:
[..]
Welke chick bedoelde je (die alles raakte)? Ik had het nog over je Vechtlust-wedstrijden, maar ik neem aan dat jij Hanneke van afgelopen week bedoelde....... heb haar gisteren de finale zien winnen, ze speelt erg goed ja. Knap dat je nog een set van hun hebt gepakt, Loek is in mijn ogen echt heel erg sterk!
Aha dan wordt mijn opgave nog leuker want dat kostte mij bijna een half punt dus terugwinnen wordt extra lastigquote:Op maandag 15 juni 2015 13:05 schreef Feestkabouter het volgende:
[..]
sportief!
antwoord op je vraag: niets, geen rating dus.
Wel ervaring met de Blade 98 16x18 volgens mij (kan ook 16x19 zijn hoor).quote:Op maandag 15 juni 2015 22:50 schreef Parelhoofd het volgende:
Zit met een schuin oog naar een nieuw racket te kijken, wat een keuze zeg.. Zag nu dat de wilson blade 98 18*20 in de aanbieding is. Iemand ervaring met dit racket, las wel goede recensies op internet. Mijn huidig racket (head youtek mojo) had ik een jaar terug gekocht in de veronderstelling dat ik niet zoveel zou gaan spelen..
Haha ja klopt helemaal!. Vroeger meer dan 8 jaar getennist. Toen in studentijd geen racket aangeraak voor meer dan 5 jaar. Nu een jaar weer flink bezig 2.5-3 uur in de week. Inschatting van mijn trainer was dat ik zeker wel met een 6sje mee kan komen. Tijdens training wel paar keer van racket gewisseld, merk gewoon dat die mojo veel te licht is geworden.quote:Op maandag 15 juni 2015 22:54 schreef tja77 het volgende:
[..]
Wel ervaring met de Blade 98 16x18 volgens mij (kan ook 16x19 zijn hoor).
Fijn frame, stabiel, comfortabel, maar qua balans niet mijn ding. Een iets te hoge swing weight. Maar das allemaal persoonlijk. Gewoon testen, en dan niet een half uurtje, maar een aantal sessies.
edit: de mojo? Is dat niet een beginnersracket? Zou je dan wel overstappen naar een Blade, dat echt wel een wedstrijd georienteerd racket is?
Wat is je speelsterkte?
Met een 6-je mee kan komen, zou je dan niet beter voor een racket met 16 lengtesnaren kunnen gaan? Tennist net ff wat comfortabeler, en iets makkelijker om mee te spinnen.quote:Op maandag 15 juni 2015 23:17 schreef Parelhoofd het volgende:
[..]
Haha ja klopt helemaal!. Vroeger meer dan 8 jaar getennist. Toen in studentijd geen racket aangeraak voor meer dan 5 jaar. Nu een jaar weer flink bezig 2.5-3 uur in de week. Inschatting van mijn trainer was dat ik zeker wel met een 6sje mee kan komen. Tijdens training wel paar keer van racket gewisseld, merk gewoon dat die mojo veel te licht is geworden.
Klopt 16x16 gaat iets ten koste van controle, maar de balans van het racket komt dat weer ten goede. Enig nadeel van mijn racket is dat het snaren vreet, heb nu pas een snaar gevonden die het meer dan 10 uur dubbelen uithoudt.quote:Op dinsdag 16 juni 2015 21:07 schreef Parelhoofd het volgende:
Ok bedankt voor het advies. Heb die prince tour even opgezocht, maar klopt het dat het snarenpatroon 16*16 is? Heb je dan nog wel voldoende controle?
Ik vond ook nog de Wilson Six One 95S 309 gram en balans 31.5cm en 16*18 snarenpatroon. Nu ook relatief goedkoop. Dit lijkt mij dan ook wel een geschikt racket? Net even gezocht en lees ook veel goede ervaringen.
Tis niet mijn favoriete racket, balans zit teveel richting de bovenkant van het racket, en het is een stugge frikadel.quote:Op donderdag 18 juni 2015 19:24 schreef Parelhoofd het volgende:
tja77 nog eenmaal een beroep doen op je advies;
Speelde voor kort van een trainingsmaatje eens met de babolat pure drive 2015. Als ik om me heen kijk zie ik veel mensen met dit racket spelen. Zie dat hij online ook niet zo heel duur is. Denk dat dit ook wel een geschikt racket is? Maar zal inderdaad eens een aantal testen.
wat invoeren?quote:Op dinsdag 23 juni 2015 17:05 schreef lamourtoujours het volgende:
Verdomme ik weet niet hoe dat invoeren werkt.
Heb je zo'n kleine handen???quote:Op woensdag 24 juni 2015 22:18 schreef Alovenac het volgende:
In hoeverre ga je het voelen als je met een racket met gripmaat 1 naar gripmaat 2 gaat spelen? Was een ongelukjemet mijn racket gebeurd laatst op een toernooi. Nu wilde ik eenzelfde bestellen (heb graag twee dezelfde rackets), maar deze hebben ze niet meer in dezelfde gripmaat (1). Dus ben ik genoodzaakt gripmaat 2 te nemen.
Volgens mij is het:quote:Op donderdag 25 juni 2015 01:18 schreef Feestkabouter het volgende:
effe heel wat anders, kwam gisteren ter sprake:
in de tie-break wisselen na de eerste 6 punten....... daarna weer na elke 6 punten? of na elke 12?
en na de tie-break, voordat je de eerste bal van de volgende set gaat spelen:
1-per definitie altijd wisselen tov aan welke kant je stond toen de tie-break eindigde?
2-blijven staan aan de zijde waar je stond toen de tie-break eindigde?
3-de volgende set begin je aan de kant waar je ook stond toen de tie-break begon?
4-de volgende set begin je aan de ANDERE kant dan waar je ook stond toen de tie-break begon?
(bij alle opties geldt dus: ongeacht het aantal keer dat tijdens de tie-break is gewisseld)
Precies. En verder natuurlijk gewoon door met de serveerder die de tiebreak niet begon.quote:Op donderdag 25 juni 2015 11:35 schreef DKkuis het volgende:
[..]
Volgens mij is het:
1. per definitie altijd wisselen tov aan welke kant je stond toen de tie-break eindigde
En wisselen na elke 6 gespeelde punten.
Daarover bestond geen twijfel.quote:Op donderdag 25 juni 2015 11:43 schreef Norrage het volgende:
[..]
Precies. En verder natuurlijk gewoon door met de serveerder die de tiebreak niet begon.
hem lukte alles en mij lukte niks.quote:
In dat geval: HD5 in Empel samen spelen?quote:Op woensdag 1 juli 2015 01:36 schreef tja77 het volgende:
1e geplaatst HD6 in open toernooi op mijn club en alles in straight sets gewonnen.
1e geplaatst in GD5 in een ander open toernooi en alles in straight sets gewonnen.
Sinds ik ander mepmateriaal heb, win ik vrijwel al mijn wedstrijden.
Godver, ik heb week 30, 31 en 32 vakantie.quote:Op woensdag 1 juli 2015 12:10 schreef Feestkabouter het volgende:
[..]
In dat geval: HD5 in Empel samen spelen?
http://www.toernooi.nl/sp(...)7D-ACFE-4FE45AE7A467
jammer, jammer.quote:Op woensdag 1 juli 2015 12:16 schreef tja77 het volgende:
[..]
Godver, ik heb week 30, 31 en 32 vakantie.
Echter is week 30, 31 en week 35 mijn zoontje bij mij, en heb ik dus absoluut geen tijd.
deze week gaat het weer beter: heb vanmiddag van een 4.6 gewonnen!quote:Op woensdag 1 juli 2015 00:21 schreef Feestkabouter het volgende:
[..]
hem lukte alles en mij lukte niks.
ik kon er voornamelijk mijn aandacht niet goed bij houden.
binnenkort nog eens overdoen en kijken of ik wat serieuzere weerstand kan bieden.
8 uur prima, die overige wedstrijden zijn onverantwoord. Maar het moet schijnbaar een keer fout gaan, dan wel daar dan wel bij een club in de buurt.quote:Op zaterdag 4 juli 2015 01:31 schreef Feestkabouter het volgende:
ik moet straks om 8 uur (ochtend) en om 11 uur.... en als ik die van 8 uur win moet ik later op de dag ook nog een 3e partij![]()
heb ze allebei verloren, maar ik vond het prima te doen.quote:Op zaterdag 4 juli 2015 07:00 schreef tja77 het volgende:
[..]
8 uur prima, die overige wedstrijden zijn onverantwoord. Maar het moet schijnbaar een keer fout gaan, dan wel daar dan wel bij een club in de buurt.
Een dubbel met 30+ graden wordt vaak al ingekort tot beslissende set super tie break.
quote:Op zaterdag 4 juli 2015 18:08 schreef Feestkabouter het volgende:
Klopt. Heb opgegeven. Hij slicete alles, ook met zijn forehand. Had er geen lol in, wat een kut tennis. Was goedkoper om te stoppen.
quote:Op zaterdag 4 juli 2015 18:08 schreef Feestkabouter het volgende:
Klopt. Heb opgegeven. Hij slicete alles, ook met zijn forehand. Had er geen lol in, wat een kut tennis. Was goedkoper om te stoppen.
en hij heeft vanavond gewonnen.quote:Op zondag 5 juli 2015 16:01 schreef Feestkabouter het volgende:
Rhubarb, jij vanavond winnen, en wij allebei onze kwartfinale, dan spelen we zaterdag de halve finale tegen elkaar!!
Good job!quote:Op maandag 6 juli 2015 00:45 schreef rhubarb het volgende:
Stond 6-1 4-1 achter. Op 6-5 nog n matchpoint op zijn service overleefd. Toch nog eruit gepielt. De tegenstander slaapt niet lekker vannacht. :p
Wat voor speler is het?quote:Op maandag 6 juli 2015 00:42 schreef Feestkabouter het volgende:
[..]
en hij heeft vanavond gewonnen.
nou ik donderdag en hij vrijdag, dan zien we elkaar zaterdag op de baan!
hij krijgt wel een moeilijke tegenstander, maatje van me, is als eerste geplaatst.
Bij ons is de inschrijving na 1 dag al volquote:Op vrijdag 10 juli 2015 10:21 schreef knijn1985 het volgende:
Begint al aardig te lopen met de inschrijvingen bij ons toernooi
http://toernooi.nl/sport/(...)D0-B478-3F3627F40815
Ik denk niet dat je het merkt. Is het je eigen racket? Dan gewoon zo laten, want je raakt het gros van de ballen toch op de middelste 6-8 snaren. Is het andermans racket? Vertel het hem of haar, en zeg dat deze keer het bespannen gratis was.quote:Op vrijdag 10 juli 2015 21:29 schreef Knipoogje het volgende:
[..]
Bij ons is de inschrijving na 1 dag al vol
Sinds jaar en dag berucht om de gezelligheid en de feesten. Inschrijving online? 1 a 2 dagen later alle honderden inschrijving vol
Vraagje overigens voor de bespanners: Ik lette effe niet op, want half tv kijkend en heb per ongeluk een snaar patroon verneukt door een lengte en breedtesnaar door het verkeerde gaatje geduwd. Hierdoor zit de buitenste lengte en de bovenste breedtesnaar enigszins scheef. Zou je dat erg merken tijdens het tennis? Heb ooit wel eens een weeffout gemaakt waardoor 2 snaren hetzelfde liepen en daar merkte ik niet veel van...
Eigen racket jaquote:Op vrijdag 10 juli 2015 22:39 schreef tja77 het volgende:
[..]
Ik denk niet dat je het merkt. Is het je eigen racket? Dan gewoon zo laten, want je raakt het gros van de ballen toch op de middelste 6-8 snaren. Is het andermans racket? Vertel het hem of haar, en zeg dat deze keer het bespannen gratis was.
Jammer man.quote:Op zondag 12 juli 2015 07:35 schreef Alovenac het volgende:
Pff, gisteren slopende halve finale gespeeld van 3.5 uur. 6-7 7-6 3-6 verloren. Hele rare partij door dr wind en de slechte gravel banen. Vocht me in de eerste set nog wel goed terug van 2-5* en 5-6*.
Om 9.00 nieuwe kansen. Eerste ronde nieuw toernooi, liggen op papier zeker kansen voor mij.
Heb een aantal rackets geprobeerd en de keuze is gevallen op de Head graphene radical pro. Speelt inmiddels zoveel beter dan mijn vorige racket (head youtek mojo). Begin was wel taai, racket is toch wel een stuk zwaarder. Had ook de Babolat drive geprobeerd, alleen zit er wel erg veel gewicht in het blad lijkt het. Best nog wel veel verschil tussen de rackets, leuk om een keer experimenteren:)quote:Op donderdag 18 juni 2015 20:01 schreef tja77 het volgende:
[..]
Tis niet mijn favoriete racket, balans zit teveel richting de bovenkant van het racket, en het is een stugge frikadel.
Ik hou zelf meer van flexibelere rackets. Maar das persoonlijk hoor, misschien past het racket perfect bij je en jouw spel. Babolat maakt gewoon goede rackets, net als Wilson, Head, Prince enz. dat doen.
Testen is het devies, als je na het testen je keuze niet kan maken, of twijfelt tussen 2 rackets, kan ik misschien wel zeggen welk racket wat biedt. Meer controle, meer comfort, wat vriendelijker voor je gewrichten, of wat duurzamer qua snaarverbruik.
Laat het maar weten.
en Taxperience in Rosmalen?quote:Op woensdag 1 juli 2015 12:16 schreef tja77 het volgende:
[..]
Godver, ik heb week 30, 31 en 32 vakantie.
Echter is week 30, 31 en week 35 mijn zoontje bij mij, en heb ik dus absoluut geen tijd.
Geen döner meer eten.quote:Op vrijdag 17 juli 2015 21:24 schreef Haewk het volgende:
Graag wil ik jullie mening over een muur waar ik tegen aan loop. Ik begin steeds beter te tennissen en op hoger niveau. Mijn slagen trekken dit gemakkelijk, maar fysiek trek ik het niet. Vorige week ging na 2.5 uur in de 3e set bijna het lichtje uit, ik kon gewoon niet meer.
Ik gebruik voldoende water en sportdrank. Verder moet ik wat meer trainen, cardio etc. Maar kan iets anders mij nog oppeppen zodat ik in een fysieke wedstrijd op een gegeven moment niet op ben? Kan een banaantje of zo'n reep hier wel tegen op? Wellicht een bepaalde isomaltulose drank (bv AA pro energy, langzame energy?).
Op welk niveau speel je?quote:Op vrijdag 17 juli 2015 21:32 schreef Haewk het volgende:
[..]
Goede garp. En het is nog waar ook. Echter niet mogelijk
Jeetje... En dan heb je het nu al zwaar? Ik zou een paar keer in de week naar de sportschool gaan en daar niet alleen cardio-, maar zeker ook krachttraining doen. Succes!quote:
Schijnbaar, maar bedankt voor je positive motivatiequote:Op vrijdag 17 juli 2015 21:48 schreef Mozart13 het volgende:
[..]
Jeetje... En dan heb je het nu al zwaar? Ik zou een paar keer in de week naar de sportschool gaan en daar niet alleen cardio-, maar zeker ook krachttraining doen. Succes!
Bij uitputting denk ik eerder aan een minder goede conditie dan aan te weinig gegeten. Maar je kunt natuurlijk eens wat meer pasta of iets dergelijks eten als je een zware partij verwacht.quote:Op vrijdag 17 juli 2015 21:51 schreef Haewk het volgende:
[..]
Schijnbaar, maar bedankt voor je positive motivatie. Het studentenleven heeft zijn sporen achtergelaten. Het gaat er mij, als dat nog niet duidelijk was?! meer on het feit dat het 2-2.15 uur goed gaat, en dat ik daarna uitgeput raak. Hoe kan ik dat tegengaan? Te weinig carbs gegeten? Err...
Je partner(s) heeft (hebben) nog niet ingeschreven. Dit kunnen ze vandaag nog doen tot 23.59 uur.quote:Op zondag 19 juli 2015 21:44 schreef tja77 het volgende:
Week 32 een toernooi met Feestkabouter.
Ik ben benieuwd, heb bijna een week niet getennist, en kan de komende 2 weken ook bijna niet tennissen.
Vorm was voor die tijd gewoon goed...
Weet ik, ik schrijf altijd pas op het laatste moment in.quote:Op maandag 20 juli 2015 09:33 schreef Feestkabouter het volgende:
[..]
Je partner(s) heeft (hebben) nog niet ingeschreven. Dit kunnen ze vandaag nog doen tot 23.59 uur.
Wordt het Rosmalen?quote:Op zondag 19 juli 2015 21:44 schreef tja77 het volgende:
Week 32 een toernooi met Feestkabouter.
Ik ben benieuwd, heb bijna een week niet getennist, en kan de komende 2 weken ook bijna niet tennissen.
Vorm was voor die tijd gewoon goed...
onze ratings liggen ongeveer een heel punt uit elkaar, dus in de single komen we elkaar niet tegen.quote:
Ik heb twijfel bij die Diadora, wel het juiste vissen graad profiel, alleen niet over de hele zool.quote:Op zondag 19 juli 2015 21:39 schreef Parelhoofd het volgende:
Iemand ervaring met tennischoenen van Diadora? Zag de Diadora Speed Pro Evo Clay speciaal voor gravel? Nog nooit een schoen van Diadora gehad namelijk.
Huidige schoen speel ik inmiddels een jaartje op Kswiss Men Bigshot Light Omni. Viel een beetje tegen eigenlijk. Met name de grip op gravel en kunstgras is te laag. Hoewel de lengtemaat goed is zit de schoen vrij ruim.
Huh? Tennisles in Nederland is voor de gezelligheid? Ik weet niet of je nu les of training bedoelt, maar hier in de buurt heb je goede trainers zat. de trainingen die ik gevolgd heb, waren gewoon erg pittig. Na een uurtje of 1,5 was je behoorlijk bekaf. Je moet er alleen voor zorgen dat je met een groepje traint dat je zelf samenstelt en dus niet te groot is. (4 man of minder). Geef aan wat je speelsterkte is, wat je verbeterpunten zijn, en wat je van je training verwacht. Als jij je trainer goed duidelijk maakt wat je wil verbeteren, dan moet dat gewoon kunnen.quote:Op dinsdag 21 juli 2015 22:40 schreef BlauweSporttas het volgende:
Wilde graag in korte tijd mijn tennis skills verbeteren. Ben nu 7/7 maar wil en kan ook beter. Als ik een degelijke 6/6 ben ben ik voorlopig tevreden. Omdat ik het in korte tijd wil doen zat ik aan een tennisvakantie te denken of anders een tennis-school in het buitenland. Nu heb je in Spanje The Sánchez-Casal Academy van voormalig top tennisser Sanchez. Zou dat wat zijn? Wat ook kan is een tennis vakantie bij tennis vakantiereizen.nl maar als ik naar de foto's kijk is het wel heel erg gericht op senioren dus dat gaat hem niet worden. Ik wil bovendien wel goede training hebben. Dus training voor voetenwerk, techniek training etc. Ik ga geen tennisles volgen voor de gezelligheid (tennisles in Nederland is altijd voor de gezelligheid) maar omdat ik beter wil worden. Iemand die er wat over kan zeggen?
Had de webshops even gemaild en de diadora schijnt net zo breed te vallen als de KSWISS helaas. Ook begrijp ik dat voor een fatsoenlijke grip op kunstgras een omnizool wel een vereiste is? Zag ook nog de Asics Gel resolution 5 Ze zeiden dat Asics geen omni zolen meer had omdat de huidige ook grip bieden op kunstgrasbanen, weet iemand of dit klopt? Hoewel ik met de omni-zool van de KSWISS schoen (big shot light omni) nu juist te weinig grip had op kunstgras.... Op gravel is die dan weer helemaal goed.quote:Op dinsdag 21 juli 2015 22:26 schreef BlauweSporttas het volgende:
[..]
Ik heb twijfel bij die Diadora, wel het juiste vissen graad profiel, alleen niet over de hele zool.
Heb zelf schoenen van Asics met een vissen graad profiel over de hele zool. Heb er een goede grip mee.
De nieuwste Asics hebben nog steeds een omni (OC) zool hoor, draag ze zelf ook. Met de standaard zool van de Asics heb je echt geen grip op kunstgras, deze is specifiek voor hardcourt.quote:Op dinsdag 21 juli 2015 23:57 schreef Parelhoofd het volgende:
[..]
Had de webshops even gemaild en de diadora schijnt net zo breed te vallen als de KSWISS helaas. Ook begrijp ik dat voor een fatsoenlijke grip op kunstgras een omnizool wel een vereiste is? Zag ook nog de Asics Gel resolution 5 Ze zeiden dat Asics geen omni zolen meer had omdat de huidige ook grip bieden op kunstgrasbanen, weet iemand of dit klopt? Hoewel ik met de omni-zool van de KSWISS schoen (big shot light omni) nu juist te weinig grip had op kunstgras.... Op gravel is die dan weer helemaal goed.
Oke daar was ik al een beetje bang voor. Wil je enige grip hebben op kunstgras dan echt een omni zool dus? Welke Asics heb je dan met de omin zool als ik vragen mag? Meeste wedstrijden ga ik denk ik ook op gravel spelen nog...quote:Op woensdag 22 juli 2015 10:46 schreef Naggelwauz het volgende:
[..]
De nieuwste Asics hebben nog steeds een omni (OC) zool hoor, draag ze zelf ook. Met de standaard zool van de Asics heb je echt geen grip op kunstgras, deze is specifiek voor hardcourt.
Een vriend van mij zweert bij zijn visgraat zool op kunstgras, heeft volgens hem meer grip dan een omni court zool, al heb ik hier zelf geen ervaring mee. Als je echt veel grip wilt moet je een Adidas schoen hebben met omni court zool, deze vond ik zelf en mijn enkels echter iets teveel grip hebben
Ik zou een omni of visgraat zool adviseren ja, mocht je één paar schoenen hebben en zoals je zegt de meeste wedstrijden op gravel spelen is een visgraat misschien de beste optie. Omni zool op gravel kan wel maar vind ik niet ideaal.quote:Op woensdag 22 juli 2015 19:35 schreef Parelhoofd het volgende:
[..]
Oke daar was ik al een beetje bang voor. Wil je enige grip hebben op kunstgras dan echt een omni zool dus? Welke Asics heb je dan met de omin zool als ik vragen mag? Meeste wedstrijden ga ik denk ik ook op gravel spelen nog...
ik zie het!quote:Op maandag 27 juli 2015 19:00 schreef tja77 het volgende:
Feestkabouter, dinsdag 4 augustus om half 7 de eerste wedstrijd (voor de HD althans). Ik ga mijn best doen om voor die wedstrijd nog minimaal 1 keer vrij te tennissen. Als het me 2 keer lukt, zie ik het toernooi met vertrouwen tegemoet
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |