Welkom in dit topic Horsemenquote:Op vrijdag 22 mei 2015 16:46 schreef Horsemen het volgende:
[..]
Heb je niets anders te doen vandaag? Ga je hier nu ook zitten zeiken en zuigen? Iemand mag toch wel iets vragen?? Voor het zelfde geld schut iemand die info zo uit zijn mouw, pffff
Je let ook nu weer niet op aangezien dit hier zeker niet mijn eerste post is. Als je dingen zegt moet je wel zorgen dat het klopt. Ik ga ook hier verder niet met je in discussie maar je bent momenteel echt heel vervelend bezig.quote:Op vrijdag 22 mei 2015 16:48 schreef crashbangboom het volgende:
[..]
Welkom in dit topic HorsemenFraaie eerste post
Ow, sorry het is wel je derde post. Ik kan toch ook niet weten van wie je een kloon bent? Godsamme. Heb ik met je geknikkerd dat je de pik op me hebt?quote:Op vrijdag 22 mei 2015 16:52 schreef Horsemen het volgende:
[..]
Je let ook nu weer niet op aangezien dit hier zeker niet mijn eerste post is. Als je dingen zegt moet je wel zorgen dat het klopt. Ik ga ook hier verder niet met je in discussie maar je bent momenteel echt heel vervelend bezig.
quote:Op vrijdag 22 mei 2015 16:59 schreef crashbangboom het volgende:
[..]
Ow, sorry het is wel je derde post. Ik kan toch ook niet weten van wie je een kloon bent? Godsamme. Heb ik met je geknikkerd dat je de pik op me hebt?
Verder nog iets inhoudelijk toe te voegen, of post je alleen maar om mensen uit te dagen?
En de tussentijd missen mensen die bij plus500 door jouw posts wel het nieuws dat hun broker over de kop gaat.quote:
quote:Op vrijdag 22 mei 2015 17:52 schreef crashbangboom het volgende:
[..]
En de tussentijd missen mensen die bij plus500 door jouw posts wel het nieuws dat hun broker over de kop gaat.
And that is no horseshit.
Fijn, dat je zo geweldig inhoudelijk post, een aanwinst voor het topic.quote:
quote:Op vrijdag 22 mei 2015 17:58 schreef crashbangboom het volgende:
[..]
Fijn, dat je zo geweldig inhoudelijk post, een aanwinst voor het topic.
Ga je nou het hele topic met onbetekende smilies vol kliederen?quote:
`quote:Op vrijdag 22 mei 2015 18:08 schreef crashbangboom het volgende:
[..]
Ga je nou het hele topic met onbetekende smilies vol kliederen?
Misschien moet je je tot je collega richten, en nog een keer de showstopper mbt plus500 herhalen voordat ie bij toedoen van heer Troll wegzakt. Ook jij welkom in dit topic trouwens.quote:Op vrijdag 22 mei 2015 18:09 schreef Zith het volgende:
[..]
`
Misschien kun je even ophouden het topic te vervuilen.
Tsja ING misschien? Die hebben verzekeraars in heel oost europa of Paribas en Unicredit Oostenrijkse banken mja.. Die Orban werkt niet echt mee, en met al die banken gaat het niet al te best, misschien bedoelen ze dat er nu onderwaardering is zo goed ?quote:Op vrijdag 22 mei 2015 09:58 schreef crashbangboom het volgende:
[..]
Te lui om je eigen research te doen?
Noem er zelfs eens een paar, en onderbouw eens waarom die de moeite waard zijn te kopen.
perfect, direct kopen met je hele vermogen die shizzle.quote:Op vrijdag 22 mei 2015 20:35 schreef arjan1112 het volgende:
[..]
Tsja ING misschien? Die hebben verzekeraars in heel oost europa of Paribas en Unicredit Oostenrijkse banken mja.. Die Orban werkt niet echt mee, en met al die banken gaat het niet al te best, misschien bedoelen ze dat er nu onderwaardering is zo goed ?
Doe jij dat maar.quote:Op vrijdag 22 mei 2015 20:37 schreef crashbangboom het volgende:
[..]
perfect, direct kopen met je hele vermogen die shizzle.
Ja, dat lijkt me nogal vrij logischquote:Op vrijdag 22 mei 2015 20:46 schreef arjan1112 het volgende:
Doe niet zo lullig.
ik zou dat rapport van Morgan Stanley kunnen proberen te vinden, maar meestal moet je daar voor betalen
Je kunt hem het beste gewoon negeren. Hij kan alleen maar lullig doen en mensen beledigen. Negeren werkt prima bij hem.quote:
Hoe gaat het met de crowdfunding?quote:Op vrijdag 22 mei 2015 22:08 schreef Horsemen het volgende:
[..]
Je kunt hem het beste gewoon negeren. Hij kan alleen maar lullig doen en mensen beledigen. Negeren werkt prima bij hem.
Ja, goed. Beetje rustig, er zijn momenteel niet zo heel veel nieuwe projecten maar dat komt vaak ineens tegelijkertijd. Hollen of stilstaan.quote:
Ja, ik ben geweest. Was wel een leuke middag. Hier kan je een samenvatting lezen en zien van zijn verhaal wat hij bijna een uur gehouden heeft 😊. http://www.rtlnieuws.nl/e(...)rote-correctie-beursquote:Op zaterdag 30 mei 2015 20:25 schreef arjan1112 het volgende:
Als er nog iemand gisteren op de binck beleggingsdag is geweest
wat had Faber te vertellen?
quote:Op zondag 31 mei 2015 11:29 schreef crashbangboom het volgende:
Mensen die naar business class kijken
Daar moet je juist naar kijken om te weten wat je niet moet doen.quote:Op zondag 31 mei 2015 11:29 schreef crashbangboom het volgende:
Mensen die naar business class kijken
Mijn market timing systeem geeft aan oktoberquote:Op zondag 31 mei 2015 00:34 schreef Bowny het volgende:
Ik verwacht 'm zelfs veel hoger, die 60mld per maand moet ergens blijven. Ik verwacht wel the mother of all crashes binnen nu en 2 jaar. Tot die tijd meeliften en op tijd vol short gaan.
Hoop het, de boot ingegaan op 503quote:Op zondag 31 mei 2015 13:47 schreef Dos37 het volgende:
http://www.nu.nl/economie(...)ampaign=nunl_twitter
Morgen weer boven de 500
Die kans is minstens zo groot denk ik.quote:Op zondag 31 mei 2015 20:57 schreef Piger het volgende:
Geloof er niks van, bij die Grieken. Zou me niet verbazen als die onderhandelingen stiekem al lang zijn afgeblazen en de puntjes op de i worden gezet bij het Grexit noodplan. Het blijft ook aardig stil.
Daar heb ik de usual suspects op FOK! al voorquote:Op zondag 31 mei 2015 11:59 schreef arjan1112 het volgende:
[..]
[..]
Daar moet je juist naar kijken om te weten wat je niet moet doen.
Zoals wie ?quote:Op maandag 1 juni 2015 06:31 schreef crashbangboom het volgende:
[..]
Daar heb ik de usual suspects op FOK! al voor
Dat ga ik natuurlijk niet zeggen, want dan stoppen ze met roeptoeteren en NSB'en.quote:
Morgen wederom nieuwe ronde nieuwe kansen 😉.quote:Op zondag 31 mei 2015 13:47 schreef Dos37 het volgende:
http://www.nu.nl/economie(...)ampaign=nunl_twitter
Morgen weer boven de 500
Er zijn wel nieuwe rondes en nieuwe kansen maar ik was er ook niet vanuit gegaan dat de beurs omhoog zou gaan hoor. Niet met wat er momenteel (weer!) speelt met het Griekse drama.quote:
Er zijn elke dag nieuwe rondes, nieuwe kansen, sterker nog, elk uur, elke minuut, elke seconde.quote:Op dinsdag 2 juni 2015 10:36 schreef Horsemen het volgende:
[..]
Er zijn wel nieuwe rondes en nieuwe kansen maar ik was er ook niet vanuit gegaan dat de beurs omhoog zou gaan hoor. Niet met wat er momenteel (weer!) speelt met het Griekse drama.
Precies, zo is het helemaal en als dat niet zo is? Dan ben je dood…..quote:Op dinsdag 2 juni 2015 10:50 schreef crashbangboom het volgende:
[..]
Er zijn elke dag nieuwe rondes, nieuwe kansen, sterker nog, elk uur, elke minuut, elke seconde.
Dat is een beetje zoals, morgen gaat de zon weer op.
Tenzij je boven de poolcirkel woont, hequote:Op dinsdag 2 juni 2015 11:37 schreef Horsemen het volgende:
[..]
Precies, zo is het helemaal en als dat niet zo is? Dan ben je dood…..![]()
Hierboven had ik al aangegeven dat ik de kans groter acht dat we een Grexit krijgen dan dat het in een keer allemaal opgelost zal zijn met de Grieken. Een ding is zeker, de beleggers blijven onzeker zolang er niet meer duidelijk is waar de heren mee bezig zijn en dat is nooit goed voor de beurskoersen.
Ik verwacht ook niet dat uiteindelijk een eventueel Grexit veel teweeg zal brengen maar op de korte termijn zal het wel wat flinke uitslagen kunnen geven.quote:Op dinsdag 2 juni 2015 12:48 schreef crashbangboom het volgende:
[..]
Tenzij je boven de poolcirkel woont, heWel een beetje scherp blijven
Ach, dat is zo sinds 2009. Kan nou niet echt zeggen dat de beurskoersen daaronder geleden hebben. Mij lijkt dat de koers van de euro er meer invloed op heeft dan een Grexit.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |