Daarom is het Syrische conflict een zuivering voor de sjieten om terug te keren naar de echte en enige aqidah van Imam Hussein (RA)! Ze gaan een harde les leren dat ze niet en zijn naam kunnen gebruiken en hun ziel verkopen aan taghout en Muawiyah2 Dr. Bashar al-Assad die onschuldigen met duizenden de dood injaagt!quote:Op maandag 25 mei 2015 15:33 schreef Triggershot het volgende:
Hussein r.a. zou zich omdraaien in zijn graf akhie, ironisch dat nu de Shia aan de kant van Yazeed staat.
Ummah is wakkerrrrrrrr.quote:Op maandag 25 mei 2015 15:32 schreef Aloulu het volgende:
[..]
Wij hebben hun ware aard gezien akh, Abdullah ibn Saba enzo. Je weet. Gelukkig is de hele oemmah wakker geworden nadat Hizbullaat ervoor heeft gekozen met die taghout te vechten!
Tunesiers zijn sowieso koeffaar die horen niet bij de oemmahquote:Op maandag 25 mei 2015 15:37 schreef Irakees het volgende:
Ummah is wakkerrrrrrrr.
Een soldaat heeft in een kazerne in het centrum van de Tunesische hoofdstad Tunis het vuur op collega's geopend. Hij doodde zo zeven militairen onder wie een kolonel voordat hij zelf werd doodgeschoten. Tien militairen raakten gewond.
http://www.powned.tv/nieu(...)bloedbad_aan_in.html
Ik zie aan de kleurtjes vooral dat er niks overblijft van de niet-ISIS terroristen.quote:Op maandag 25 mei 2015 15:35 schreef Aloulu het volgende:
[..]
Ok ok mijn fantasie. Maar die kleurtjes dan? Je bent niet kleurenblind toch? Of is het een kaartje gemaakt door de zionisten en allemaal leugentjes?
Nee agie, je bent te optimistisch, zij zullen niet terugkeren:quote:Op maandag 25 mei 2015 15:36 schreef Aloulu het volgende:
[..]
Daarom is het Syrische conflict een zuivering voor de sjieten om terug te keren naar de echte en enige aqidah van Imam Hussein (RA)! Ze gaan een harde les leren dat ze niet en zijn naam kunnen gebruiken en hun ziel verkopen aan taghout en Muawiyah2 Dr. Bashar al-Assad die onschuldigen met duizenden de dood injaagt!
quote:6. Zeker, zij die (de Waarheid) verwerpen, het is hun om het even, of gij hen waarschuwt, of dat gij hen niet waarschuwt - zij zullen niet geloven.
7. Allah heeft hun hart en oren verzegeld en over hun ogen is een sluier; hun wacht een zware straf.
8. En er zijn mensen, die zeggen: "Wij geloven in Allah en in de laatste Dag, hoewel zij geen gelovigen zijn."
9. Zij trachten Allah en de gelovigen te bedriegen, zij misleiden echter niemand dan zichzelf en zij beseffen het niet.
10. Er is een ziekte in hun hart en Allah heeft die ziekte verergerd; er wacht hun een pijnlijke straf, omdat zij plachten te liegen.
11. Wanneer hun wordt gezegd: "Richt geen onheil op aarde aan" dan zeggen zij: "Wij zijn slechts vredestichters".
12. Pas op! Voorzeker zij zijn het die onheil stichten, doch zij beseffen het niet.
13. En wanneer hun wordt gezegd: "Gelooft, zoals andere mensen geloven", zeggen zij: "Zullen wij geloven, zoals de dwazen hebben geloofd?" Ziet toe! Zij zijn het die dwaas zijn, doch zij weten het niet.
14. En wanneer zij de gelovigen ontmoeten, zeggen zij: "Wij geloven", doch wanneer zij naar hun leiders gaan, zeggen zij: "Wij zijn waarlijk met u, wij spotten slechts (met hen)."
15. Allah zal hun spotternij bestraffen en Hij zal hen blindelings in hun overtreding verder laten afdwalen.
16. Zij zijn het die dwaling hebben aanvaard in ruil voor de rechte weg, maar hun handelwijze heeft hun geen gewin gebracht, noch konden zij worden geleid.
17. Hun toestand is als de toestand van iemand die een vuur ontstak en toen het zijn omgeving verlichtte, nam Allah hun licht weg en liet hen in diepe duisternis, zodat zij niet meer zien.
18. Doof, stom en blind, derhalve keren zij niet terug;
Ik betwijfel het serieus. Hezbollah kan niet op 100% draaien omdat ze tegelijkertijd ook vrezen voor hun leider die door de Mossad gezocht wordt en zoveel mogelijk benadeeld wil worden. Daarnaast is / was Assad beter georganiseerd dan de Hezbollah en die draaide echt niet op minder dan 100%.quote:Op maandag 25 mei 2015 15:41 schreef UpsideDown het volgende:
Hezbollah gaat dit wel winnen hoor, zowel in Syrië als Irak. Ik heb het idee dat ze met maar op 30% draaien en straks 100% gaan knallen.
Ze zijn koppig, ik weet. Verdronken in hun shirk-activiteiten. Daarom is goed dat de tawhid weer langzaam terugkomt in Bilad al-Shaam. Wa lilahi al-Hamd!quote:Op maandag 25 mei 2015 15:39 schreef Triggershot het volgende:
Nee agie, je bent te optimistisch, zij zullen niet terugkeren:
Ah, we hebben een Shia-dhimmie onder ons.quote:Op maandag 25 mei 2015 15:43 schreef al-qahira het volgende:
Als soenniet schaam ik mij voor die twee sektarische idioten hier...
1 logische reden waarom tot op heden Hizbullah het conflict op 30% zou uitspelen ipv 100%?quote:Op maandag 25 mei 2015 15:41 schreef UpsideDown het volgende:
Hezbollah gaat dit wel winnen hoor, zowel in Syrië als Irak. Ik heb het idee dat ze met maar op 30% draaien en straks 100% gaan knallen.
Takbir!quote:Op maandag 25 mei 2015 15:44 schreef Aloulu het volgende:
[..]
Ze zijn koppig, ik weet. Verdronken in hun shirk-activiteiten. Daarom is goed dat de tawhid weer langzaam terugkomt in Bilad al-Shaam. Wa lilahi al-Hamd!
Stoer hoor al die sektarische taal tegen andere moslims, sommigen mensen worden nooit volwassen.quote:Op maandag 25 mei 2015 15:45 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Ah, we hebben een Shia-dhimmie onder ons.
Het is ook maar net wie als 'bondgenoot' gekozen wordt en de langste adem heeft. Er is geen stom woord over te zeggen eigenlijk. Tot nu toe laat men (op Israël na) Hezbollah rustig zijn gang gaan.quote:Op maandag 25 mei 2015 15:43 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Ik betwijfel het serieus. Hezbollah kan niet op 100% draaien omdat ze tegelijkertijd ook vrezen voor hun leider die door de Mossad gezocht wordt en zoveel mogelijk benadeeld wil worden. Daarnaast is / was Assad beter georganiseerd dan de Hezbollah en die draaide echt niet op minder dan 100%.
En sommige mensen worden nooit echte moslims.quote:Op maandag 25 mei 2015 15:46 schreef al-qahira het volgende:
[..]
Stoer hoor al die sektarische taal tegen andere moslims, sommigen mensen worden nooit volwassen.
Is sektarisme niet te prefereren boven het racisme van de Arabische nationalisten?quote:Op maandag 25 mei 2015 15:46 schreef al-qahira het volgende:
[..]
Stoer hoor al die sektarische taal tegen andere moslims, sommigen mensen worden nooit volwassen.
Kan zo een quote zijn van al-Baghdadi.quote:Op maandag 25 mei 2015 15:47 schreef Triggershot het volgende:
[..]
En sommige mensen worden nooit echte moslims.
Je kan het ook beide afkeuren?quote:Op maandag 25 mei 2015 15:47 schreef Irakees het volgende:
[..]
Is sektarisme niet te prefereren boven het racisme van de Arabische nationalisten?
Nee. Om de simpele reden dat Irak onder Saddam (nationalist) in ieder geval rustig was ipv nu onder het sektarisme.quote:Op maandag 25 mei 2015 15:47 schreef Irakees het volgende:
Is sektarisme niet te prefereren boven het racisme van de Arabische nationalisten?
Mwuah, tot de Syrische burgeroorlog had Hezbollah een relatief goede reputatie onder -Soennitische- moslims vanwege hun verzet tegen Israël, prominente Sunni geleerden die ten gunste van Hezbollah spraken, van Azhar universiteit tot Qardawi aan toe, sinds hun participatie met Assad is de tij flink gekeerd en worden ze door random sunni uitgespuugd. Dus de vraag is of Hezbollah überhaupt op oude kracht kan komen, laat staan populariteit.quote:Op maandag 25 mei 2015 15:46 schreef UpsideDown het volgende:
[..]
Het is ook maar net wie als 'bondgenoot' gekozen wordt en de langste adem heeft. Er is geen stom woord over te zeggen eigenlijk. Tot nu toe laat men (op Israël na) Hezbollah rustig zijn gang gaan.
Jammer dan, Saddam is dood. Leve het sektarisme.quote:Op maandag 25 mei 2015 15:49 schreef Aloulu het volgende:
[..]
Nee. Om de simpele reden dat Irak onder Saddam (nationalist) in ieder geval rustig was ipv nu onder het sektarisme.
In Arabische wereld kan dat niet. Het is of of. Tussenweg bestaat niet. Zie de realiteit daarvoor.quote:
Of van de Quran.quote:Op maandag 25 mei 2015 15:48 schreef al-qahira het volgende:
[..]
Kan zo een quote zijn van al-Baghdadi.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |