SPOILER: Kampioen afbeeldingen 2010/2011, 2011/2012, 2012/2013 en 2013/2014Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2012/2013Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2013/2014Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2014/2015Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Gifjes enzulksOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Ook allemaal gare kutaankopen iddquote:Op maandag 27 april 2015 16:38 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ach dat beleid toen was ook gewoon ruk.
Maar nu is het technische beleid niet veel beter.
Vroeger kwam die gekke Martin trouwens nog aan Huntelaar en Suarez .RED ONS HENNIEGOD![]()
Omdat jij dat vindt? het begint wel met inzet en discipline en niet omgekeerd, van we laten hem spelen en dan krijgt hij dat misschien wel en staat hij wel op tijd op.quote:Op maandag 27 april 2015 16:38 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Sommige jongens moet je niet non-stop an hun kop zeiken en gewoon het vertrouwen geven. Je ziet nu duidelijk dat al dat constante gezeik niets heeft opgeleverd.
Hij hoort gewoon speeltijd te krijgen, minstens 20 min per wedstrijd, en als dan na -2 seizoenen blijkt dat het niet gaat werken, tja, dan pech gehad, maar dan heb je hem in ieder geval die kans gegeven.
Ik zeg ook niet dat hij in de basis hoort te staan, maar wel dat hij speelminuten hoort te krijgen.![]()
Het kan dooien, het kan Frisoquote:Op maandag 27 april 2015 16:41 schreef Gruisman het volgende:
[ afbeelding ]
Stiekem is Willy wel een goeie peerOh.![]()
Ja die waren wel goed, maar ook allemaal kansloze breedteaankopen zoals Delorge, Luque en Urzaizquote:Op maandag 27 april 2015 16:41 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Ook allemaal gare kutaankopen idd
Vroeger kwam die gekke Martin trouwens nog aan Huntelaar en Suarez .Oh.![]()
Rogergodquote:Op maandag 27 april 2015 16:45 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ja die waren wel goed, maar ook allemaal kansloze breedteaankopen zoals Delorge, Luque en UrzaizRED ONS HENNIEGOD![]()
Aangedragen door Cruijffquote:Op maandag 27 april 2015 16:47 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Met het befaamde sprongetje tegen Werder
Benen deden niet meer wat het hoofd wildeRED ONS HENNIEGOD![]()
Spelers die van Barca kwamen zijn hier nooit zo'n succes geweest.quote:Op maandag 27 april 2015 16:48 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Aangedragen door Cruijff
Benen deden niet meer wat het hoofd wildeOh.![]()
Bojan, Cuenca, Gabri, Oleguer, Rogerquote:Op maandag 27 april 2015 16:53 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Spelers die van Barca kwamen zijn hier nooit zo'n succes geweest.![]()
![]()
Oleguer kwam alleen naar Amsterdam om mee te doen aan allemaal krakersprotestenquote:Op maandag 27 april 2015 16:54 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Bojan, Cuenca, Gabri, Oleguer, RogerOh.![]()
Dan ook Richard Witschgequote:Op maandag 27 april 2015 16:54 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Bojan, Cuenca, Gabri, Oleguer, RogerRED ONS HENNIEGOD![]()
Bij jou zou Kramer (Den Haag) dus nooit gespeeld hebben...!?quote:Op maandag 27 april 2015 16:42 schreef Tarado het volgende:
[..]
Omdat jij dat vindt? het begint wel met inzet en discipline en niet omgekeerd, van we laten hem spelen en dan krijgt hij dat misschien wel en staat hij wel op tijd op.![]()
Gabri was wel primaquote:Op maandag 27 april 2015 16:54 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Bojan, Cuenca, Gabri, Oleguer, Roger![]()
Als een jonge kerel zoals Zivkovic zonder straf te laat mag komen etc dan mag iedereen dat. Zo werkt het dus niet.![]()
Deel van het probleem bij Ajax was ook de matige backs, die zelden iets toevoegden dit seizoen.
Maybe dat ze die gozer van NAC kunnen halen. Goede speler.![]()
Maar hij wordt toch al gestrafd door het hele seizoen geen speeltijd te krijgen...!? Blijkbaar tast dat toch ook de motivatie wat aan. Daarnaast weet ik de reden voor het te laat komen niet. Komt ie met het OV? Met de auto? Misschien zit hij soms wat langer op de WC dan anderen? Weten wij veel.quote:Op maandag 27 april 2015 17:16 schreef Tyron het volgende:
Als een jonge kerel zoals Zivkovic zonder straf te laat mag komen etc dan mag iedereen dat. Zo werkt het dus niet.![]()
Dat komt !? Omdat !? Hij !? Nog !? Niet goed genoeg !? Is !?quote:Op maandag 27 april 2015 17:19 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Maar hij wordt toch al gestrafd door het hele seizoen geen speeltijd te krijgen...!? Blijkbaar tast dat toch ook de motivatie wat aan. Daarnaast weet ik de reden voor het te laat komen niet. Komt ie met het OV? Met de auto? Misschien zit hij soms wat langer op de WC dan anderen? Weten wij veel.
Bakte er tijdens invalbeurten niks van en wilt zich niet aan bepaalde regeltjes houden. Dan ga je het dus niet redden.![]()
Zorg dan dat je vroeger weggaat ?quote:Op maandag 27 april 2015 17:19 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Maar hij wordt toch al gestrafd door het hele seizoen geen speeltijd te krijgen...!? Blijkbaar tast dat toch ook de motivatie wat aan. Daarnaast weet ik de reden voor het te laat komen niet. Komt ie met het OV? Met de auto? Misschien zit hij soms wat langer op de WC dan anderen? Weten wij veel.RED ONS HENNIEGOD![]()
Waren Milik en Siggy wel iedere wedstrijd goed genoeg?quote:Op maandag 27 april 2015 17:21 schreef Tyron het volgende:
[..]
Dat komt !? Omdat !? Hij !? Nog !? Niet goed genoeg !? Is !?
Bakte er tijdens invalbeurten niks van en wilt zich niet aan bepaalde regeltjes houden. Dan ga je het dus niet redden.
Vrijwel dit hele Ajax was dit seizoen niet goed genoeg, op een paar spelers na. Klaar. Dus wat betreft dat argument had niemand dus mogen spelen.![]()
Vandaar dat Siggy ook verkocht wordt, Milik heeft zeker wel een paar goede en vooral effectieve wedstrijden gespeeld. Klaar. En iemand die zich niet aan de regels houdt ga je niet belonen met een basisplaats, zelfs Kishna gaat niet zo vaak over de schreef als Zivkovic.quote:Op maandag 27 april 2015 17:23 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Waren Milik en Siggy wel iedere wedstrijd goed genoeg?
Vrijwel dit hele Ajax was dit seizoen niet goed genoeg, op een paar spelers na. Klaar. Dus wat betreft dat argument had niemand dus mogen spelen.![]()
Sommige mensen komen gewoon consequent te laat, die hou je altijd.quote:Op maandag 27 april 2015 17:21 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Zorg dan dat je vroeger weggaat ?Oh.
Forum Opties Forumhop: Hop naar: