quote:Op zondag 3 mei 2015 18:13 schreef melissa_girl_1998 het volgende:
Ze willen jou toch niet. Met je hoofd.
Hahahahhahahaquote:Op zondag 3 mei 2015 18:13 schreef melissa_girl_1998 het volgende:
Ze willen jou toch niet. Met je hoofd.
Veel studentes werken in de prostitutie om hun studie te kunnen betalenquote:Op zondag 3 mei 2015 18:21 schreef ccs het volgende:
Die meisjes willen echt geen hbo'er. Die verkopen hun pussy wel wat duurder hoor.
Klopt.quote:Op zondag 3 mei 2015 18:54 schreef Stokken_en_stenen het volgende:
[..]
Veel studentes werken in de prostitutie om hun studie te kunnen betalen
Erno, waar een wil is, is een weg. Ze komen niet aanbellen, denk nou eens na wat je zelf zou kunnen doen. Steek je koppie eens uit dat holletje en verken de wereld (en tevens de dames).quote:Op zondag 3 mei 2015 18:07 schreef Erno-BE het volgende:
Ik wil echt graag hele leuke meiden ontmoeten, maar ik zie echt geen mogelijkheden en ik ben echt jaloers op anderen die wel allerlei leuke meiden kennen. Wordt er soms best depressief van.
Dat zijn schoolmeisjes gore pedofielquote:Op zondag 3 mei 2015 19:57 schreef BabeWatcher het volgende:
Studentesmet pigtails en een geruit rokje
Mensen die zo praten zijn meestal stiekem zélf pedofiel.quote:
Ik zoek meer naar lieve meisjes. Ik hoef ook geen seks, ik wil voornamelijk leuke meiden (studentes) ontmoeten. Seks kan ook met Princilla en Kimberly, maar ik ben op zoek naar Renske en Sophie.quote:Op zondag 3 mei 2015 18:54 schreef Stokken_en_stenen het volgende:
[..]
Veel studentes werken in de prostitutie om hun studie te kunnen betalen
Nee, dit heeft niet mijn voorkeurquote:
Beetje lastig als er geen nachtnet is in het oosten van Nederland en ik een klein netwerk heb.quote:Op zondag 3 mei 2015 18:56 schreef Roces18 het volgende:
Als je een paar keer per week uitgaat in een studentenstad ontmoet je er genoeg. Man, elk week kan je een ander hebben zolang je geen mongool bent.
Het is heel lastig om werk te krijgen als je 21 bent, nauwelijks werkervaring hebt en slechts vwo hebt.quote:Op zondag 3 mei 2015 18:18 schreef NemesesJetmiry het volgende:
Gewoon werken voor je centen kkboef, dan kan je je huur zelf betalen. Vanaf daar wordt alles beter, ik zeg het je.
Kerel, geef me tips dan.quote:Op zondag 3 mei 2015 18:10 schreef Iwanius het volgende:
Faalklacht omdat de ts zelf niet echt de moeite doet om studentes die hij leuk vindt te benaderen. Wel klagen waarom hij vindt dat ze onbereikbaar zijn. Nou...studentes zijn niet onbereikbaar net zo min als die meisjes van het Dispuut oid. Je moet ze alleen op de juiste manier weten voor je te winnen. Dat is trouwens in het algemeen bij het omgaan met de andere sexe, ongeacht je leeftijd.
Dit is dus de deal. Je moet natuurlijk wel bereid zijn met je hengel bij het water te komen om te kunnen vissen.quote:Op zondag 3 mei 2015 18:07 schreef Erno-BE het volgende:
Ik woon 50 kilometer, een uur reizen van de stad af. Ik wil wel op kamers, maar mijn ouders vinden het geen goed idee. Tevens is het tyfus duur en moet je zelf je hok onderhouden en koken, terwijl het nu voor me wordt gedaan.
Mogelijkheid zie bovenste quote.quote:Ik wil echt graag hele leuke meiden ontmoeten, maar ik zie echt geen mogelijkheden
Ja, ik moet dan wel opschieten, want na 1 juni is het hoogseizoen. Ben nu tweedejaars. Mijn planning was om in 2017 op kamers te gaan (ben dan vierdejaars), maar ik ben soms zo gefrustreerd dat ik soms echt wel op kamers wil. Het ergste is nog dat ik slechte cijfers haal. Afgelopen toetsen een 5,6 2x 6,0 en een 6,5. Ik denk wel dat een leuker leven lijdt tot betere prestaties. Moeilijk moeilijk.quote:Op zondag 3 mei 2015 20:39 schreef Dingflofbips het volgende:
[..]
Dit is dus de deal. Je moet natuurlijk wel bereid zijn met je hengel bij het water te komen om te kunnen vissen.
[..]
Mogelijkheid zie bovenste quote.
Ik zuip nietquote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |