quote:Op zondag 24 mei 2015 20:58 schreef niels0 het volgende:
[..]
Lekker op Madeira wonen. Lijkt me wel wat.
Dit klikt al ideaal in ieder geval.quote:Madeira kent een zeer mild klimaat, de temperatuur ligt vrijwel altijd tussen de 16 en 22 °C.
Lisboa kan dan ook prima.quote:Op zondag 24 mei 2015 20:59 schreef deadprez het volgende:
[..]
[..]
Dit klikt al ideaal in ieder geval.
Ik zie het idd, ongeveer dezelfde temperaturen.quote:
Invloeden van de atlantische oceaan.quote:Op zondag 24 mei 2015 21:00 schreef deadprez het volgende:
[..]
Ik zie het idd, ongeveer dezelfde temperaturen.
quote:Op zondag 24 mei 2015 21:00 schreef deadprez het volgende:
En dat ligt niet op 700 kilometer van Afrika, dus dan hoef je niet de hele dag gelukszoekers uit je tuin te trappen.
zieke swag wejoquote:
is pink street wat ik denk dat het is?quote:Op zondag 24 mei 2015 20:57 schreef Toto69 het volgende:
[..]
Lol, dat is ook heel nieuw. Bestaat 2 jaar of zo. Het is een straat in Bairro Alto. Ik geef je de locatie ff op google maps
Het oude red light district. Paar jaar geleden gerenoveerd met hippe trendy bars en kroegen. Middenin het hippe uitgaansgebied Bairro Alto. En ja, er zit ook een stripclub.quote:Op zondag 24 mei 2015 21:01 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
is pink street wat ik denk dat het is?
Dat klopt. Ff zoeken.quote:Op zondag 24 mei 2015 21:02 schreef deadprez het volgende:
huh die straat is gwn echt roze
[ afbeelding ]
quote:Op zondag 24 mei 2015 21:02 schreef deadprez het volgende:
huh die straat is gwn echt roze
[ afbeelding ]
Realquote:
I know.quote:Op zondag 24 mei 2015 21:10 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Walgelijke speler, walgelijke club, walgelijke afloop
hallo ettoquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |