Waarom zouden ze dat bij je vriendinnen niet denken dan? Jullie gaan samen uit, niet? Nogmaals, los van de locatie: hoe denk jij dat je die mannen het idee geeft dat je op zoekt bent naar snelle seks? Je had het ook over je persoonlijkheid.quote:Op zaterdag 25 april 2015 21:39 schreef Oliviaaaa het volgende:
in de studentenkroegen is dat nu eenmaal 'normaal' om te denken dat meisjes snel met een gast mee zullen gaan, dus die gaan daar vaak ook voor als ze een kans zien. ben niet bepaald op zoek naar een vriendje momenteel.
ergens anders uitgaan is wel een idee ja, ik zit mometeel nogal in dat studentenwereldje waar niks te gek is dus vandaar dat ik daar vaak ben. dat van persoonlijkheid was een reactie op iemand die net zei dat het vast niet alleen aan uiterlijk lag.quote:Op zaterdag 25 april 2015 21:52 schreef Isvara het volgende:
[..]
Waarom zouden ze dat bij je vriendinnen niet denken dan? Jullie gaan samen uit, niet? Nogmaals, los van de locatie: hoe denk jij dat je die mannen het idee geeft dat je op zoekt bent naar snelle seks? Je had het ook over je persoonlijkheid.
Als dat hier niet van toepassing is volgens jou, dan is het heel simpel: ga ergens anders uit.
TS denkt waarschijnlijk gewoon .. 'Ok, ze weten nog helemaal niets van me en ik ben lelijk. Dan zal het ze wel alleen maar om de seks te doen zijn'.quote:Op zaterdag 25 april 2015 22:08 schreef RRuben het volgende:
Ze gaan toch juist bij lekker wijven alleen voor de sex
sex is sowieso nummer 1, de rest komt later bij die gasten. En als jij zo lelijk bent als je zelf zegt, dan willen ze denk ik geen seks met jou, tenzij je een zak over je hoofd wilt.quote:Op zaterdag 25 april 2015 22:11 schreef Oliviaaaa het volgende:
met lekkere wijven wil je toch meer dan alleen seks
Als ik haar als persoon nog niet ken (wat 99% van de tijd het geval is tijdens uitgaan) dan wil ik alleen maar seks en niets anders.quote:Op zaterdag 25 april 2015 22:11 schreef Oliviaaaa het volgende:
met lekkere wijven wil je toch meer dan alleen seks
En dit.quote:Op zaterdag 25 april 2015 22:14 schreef probeer het volgende:
[..]
Als ik haar als persoon nog niet ken (wat 99% van de tijd het geval is tijdens uitgaan) dan wil ik alleen maar seks en niets anders.
Dit klinkt je misschien raar in de oren .. Maar mannen baseren hun 'iets meer willen' ook gewoon op iemands persoonlijkheid hoor.
ach, zal toch wel meevallen! Mijn vrienden zijn ook knappe gasten. Maar voor echte mannen telt innerlijk wel hard mee hoor, als jij gewoon een leuke spontane meid bent met wie een man zich gemakkelijk voelt zal er echt wel de ware komen! Waarom zou je ook iedere week willen scoren? blijft het toch niet meer spannendquote:
En? Gaan ze vaak ook nog met die gasten mee naar huis?quote:Op zaterdag 25 april 2015 20:28 schreef Oliviaaaa het volgende:
Mijn lieve leuke vriendinnen zijn erg mooi en dat is ook wel te merken.
Bijvoorbeeld in de kroeg worden ze vaak aangesproken door jongens die behoorlijk geïnteresseerd zijn.
laat jij je pik maar eens zienquote:Op zaterdag 25 april 2015 23:00 schreef Guus_Geluk7 het volgende:
Maar show eens pics dan. Weten we meteen of je wel echt een 5 bent of gewoon onzeker.
Nee met lekkere wijven wil je juist alleen seks. Met leuke wijven wil je meer dan alleen seks.quote:Op zaterdag 25 april 2015 22:11 schreef Oliviaaaa het volgende:
met lekkere wijven wil je toch meer dan alleen seks
Klopt wel, die ene bimbo om het maar even zo te noemen keihard in de reet.quote:Op zaterdag 25 april 2015 23:55 schreef jelfrikandel het volgende:
[..]
Nee met lekkere wijven wil je juist alleen seks. Met leuke wijven wil je meer dan alleen seks.
quote:Op zaterdag 25 april 2015 23:57 schreef Geerd het volgende:
[..]
Klopt wel, die ene bimbo om het maar even zo te noemen keihard in de reet.
Maar dan komt dat "6" je langs totaal verlieft
Beetje tegen aankruipen zo aan der haren ruiken, en een bzlletje
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |