Welke minuut? Weet je het zeker?quote:Op dinsdag 20 oktober 2015 13:54 schreef Tamabralski het volgende:
[..]
Nee, Garrick weet niet wie Zoom is (Eobard dus). Heeft nu wel Eobards gezicht even gezien. Barry weet wie Eobard is. Maar volgens mij niet dat Zoom Eobard is. Al moet Barry dit wel weten wanneer Garrick vertelt over Zoom uit Earth2.
Zoom kan moeilijk Eobard zijn wanneer Zoom met Garrick aan het vechten is, terwijl Eobard in een andere dimensie (E1) zit.quote:Op dinsdag 20 oktober 2015 13:54 schreef Tamabralski het volgende:
[..]
Nee, Garrick weet niet wie Zoom is (Eobard dus). Heeft nu wel Eobards gezicht even gezien. Barry weet wie Eobard is. Maar volgens mij niet dat Zoom Eobard is. Al moet Barry dit wel weten wanneer Garrick vertelt over Zoom uit Earth2.
Zojuist terug gekeken en je hebt helemaal gelijk. het was Garrick zelf met zijn helm af. Wie zou achter Zoom schuilgaan dan. Of wordt dit de mindfuck voor dit seizoenquote:Op woensdag 21 oktober 2015 00:38 schreef Nic1 het volgende:
[..]
Zoom kan moeilijk Eobard zijn wanneer Zoom met Garrick aan het vechten is, terwijl Eobard in een andere dimensie (E1) zit.
Tenzij het E2 Eobard is, maar 2x exact dezelfde vijand gaan ze echt niet doen.
Dat denk ik ja.quote:Op woensdag 21 oktober 2015 01:59 schreef Tamabralski het volgende:
[..]
Of wordt dit de mindfuck voor dit seizoen
Ze schrijven haar nu wat volwassener lijkt het op, dit seizoen.quote:Op woensdag 21 oktober 2015 11:32 schreef Shadowkid053 het volgende:
Afgaande op Iris haar historie met kut situaties had ik verwacht dat ze dit totaal niet zou begrijpen. Tot nu toe valt me het echt wel mee.
Verder snapte ik de laatste actie van Capt. Cold volkomen.
Was niet superboeiend inderdaad. Denk dat het voornamelijk als doel had om Captain Cold wat karakterontwikkeling te geven in de aanloop naar Legends of Tomorrow.quote:Op donderdag 22 oktober 2015 01:34 schreef d1ce het volgende:
Kan net zo goed de aflevering doorspoelen naar de laatste paar seconden
De vraag is: is dit Wells, of is er op Earth-2 ook een Thawne/Wells combinatie ontstaan?quote:Op woensdag 21 oktober 2015 20:07 schreef A_Valbuena het volgende:
Fuck, begint er toch wel op te lijken dat Harrison Wells een bad guy is.. Al helemaal na zijn appearance op het einde van deze ep
Ik denk dat dit de echte Wells is die deze portal in zijn E2 lab heeft ontdekt.quote:Op donderdag 22 oktober 2015 08:32 schreef Breuls het volgende:
[..]
De vraag is: is dit Wells, of is er op Earth-2 ook een Thawne/Wells combinatie ontstaan?
Want de échte Wells op Earth-1 is gewoon een goeierik, dus we zouden initieel mogen aannemen dat die op Earth-2 dat ook is. Al krijgen we nu hints dat dat niet zo is.
Nee, dat bedoel ik niet. Ik denk ook dat het de E2-Wells is, maar is die E2-Wells de échte Wells?quote:Op donderdag 22 oktober 2015 09:48 schreef Nic1 het volgende:
[..]
Ik denk dat dit de echte Wells is die deze portal in zijn E2 lab heeft ontdekt.
Ik neem nergens aan dat het Zoom is.quote:Als hij Zoom was geweest had hij niet hoeven wachten tot de portal doorgaanbaar was.
Ik hoop het wel, zou ook interessant zijn om nu de echte Wells te zien.quote:Op donderdag 22 oktober 2015 10:11 schreef Breuls het volgende:
[..]
Nee, dat bedoel ik niet. Ik denk ook dat het de E2-Wells is, maar is die E2-Wells de échte Wells?
Mja dat klopt, ik heb geen idee wat ik met die opmerking wilde.quote:[..]
Ik neem nergens aan dat het Zoom is.
Hier had ik niet eens over nagedacht. Inderdaad een interessante vraag.quote:Op donderdag 22 oktober 2015 08:32 schreef Breuls het volgende:
Want de échte Wells op Earth-1 is gewoon een goeierik, dus we zouden initieel mogen aannemen dat die op Earth-2 dat ook is. Al krijgen we nu hints dat dat niet zo is.
Alles is mogelijk met tijdreizen en multiverse. Misschien was E2 Wells sneller met de ontwikkeling van zijn lab.quote:Op zondag 25 oktober 2015 12:24 schreef Djoetma het volgende:
[..]
Hier had ik niet eens over nagedacht. Inderdaad een interessante vraag.
Het zou tof zijn als dit de originele Wells is. Maar feitelijk kun je de combinatie van Eobarth en Wells net zo toevallig noemen als dat twee ouders elkaar ontmoeten en daar een kind uit komt. Dus waarschijnlijk is het dus gewoon Eobarth. Je ziet hem ook een 'gemene' grimas hebben, dus ik denk niet dat het de originele Wells is. En sowieso is Eobath degene waardoor ze zo snel in ontwikkeling gegaan zijn toch? Dus de enige reden dat Wells in staat is om te reizen zou de kennis van Eobarth zijn lijkt me.
Dat was Earth 2.quote:Op zondag 25 oktober 2015 18:41 schreef megamandy het volgende:
Garrick vertelde toch dat hij ook zijn krachten had gekregen door de The Particle Accelerator? Maar welke Earth-x lieten ze dan zien waarin Wells voorkwam? Want daar leek alles goed te zijn in S.T.A.R.-labs toen die kinderen een tour kregen.
Kan inderdaad want Jay zei ook dat ze in zijn wereld al een bepaalde formule/techniek geperfectioneerd hebben, waarmee hij de portal kon openen/stabiliseren, terwijl dat bij 'ons' nog lang niet zo is.quote:Op maandag 26 oktober 2015 00:13 schreef Nic1 het volgende:
[..]
Alles is mogelijk met tijdreizen en multiverse. Misschien was E2 Wells sneller met de ontwikkeling van zijn lab.
[..]
Dat was Earth 2.
Ja dat snap ik wel, maar is daar dan niets ontploft? Waardoor S.T.A.R. labs in Earth 2 wel nog heel is? Hoe kwam hij dan aan zijn krachten, want ik dacht dat hij het uitlegde alsof de "meta-humans" wel op dezelfde manier de krachten hadden gekregen als in Earth 1.quote:Op maandag 26 oktober 2015 00:13 schreef Nic1 het volgende:
[..]
Alles is mogelijk met tijdreizen en multiverse. Misschien was E2 Wells sneller met de ontwikkeling van zijn lab.
[..]
Dat was Earth 2.
Alles kan. Misschien hebben ze het in Earth 2 wel weer opgebouwd. Maar de zwakte is natuurlijk wel dat alles tot op een bepaald punt wel degelijk hetzelfde moet zijn, terwijl daar eigenlijk geen reden toe is. Waarom is vanaf dat punt zo veel toch wel weer verschillend?quote:Op maandag 26 oktober 2015 02:10 schreef megamandy het volgende:
Ja dat snap ik wel, maar is daar dan niets ontploft? Waardoor S.T.A.R. labs in Earth 2 wel nog heel is? Hoe kwam hij dan aan zijn krachten, want ik dacht dat hij het uitlegde alsof de "meta-humans" wel op dezelfde manier de krachten hadden gekregen als in Earth 1.
SPOILER: Zoom theorieOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 20% gewijzigd door #ANONIEM op 28-10-2015 19:30:39 ]
Denk dat hij die breach ontdekte in zijn lab op E-2 en benieuwd was wat het wasquote:Op woensdag 28 oktober 2015 18:48 schreef Syphixx het volgende:
duidelijk dat dit geen Eobard/Wells combo is
In de veronderstelling dat Eobard, professor Zoom is... wat the fuck doet wells van E2 op E1 ?
Theorie van E2 Eddie kan ook, maar de vraag is dan waarom hij "evil" geworden is.
omdat op E2 het leven anders is.quote:Op woensdag 28 oktober 2015 18:48 schreef Syphixx het volgende:
duidelijk dat dit geen Eobard/Wells combo is
In de veronderstelling dat Eobard, professor Zoom is... wat the fuck doet wells van E2 op E1 ?
Theorie van E2 Eddie kan ook, maar de vraag is dan waarom hij "evil" geworden is.
quote:Op woensdag 28 oktober 2015 19:30 schreef Geo4kant het volgende:
SPOILER: Zoom theorieOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Vreuger toen de kratte beer nog van hout ware moste wae nog zoepe um de kachel aan te hoije
quote:Op woensdag 28 oktober 2015 22:36 schreef wolfrolf het volgende:
Ik interesseer me trouwens totaal niet in het Iris met haar moeder filler drama wat zomaar uit de lucht is komen vallen. Oprotten met die onzin.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Vreuger toen de kratte beer nog van hout ware moste wae nog zoepe um de kachel aan te hoije
Valt op zich mee, aangezien ze het lijken te gebruiken om Wally West te introduceren.quote:Op woensdag 28 oktober 2015 22:36 schreef wolfrolf het volgende:
Ik interesseer me trouwens totaal niet in het Iris met haar moeder filler drama wat zomaar uit de lucht is komen vallen. Oprotten met die onzin.
Okayquote:Op donderdag 29 oktober 2015 08:55 schreef Nic1 het volgende:
[..]
Valt op zich mee, aangezien ze het lijken te gebruiken om Wally West te introduceren.
Ik had liever gehad dat hij ineens voor Iris' deur stond, ipv dit gezeur.quote:Op donderdag 29 oktober 2015 09:08 schreef wolfrolf het volgende:
[..]
Okayals het maar niet te lang blijft doorzemelen dan
Tot nu toe trekt hij steeds een boevenkopquote:
In de comics heet hij Kid Flash geloof ik. Geen idee wat ze met hem willen doen in de serie, die heeft al genoeg speedsters lijkt me.quote:
neequote:
wat ik zo gelezen heb heeft wally west voorlopig nog geen "gave"quote:Op vrijdag 30 oktober 2015 03:50 schreef Nic1 het volgende:
[..]
In de comics heet hij Kid Flash geloof ik. Geen idee wat ze met hem willen doen in de serie, die heeft al genoeg speedsters lijkt me.
Ah dat wordt dus een tijdje gezever met de familie West die afleidt van het wel toffe verhaal met Barry.quote:Op vrijdag 30 oktober 2015 15:30 schreef Xummon het volgende:
[..]
wat ik zo gelezen heb heeft wally west voorlopig nog geen "gave"
Dus die neger die naar College wou en nu deels firestorm.quote:Op vrijdag 30 oktober 2015 15:30 schreef Xummon het volgende:
[..]
wat ik zo gelezen heb heeft wally west voorlopig nog geen "gave"
meer negerts als altijd goed mike!quote:Op vrijdag 30 oktober 2015 16:40 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
Dus die neger die naar College wou en nu deels firestorm.
Is dus een andere neger dan Wally West?
Ik dacht hey opeens een nieuwe held die donker is en in dezelfde episode maken ze bekend dat Iris nog een broer heeft.
Dan is 1 plus 1 plus twee ?
Nee, dat is Jefferson "Jax" Jackson.quote:Op vrijdag 30 oktober 2015 16:40 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
Dus die neger die naar College wou en nu deels firestorm.
Is dus een andere neger dan Wally West?
Yep..quote:Op vrijdag 30 oktober 2015 17:47 schreef Breuls het volgende:
Zou Francines zoon echt Wally zijn? In de comics zijn Iris en Wally nicht en neef van elkaar, niet broer en zus. Kunnen ze hier natuurlijk anders doen, maar toch.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zaterdag 31 oktober 2015 04:24 schreef Nic1 het volgende:
[..]
Yep..
http://au.ign.com/article(...)next-arrow-crossoverDuidelijk. Prima uitleg; sta ik ook wel achter. Ben benieuwd hoe de verhaallijn verloopt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
I am a leaf on the wind.
Watch how I soar.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |