Die Mac staat niet in een islam-staat, dus dat is niet relevant hier.quote:Op donderdag 21 mei 2015 13:53 schreef Downwards het volgende:
[..]
Jij hebt zeker de koran niet gelezen?
Waarom vind je zoenende mannen wél en een zoenend hetrokoppel niet aanstootgevend dan?quote:
Would someone please think of the children.quote:Op donderdag 21 mei 2015 13:54 schreef Triggershot het volgende:
Prima dat je zelf geilt op tongende homo's enzo, voor zover dat is gebeurd, maar als je dat in de omgeving van kinderen doet, hetero of homo, gewoon optieven even serieus.
Maar daarin vind je wel voor een deel de verklaring waarom deze homo voor problemen heeft gezorgd in de McDonald's.quote:Op donderdag 21 mei 2015 13:54 schreef Ferdo het volgende:
[..]
Die Mac staat niet in een islam-staat, dus dat is niet relevant hier.
jij wel natuurlijk.quote:Op donderdag 21 mei 2015 13:53 schreef Downwards het volgende:
[..]
Jij hebt zeker de koran niet gelezen?
Dan hadden ze hem er primair uitgetrapt omdat hij 'jood' is.quote:Op donderdag 21 mei 2015 13:55 schreef remlof het volgende:
Misschien had die homo een Ajax-shirt aan?
was er met een meisjequote:Op donderdag 21 mei 2015 13:54 schreef Triggershot het volgende:
Prima dat je zelf geilt op tongende homo's enzo, voor zover dat is gebeurd, maar als je dat in de omgeving van kinderen doet, hetero of homo, gewoon optieven even serieus.
Deze man snapt het. Alles wat aanstootgevend kan zijn moeten we gewoon verbieden.quote:Op donderdag 21 mei 2015 13:48 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Kan aanstootgevend zijn in een familieomgeving.
En dan zijn meteen een deel van de aantijgingen hier misplaatst.
quote:Op donderdag 21 mei 2015 13:55 schreef 2Happy4U het volgende:
[..]
Would someone please think of the children.
QFTquote:Op donderdag 21 mei 2015 13:55 schreef Leandra het volgende:
Darn... Wat een bekrompen droeftoeter ben je dan.
Het is niet de homo die in dit geval voor problemen zorgt.quote:Op donderdag 21 mei 2015 13:55 schreef Downwards het volgende:
[..]
Maar daarin vind je wel voor een deel de verklaring waarom deze homo voor problemen heeft gezorgd in de McDonald's.
Ja dat las ik en acht ik als de ene kant van het verhaal. Lees de reacties daarna ook nog eens.quote:Op donderdag 21 mei 2015 13:56 schreef bijdehand het volgende:
[..]
was er met een meisjenja hoi triggershot
of van een toren smijten ofzoquote:Op donderdag 21 mei 2015 13:56 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Deze man snapt het. Alles wat aanstootgevend kan zijn moeten we gewoon verbieden.
In de buurt van kinderen hoeft dat niet zo openlijk.quote:Op donderdag 21 mei 2015 13:56 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Deze man snapt het. Alles wat aanstootgevend kan zijn moeten we gewoon verbieden.
Ze hebben hem er niet voor niets moeten verwijderen.quote:Op donderdag 21 mei 2015 13:57 schreef Ferdo het volgende:
[..]
Het is niet de homo die in dit geval voor problemen zorgt.
Praten is er niet meer bij?quote:Op donderdag 21 mei 2015 13:54 schreef Triggershot het volgende:
Prima dat je zelf geilt op tongende homo's enzo, voor zover dat is gebeurd, maar als je dat in de omgeving van kinderen doet, hetero of homo, gewoon optieven even serieus.
Wat? Tongzoenen of gewoon zijn wie je bent?quote:Op donderdag 21 mei 2015 13:58 schreef Triggershot het volgende:
[..]
In de buurt van kinderen hoeft dat niet zo openlijk.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |