Prettig. Ik was al om vijf uur wakker. Dat is gewoon een te korte nacht.quote:Op maandag 1 juni 2015 10:25 schreef gianni61 het volgende:
[..]
ik voel me op zich redelijk fit zo na het weekend
dat is vervelend ja.quote:Op maandag 1 juni 2015 10:31 schreef Voxs het volgende:
[..]
Prettig. Ik was al om vijf uur wakker. Dat is gewoon een te korte nacht.
Korte week? Weer een feestdag?quote:Op maandag 1 juni 2015 10:33 schreef gianni61 het volgende:
[..]
dat is vervelend ja.
mijn wekker ging gewoon weer om 6 uur.
maar het is wel weer een korte week
korte week, lang weekend. Heerlijk en daarbij ook nog eens heel erg lekker weerquote:Op maandag 1 juni 2015 10:39 schreef gianni61 het volgende:
[..]
geen feestdag. wel donderdag, vrijdag & maandag vrij
jaquote:Op maandag 1 juni 2015 10:40 schreef Voxs het volgende:
[..]
korte week, lang weekend. Heerlijk en daarbij ook nog eens heel erg lekker weer
Wat ga je doen?quote:Op maandag 1 juni 2015 10:41 schreef gianni61 het volgende:
[..]
ja
en natuurlijk leuke dingen gepland
Jij treft het echt met die vrije dagen. Donderdag 22 graden en daarna warmer!quote:Op maandag 1 juni 2015 10:41 schreef gianni61 het volgende:
[..]
ja
en natuurlijk leuke dingen gepland
donderdag met pa naar keulen voor optreden van fleetwood mac (niet echt mijn muziek, maar toch wel leuk)quote:
Als ze Paradise gaan zingen dan brul jij ook vast meequote:Op maandag 1 juni 2015 10:44 schreef gianni61 het volgende:
[..]
donderdag met pa naar keulen voor optreden van fleetwood mac (niet echt mijn muziek, maar toch wel leuk)
vrijdag lekker niks doen, zaterdag naar nederland -tsjechie (dames handbal), zondag baby borrel, maandag weer niks
het meeste kan ik wel meezingen als het moet hoor.quote:Op maandag 1 juni 2015 10:49 schreef Voxs het volgende:
[..]
Als ze Paradise gaan zingen dan brul jij ook vast meeLeuke dingen in het vooruitzicht. Keulen is sowieso al best een aardige stad.
Was je nog verder gekomen met je bezoek aan denemarken? Voor een kamer of zo?quote:Op maandag 1 juni 2015 10:50 schreef gianni61 het volgende:
[..]
het meeste kan ik wel meezingen als het moet hoor.
2 jaar geleden ook geweest.
nee, ik wacht even af wat de uitslag van zaterdag wordt.quote:Op maandag 1 juni 2015 10:56 schreef Arch-Indar het volgende:
[..]
Was je nog verder gekomen met je bezoek aan denemarken? Voor een kamer of zo?
Allemaal nog katers van de heerlijke zaterdag denk ik? En het is maandagmorgen....quote:Op maandag 1 juni 2015 11:05 schreef Buurpoes het volgende:
Vandaag zijn 6 van de 15 studenten aanwezig
Is het vandaag nationale ik-voel-mij-niet-lekker-dag?
Herstel, nog vier erbij. Nationale te-laat-dag?quote:Op maandag 1 juni 2015 11:05 schreef Buurpoes het volgende:
Vandaag zijn 6 van de 15 studenten aanwezig
Is het vandaag nationale ik-voel-mij-niet-lekker-dag?
Maandagmorgen 11 uur, ondertussen...quote:Op maandag 1 juni 2015 11:07 schreef Arch-Indar het volgende:
[..]
Allemaal nog katers van de heerlijke zaterdag denk ik? En het is maandagmorgen....
Tja, dat wil niet altijd wat zeggen.quote:
quote:Op maandag 1 juni 2015 11:11 schreef Arch-Indar het volgende:
[..]
Tja, dat wil niet altijd wat zeggen.
Maar ik zie dat je een ruime meerderheid aanwezig hebt inmiddels.![]()
quote:Op maandag 1 juni 2015 11:10 schreef Etcetera het volgende:
Ik voel me in elk geval knap kutwel aan het werk, zie wel hoe het gaat vandaag.
Kan me voorstellen dat dat wel handig is, ook als docent.quote:Op maandag 1 juni 2015 11:12 schreef Buurpoes het volgende:
[..]
Een werkbare groepsgrootte, ondertussen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |