SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
RvLaak kan dit beamen.quote:Op zondag 19 april 2015 13:09 schreef Pedroso het volgende:
Komt goed, als Dirkie er volgend jaar bij is dan win je dit soort wedstrijden met 8-0.
Die bal wilt er wel in, alleen de grensrechter wil het nietquote:Op zondag 19 april 2015 13:10 schreef haags_kwartiertje het volgende:
Die bal wilt er gewoon niet in vanmiddag. Zoals ik al eerder zei, dit blijft 0-0.
Zo komt nog wel de 1-0 voor Feyenoord die vervolgens wordt uitgebouwd naar 3-0 na rust.quote:Op zondag 19 april 2015 13:10 schreef haags_kwartiertje het volgende:
Die bal wilt er gewoon niet in vanmiddag. Zoals ik al eerder zei, dit blijft 0-0.
Dat voetbalt toch een stuk makkelijkerquote:Op zondag 19 april 2015 13:10 schreef Caland het volgende:
Met Dirk Kuyt sta je dit soort wedstrijden bij voorbaat al met 1-0 voor.
Ook daarom blijft het 0-0.quote:Op zondag 19 april 2015 13:10 schreef Sked het volgende:
[..]
Die bal wilt er wel in, alleen de grensrechter wil het niet
Dirkie gaat volgend seizoen 12 goals maken.quote:Op zondag 19 april 2015 13:10 schreef Caland het volgende:
Met Dirk Kuyt sta je dit soort wedstrijden bij voorbaat al met 1-0 voor.
Ze gaan toch 2e worden.quote:
Spelen wel wat afdankertjes van Ajax mee ja.quote:
altijd een flinke domper op de feestvreugde als je Joep ziet opduiken.quote:Op zondag 19 april 2015 13:12 schreef Mexicanobakker het volgende:
Joep staat gezellig in EIndhoven nabij het stadhuisplein.
En het cijfer voor Clasie morgen in het AD is ook al bekend.quote:Op zondag 19 april 2015 13:12 schreef Sked het volgende:
Ik ben benieuwd of het AD weer onderzoek gaat doen naar cruciale scheidsrechterlijke dwalingen en hoe Feyenoord er dan uitkomt
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |