Echte azijnpissers springen achter de trein.quote:Op donderdag 30 april 2015 19:48 schreef Boca_Raton het volgende:
Springt er niet iemand voor de trein, gebeurt dit wel weer. Ik heb echt met die mensen te doen. Ze doen gewoon hun werk!
quote:Op donderdag 30 april 2015 19:51 schreef tong80 het volgende:
[..]
Echte azijnpissers springen achter de trein.
Idd en ook voor degene die het op moeten ruimen.quote:Op donderdag 30 april 2015 19:56 schreef Boca_Raton het volgende:
[..]![]()
Nee maar het is toch verschrikkelijk: die mensen doen gewoon hun werk. En dan komt er af en toe een levend iemand die opeens onder je trein springt en dus dood gaat. Voor je ogen. Dat is toch traumatisch? Die mensen doen gewoon hun werk!
Precies. En wie zijn dat? Politie en hulpverleners. En wie worden er regelmatig uitgescholden en belaagd? Dezelfde mensen. On-be-grij-pe-lijk.quote:Op donderdag 30 april 2015 19:59 schreef hoas het volgende:
[..]
Idd en ook voor degene die het op moeten ruimen.
Heb verhalen gehoord van m'n oom die was machinist. Kon gratis op vakantie naar Italië. Maar schraapte om de paar jaar het vlees van z'n raam.quote:Op donderdag 30 april 2015 19:56 schreef Boca_Raton het volgende:
[..]![]()
Nee maar het is toch verschrikkelijk: die mensen doen gewoon hun werk. En dan komt er af en toe een levend iemand die opeens onder je trein springt en dus dood gaat. Voor je ogen. Dat is toch traumatisch? Die mensen doen gewoon hun werk!
En we hebben onlangs al de 'perronduwer' erbij gekregen.quote:Op donderdag 30 april 2015 20:05 schreef Cherna het volgende:
Als je denkt dat het niet gekker kan, dan kan het dus toch. Dus de treinzeiker kunnen we ook weer toevoegen aan het woordenboek
Ik zei ook tussendoor. Een waxine-lichtjes-houder-gooier heeft twee jaar vast gezeten. Waar schaar je dat onder ?quote:
Zeik je ook tussendoor?quote:Op donderdag 30 april 2015 20:36 schreef tong80 het volgende:
[..]
Ik zei ook tussendoor. Een waxine-lichtjes-houder-gooier heeft twee jaar vast gezeten. Waar schaar je dat onder ?
Ha-ri-boquote:Op donderdag 30 april 2015 20:00 schreef Boca_Raton het volgende:
[..]
Precies. En wie zijn dat? Politie en hulpverleners. En wie worden er regelmatig uitgescholden en belaagd? Dezelfde mensen. On-be-grij-pe-lijk.
Ik ziek tussen Waxinelichtjes. Dan ziek nog eens iets.......in de duistere realiteitquote:
Zeikerd.quote:Op donderdag 30 april 2015 20:41 schreef tong80 het volgende:
[..]
Ik ziek tussen Waxinelichtjes. Dan ziek nog eens iets.......in de duistere realiteit
±T
Het blijft druppelen. Dat krijg je naar 15 jaar Fokken.quote:
Het stikt ervan.quote:Op donderdag 30 april 2015 21:11 schreef Perrin het volgende:
Weer zo'n verkapt 'ik heb in een treincabine gezeken'-topic.
Je bent mod. Welk forum ?quote:Op donderdag 30 april 2015 21:11 schreef Perrin het volgende:
Weer zo'n verkapt 'ik heb in een treincabine gezeken'-topic.
F&L, maar zo exotisch heb ik zelf helaas nog niet geürineerd.quote:
Wel ooit de behoefte gevoeld on te neuken ?quote:Op donderdag 30 april 2015 21:21 schreef Perrin het volgende:
[..]
F&L, maar zo exotisch heb ik zelf helaas nog niet geürineerd.
Ik heb wel eens betere versiertrucs gezien, Tong..quote:Op donderdag 30 april 2015 21:27 schreef tong80 het volgende:
[..]
Wel ooit de behoefte gevoeld on te neuken ?
Je hebt gelijk. Dit deed ik vroeger toen ik de lekkere wijven kon aankijken en ze er om moesten lachen. Kreeg ze er mee in bed. Nu zit ik als 52jarige hangzak grapjes te maken. hoe ver kun je dalen Perrin. ?quote:Op donderdag 30 april 2015 21:30 schreef Perrin het volgende:
[..]
Ik heb wel eens betere versiertrucs gezien, Tong..
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |