abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_151963461
quote:
1s.gif Op donderdag 23 april 2015 17:53 schreef Pietverdriet het volgende:

[..]

Tuurlijk gaat het verder, maar laten we niet doen alsof het hier zo goed geregeld is
En dan te bedenken dat wij nummer 3 van de wereld zijn mbt vrije pers.....

Dus is het op andere plekken zo slecht of hier zo goed of allebei een beetje?

Of mag ik hier ineens wel een moreel oordeel over hebben... Itt bijvoorbeeld bepaalde religies die onvrijheid expliciet in hun slogan hebben staan... (onderwerping)
Whatever...
pi_151964196
Echt zo jammer dat Turkije deze weg op gaat...Zijn een hele hoop Turken ook niet blij mee, maar vreemd dat ik bij sommige Turkse Nederlanders hoor hoe goed Erdogan het doet.
pi_151964270
Turkjes die dit weer goedpraten :')
Pak dan gewoon je koffers en verhuis terug naar Turkije.
pi_151964691
Turkije is een totalitaire staat aan het worden, echt iets om trots op te zijn :')
pi_151966304
quote:
0s.gif Op donderdag 23 april 2015 19:13 schreef pietba het volgende:
Turkjes die dit weer goedpraten :')
Pak dan gewoon je koffers en verhuis terug naar Turkije.
Waar heb ik dit goedgepraat? Ik ben anti-Erdogan en dit is helemaal verkeerd. Ik vind het alleen opvallend dat PizzaMizza zoveel anti-Turkije topics aanmaakt terwijl het land dat hij aanbidt één van de grootste mensenrechten schenders is.
pi_151966513
quote:
1s.gif Op donderdag 23 april 2015 20:19 schreef polderturk het volgende:

[..]

Waar heb ik dit goedgepraat? Ik ben anti-Erdogan en dit is helemaal verkeerd. Ik vind het alleen opvallend dat PizzaMizza zoveel anti-Turkije topics aanmaakt terwijl het land dat hij aanbidt één van de grootste mensenrechten schenders is.
Maar natuurlijk, over Atak die graag anti-Iran topics maakt klaag je dan weer niet.
pi_151977908
Typisch gedrag van het Erdolf regime.
  vrijdag 24 april 2015 @ 07:20:38 #58
308499 Dven
Den Bolle Gaar
pi_151977978
quote:
10s.gif Op donderdag 23 april 2015 16:53 schreef Dagonet het volgende:

[..]

Ja, dat ene geval uit 2008 is ook echt te vergelijken met wat tegenwoordig gebruikelijk is in Turkije.

Vooral de politieke en maatschappelijke ophef over de arrestatie en het daaropvolgende nachtje in de cel, die zie je nu ook heel duidelijk terug in Turkije. :Y.
Ja want jij zit nu in Turkije toch? Idioot :')
"For the man sound of body and serene of mind, there is no such thing as bad weather; Every day has its beauty. And storms which whip the blood, do make it pulse more vigorously."
pi_152062257
quote:
15s.gif Op donderdag 23 april 2015 16:46 schreef Dagonet het volgende:
Maar wees vooral welkom in de EU.

Achterlijke overheid daar, en aangezien de bevolking er daar nou niet echt tegen in opstand komt, achterlijk land als geheel.

Met rasse schreden de afgrond in, dat Turkije.
De vele Gezipark protesten, de protesten tegen het optreden van de regering bij de Soma mijnramp e.v.a. lieten wel zien dat protesteren helemaal geen effect heeft. De Gezipark protesten voelden nog als iets speciaals wat alleen maar een positieve verandering kon brengen. Maar dialoog werd niet snel gezocht,studenten werden terroristen genoemd. Er stonden studenten, leerkrachten, juridische medewerkers en vele andere intellectuelen te protesteren maar het hielp helemaal niets.

Men gaat de straat op en de volgende dag komt de politie op kantoor om je op de vingers te tikken. "we weten wie je bent en houden je in de gaten" zoals ze aan een collega meldden. En dat was twee jaar geleden op dezelfde uni als waar deze student studeert.. Protesteren anno nu heeft 0,0 zin wil je niet de gevangenis in. Zie alleen al dit bericht, want dat retweeten 'was' een milde vorm van protest.

Studenten en leerkrachten moeten in principe kunnen demonstreren, van welke uni ze ook zijn, dat zijn de peilers van de democratie. Andere groepen gaan niet zo makkelijk de straat op. Kinderen de straat op sturen zou belachelijk zijn, boven de 30 heb je werk en een gezin en die wil je er niet bij betrekken en ouderen hebben die drive niet meer. Maar als je de groep studenten kort houdt door heel hard op te treden, heb je steeds minder tot geen protesten.. en dat is niet de schuld van een bevolking 'die niet in opstand komt'. Dit bericht over het retweeten van een bericht en een gevangenisstraf is juist de reden dat het verzet steeds minder zichtbaar gaat worden. Als Wilders aan de macht is in Nederland, en dit soort dingen gebeuren hier dan kijk jij ook wel uit.

Ik vind Turkije qua mensen prima in staat om bij de EU te komen, maar het land veranderd op papier met een sneltreinvaart naar iets dat het nooit geweest is. De Ottomaanse tijd was vooruitstrevend en modern voor z'n tijd, Ataturk z'n werk was gericht op progressie en nu wordt het een land met een regering die zich alleen maar richt op bouwen, religie en oude cultuur. Zielloos. De evolutietheorie wordt niet als wetenschap erkend om een voorbeeld te noemen en er wordt niet gefocused op kwaliteit van onderwijs of speciale zorg.

Een vriendin werkt in Istanbul met authistische kinderen op een speciale school. Was nauwelijks budget voor,moest zelf met andere leerkrachten de kasten en andere spullen aanschaffen. Kwam er iemand van de onderwijsinspectie langs.. of de kinderen ook in God geloofden en dat deden ze niet, dus waren ze niet heel erg amused en gingen weer weg. Meer budget is er nooit gekomen.

De regering staat wellicht in een spagaat vanwege de hele problematiek in het midden-oosten waarbij de Islam het enige nog is dat mensen lijkt te binden en het feit dat de EU onderhandelingen stuk liepen. Europa wilde Turkije niet en Erdogan ging z'n eigen weg en wil de EU niet. Iedereen die nu nog roept 'en dat wil bij de EU' loopt minstens 6 jaar achter.

Recent is een wet aangenomen dat de politie gericht op demonstranten mag schieten, willekeurig verdachten mag oppakken en ook willekeurig huiszoekingen mag doen en spullen mag meenemen zonder daar een vergunning voor nodig te hebben (laptop in beslag, pech gehad). Succes met protesteren.

[ Bericht 16% gewijzigd door Beathoven op 27-04-2015 04:13:27 ]
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')