Hm, niet helemaal zeker maar volgens mij niet.quote:Op zondag 24 mei 2015 12:31 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Weet je zeker dat het niet zo'n lowlife Waal was?
Ik zou via blablacar met hem meerijden, had van tevoren betaald. Maar toen was hij uiteindelijk veel vroeger (45 minuten) dan we hadden afgesproken al ter plaatse en zo vroeg kon ik er niet zijn. Nu beweert hij dat ik me niet aan de afspraak heb gehouden en wil hij dus mijn geld niet teruggeven.quote:Op zondag 24 mei 2015 12:32 schreef Mani89 het volgende:
En waar gaat het geldconflict eigenlijk over?
Hm, verleidelijk, maar nee.quote:Op zondag 24 mei 2015 12:28 schreef anonymoussie het volgende:
[..]
Je mag altijd joinen.![]()
Dan heb je een live optreden. Beter kan natuurlijk niet.
Fransen, geen volk op aarde wat ik meer haat.quote:Op zondag 24 mei 2015 12:47 schreef Njosnavelin het volgende:
[..]
Hm, niet helemaal zeker maar volgens mij niet.
[..]
Ik zou via blablacar met hem meerijden, had van tevoren betaald. Maar toen was hij uiteindelijk veel vroeger (45 minuten) dan we hadden afgesproken al ter plaatse en zo vroeg kon ik er niet zijn. Nu beweert hij dat ik me niet aan de afspraak heb gehouden en wil hij dus mijn geld niet teruggeven.
Heb ik helaas niet. Hij zou hier nu ergens in de buurt moeten zijn. Als je straks een dikke Fransman van middelbare leeftijd ziet wandelen kun je er misschien in volle vaart tegenaan knallen.quote:Op zondag 24 mei 2015 12:49 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Fransen, geen volk op aarde wat ik meer haat. [ afbeelding ] Geeft zijn adres maar dan fiets ik er even langs.
Houd mij er lekker buiten ja.quote:Op zondag 24 mei 2015 12:17 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Moeten LTVDK en ik em even in elkaar gaan tikken?
Klep dicht, Jasmijn.quote:Op zondag 24 mei 2015 13:18 schreef Yasmin23 het volgende:
Ik heb kunnen uitslapen jongens !!!!11!!!!!!!!!!!![]()
![]()
![]()
![]()
En terecht, stelletje viespeukenquote:Op zondag 24 mei 2015 13:19 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Klep dicht, Jasmijn.
Specularium en ik zijn boos op jou
Hoezo Timmetje?quote:Op zondag 24 mei 2015 13:19 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Klep dicht, Jasmijn.
Specularium en ik zijn boos op jou
Omdat je onze facebookverzoeken afgewezen hebt. En dat terwijl ik nog wel een babyfoto als PF heb om vriendelijk te lijkenquote:
Ik heb nog geen enkele beslissing genomen. En sowieso wat zitten jullie op mijn fb te kijken?quote:Op zondag 24 mei 2015 13:20 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Omdat je onze facebookverzoeken afgewezen hebt. En dat terwijl ik nog wel een babyfoto als PF heb om vriendelijk te lijken
Terecht dat ze boos zijn?quote:
Nee, terecht dat ze afgewezen zijn.quote:
We hadden nou eenmaal een liefdevol moment gisteren. Speculazerus voegde me van de week al toe en gisteren werd de groepsvreugde nog aangevuld voor Yoki en LTVDK. Dus toen dachten we, lekker Jasmijn ook toevoegen.quote:Op zondag 24 mei 2015 13:21 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Ik heb nog geen enkele beslissing genomen. En sowieso wat zitten jullie op mijn fb te kijken?
Jij wilde haar alleen maar toevoegen voor de hete bikinipicsquote:Op zondag 24 mei 2015 13:23 schreef timmmmm het volgende:
[..]
We hadden nou eenmaal een liefdevol moment gisteren. Speculazerus voegde me van de week al toe en gisteren werd de groepsvreugde nog aangevuld voor Yoki en LTVDK. Dus toen dachten we, lekker Jasmijn ook toevoegen.
Niet meteen zo mopperen, ouwe zeur
De lange rok is ook hartstikke mooi hoorquote:Op zondag 24 mei 2015 13:24 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Jij wilde haar alleen maar toevoegen voor de hete bikinipics.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |