Oh en waar download ik uTorrent?quote:Op zaterdag 25 april 2015 17:03 schreef TheMagnificent het volgende:
[..]
https://torrentz.eu/search?q=keeping+up+with+the+kardashians
Heb je een programma om torrents te downloaden, zoals uTorrent?
Je moet wel nog steeds op zoek naar een goeie download. Ik zie dat er een tussen staat die alle seizoenen bevat, maar die is wel 36 GB, dus dat duurt wel even.
Klein. Zou het erop mikken.quote:Op zaterdag 25 april 2015 17:15 schreef Bortecinem het volgende:
Oh en hoe groot is de kans dat ik dadelijk voor de rechter moet voor het illegaal downloaden?
Je kijkt ook Popcorn Time, toch? Die streamt ook illegale torrents, dus is eigenlijk hetzelfde.quote:Op zaterdag 25 april 2015 17:15 schreef Bortecinem het volgende:
Oh en hoe groot is de kans dat ik dadelijk voor de rechter moet voor het illegaal downloaden?
Ik heb 28 minuten van die film gekeken en toen in slaap gevallen. Wat ziet die Jack of Jake er fucked up uit in die film. Alsof ie doorgedraaid is.quote:Op zaterdag 25 april 2015 17:19 schreef TheMagnificent het volgende:
[..]
Je kijkt ook Popcorn Time, toch? Die streamt ook illegale torrents, dus is eigenlijk hetzelfde.
Heb jij ooit een film afgekeken?quote:Op zaterdag 25 april 2015 17:20 schreef Stimorol- het volgende:
[..]
Ik heb 28 minuten van die film gekeken en toen in slaap gevallen. Wat ziet die Jack of Jake er fucked up uit in die film. Alsof ie doorgedraaid is.
Ik moet eerlijk bekennen dat ik het niet red om een film af te kijken als ik op bed lig. val gewoon in slaap.quote:Op zaterdag 25 april 2015 17:22 schreef TheMagnificent het volgende:
[..]
Heb jij ooit een film afgekeken?
Ja, hij ziet er eng uit.
via het internet.quote:Op zaterdag 25 april 2015 17:12 schreef Bortecinem het volgende:
[..]
Oh en waar download ik uTorrent?
Ah well. Ze verdient miljoenen.quote:Op zaterdag 25 april 2015 18:05 schreef Bortecinem het volgende:
Ik hou wel van dom vermaak. Zo simpel ben ik wel.
Onzinquote:Op zaterdag 25 april 2015 18:36 schreef Bortecinem het volgende:
Wow in Saudi-Arabie en andere Arabische landen houden mensen blijkbar thuis hun schoenen aan?! defuq
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |