quote:Op dinsdag 2 juni 2015 15:33 schreef DrSnuggle het volgende:
[..]
Omdat je zo'n 3/4e van de rit op de A50 rijdt heb je daar de meeste kans om te crashen.
Plop lekker een halve liter open in de trein.quote:
Niet bij me. En die joint ligt ook nog thuisquote:Op dinsdag 2 juni 2015 20:10 schreef yosander het volgende:
[..]
Plop lekker een halve liter open in de trein.
Die busjes vallen soms nog best mee jaquote:Op dinsdag 2 juni 2015 18:29 schreef cucked het volgende:
Wat is een VW Transporter toch eigenlijk ook een bazen auto. Rijdt lekker, kan je nog flink mee doorhalen en je zit gewoon prima.
Bedoel je daarmee alle busjes? De rest heb ik alleen maar slechte ervaring mee. Transit, Crafter en al die andere kleine busjes (à la Caddy) zijn vaak op budget gekocht/geleased en hebben gewoon echt het minimale aan PK waardoor het vaak niet vooruit te branden is en op hogere snelheden nou niet bepaald een prettige beleving is.quote:Op dinsdag 2 juni 2015 20:35 schreef McAwesome het volgende:
[..]
Die busjes vallen soms nog best mee ja
Ik vind die Renault Trafic (nieuwe) anders wel prima rijden.quote:Op dinsdag 2 juni 2015 22:21 schreef cucked het volgende:
[..]
Bedoel je daarmee alle busjes? De rest heb ik alleen maar slechte ervaring mee. Transit, Crafter en al die andere kleine busjes zijn vaak op budget gekocht/geleased en hebben gewoon echt het minimale aan PK waardoor het vaak niet vooruit te branden is en op hogere snelheden nou niet bepaald een prettige beleving is.
Waarom zou je 150km/u gaan rijden met een bestelwagenquote:Op dinsdag 2 juni 2015 22:23 schreef Amoeba het volgende:
[..]
Die Fiorino viel vandaag eigenlijk wel mee. Zat een goeie motor in waardoor het ding nog simpel 150 liep. Wel last van m'n rug, mjah FIAT he.
Uhm nee niet echt. Met inhalen houd ik wel van even stevig doorzetten.quote:Op woensdag 3 juni 2015 00:02 schreef RacerDKB het volgende:
[..]
Waarom zou je 150km/u gaan rijden met een bestelwagenTekort aan spanning in je leven?
Sinds wanneer is 150 hard met een bestelwagen? 150 met een C1 e.d. is spannenderquote:Op woensdag 3 juni 2015 00:02 schreef RacerDKB het volgende:
[..]
Waarom zou je 150km/u gaan rijden met een bestelwagenTekort aan spanning in je leven?
Okee ik noem dat "asociaal".quote:Op woensdag 3 juni 2015 00:04 schreef Amoeba het volgende:
[..]
Uhm nee niet echt. Met inhalen houd ik wel van even stevig doorzetten.
Mja ik ga echt bijna nooit harder dan de snelheidslimietquote:
Relax ik val je niet aan. Nuja, voor AR rijd ik niet zoveel te hard, zelf met de motor zit dat allemaal wat losser.quote:Op woensdag 3 juni 2015 00:18 schreef RacerDKB het volgende:
[..]
Mja ik ga echt bijna nooit harder dan de snelheidslimietRij liever gewoon rustig aan de rechterkant van de snelweg, helemaal in een bestelwagen.
Nog nooit boeite gehad ook dus
Ik voelde me helemaal niet aangevallenquote:Op woensdag 3 juni 2015 00:21 schreef Amoeba het volgende:
[..]
Relax ik val je niet aan. Nuja, voor AR rijd ik niet zoveel te hard, zelf met de motor zit dat allemaal wat losser.
Aitquote:Op woensdag 3 juni 2015 00:27 schreef RacerDKB het volgende:
[..]
Ik voelde me helemaal niet aangevallennondeju
Deze man weet.quote:Op woensdag 3 juni 2015 00:34 schreef Irritatie100 het volgende:
Laatst toen ik de Bob was nog lekker met 230 naar huis geknald, niks mis mee
Nee dat klopt, ik had een keer een Ford Transit Connect en dat ding was niet vooruit te branden. Maar bijv. een Opel Vivaro komt dan wel weer heel aardig vooruit.quote:Op dinsdag 2 juni 2015 22:21 schreef cucked het volgende:
[..]
Bedoel je daarmee alle busjes? De rest heb ik alleen maar slechte ervaring mee. Transit, Crafter en al die andere kleine busjes (à la Caddy) zijn vaak op budget gekocht/geleased en hebben gewoon echt het minimale aan PK waardoor het vaak niet vooruit te branden is en op hogere snelheden nou niet bepaald een prettige beleving is.
Het nieuwe model? Wat voor automaat zit daar in?quote:Op woensdag 3 juni 2015 20:09 schreef tvdl het volgende:
Vandaag 2 uur gereden met een megane, echt n topkar: eigen muziek eraan, fijne cruisecontrol, en het was ook een automaat.
De cruisecontrol in de Megane is mij inderdaad ook erg goed bevallen. Hoe rijdt die automaat dan? Ik heb slechte ervaring met Franse automaten...quote:Op woensdag 3 juni 2015 20:09 schreef tvdl het volgende:
Vandaag 2 uur gereden met een megane, echt n topkar: eigen muziek eraan, fijne cruisecontrol, en het was ook een automaat.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |