het neerschieten van die dokters in de operatiekamer was mijn hoogtepunt van the last of usquote:Op zaterdag 18 april 2015 15:33 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Het gaat veel dieper zelfs dan die enkele scene...
http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=895799
Spoilers uiteraard.
quote:Op zaterdag 18 april 2015 19:36 schreef Evertjan het volgende:
[..]
het neerschieten van die dokters in de operatiekamer was mijn hoogtepunt van the last of us
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SOONY
quote:Op zaterdag 18 april 2015 19:53 schreef Rob_La_Chouffe het volgende:
[..]Mja, je speelde Joel zijn verhaal... niet je eigen verhaal.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.American ninja, Ninja Gaiden, Real Motherfucking ninja shit.
True, verhaal was goed, maar gezien dat je de laatste jaren vaak zelf een einde kan kiezen had ik dat hier toch ook erg graag gedaan.quote:Op zaterdag 18 april 2015 20:07 schreef Miauw_Zedong het volgende:
[..]
Mja, je speelde Joel zijn verhaal... niet je eigen verhaal.
quote:Op zaterdag 18 april 2015 20:02 schreef DKUp het volgende:
Even over The Last of Us, SPOILERS!!!:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zaterdag 18 april 2015 20:11 schreef Rob_La_Chouffe het volgende:
[..]
True, verhaal was goed, maar gezien dat je de laatste jaren vaak zelf een einde kan kiezen had ik dat hier toch ook erg graag gedaan.
[..]Het spel is lineair, dus wij bepalen nooit de richting.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik vond het einde juist wel goed bedacht, maar iedereen heeft een andere mening.SOONY
Oeh, 2 tientjes is ie wel waard idd.quote:Op zaterdag 18 april 2015 21:40 schreef s0ul1991 het volgende:
The Evil Within voor maar ¤20 bij Media Markt. Niet slecht
Wow voor 20 euro kan ik hem zeker aanraden. Ok het is geen super game, maar het is echt wel een vermakelijke gamequote:Op zaterdag 18 april 2015 21:40 schreef s0ul1991 het volgende:
The Evil Within voor maar ¤20 bij Media Markt. Niet slecht
quote:Op zaterdag 18 april 2015 20:02 schreef DKUp het volgende:
Even over The Last of Us, SPOILERS!!!:Maar je speelt als Joel. Joel doet dit en het was al heel lang duidelijk dat dit eraan zat te komen. Het was het beste einde dat de game kon krijgen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.The hardware is just a box you buy only because you want to play Mario games - Yamauchi
Mr. Zurkon doesn't need bolts, his currency is pain
Roy-O-Rama | Backlog | Wish-list
eenschquote:Op zondag 19 april 2015 00:42 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Maar je speelt als Joel. Joel doet dit en het was al heel lang duidelijk dat dit eraan zat te komen. Het was het beste einde dat de game kon krijgen.
als ik dat nou had gewetenquote:Op zaterdag 18 april 2015 21:40 schreef s0ul1991 het volgende:
The Evil Within voor maar ¤20 bij Media Markt. Niet slecht
Godverdomme ik ben het gewoon eens met Roy.quote:Op zondag 19 april 2015 00:42 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Maar je speelt als Joel. Joel doet dit en het was al heel lang duidelijk dat dit eraan zat te komen. Het was het beste einde dat de game kon krijgen.
Er zijn ook meldingen dat het opnieuw opbouwen van de database helpt. Dus wie weet, ik ben bereid veel te proberen omdat ik anders mijn PS4 een tijdje kwijt ben.quote:Op zondag 19 april 2015 13:12 schreef videonatic het volgende:
Die eject bug heeft te maken met fysieke bugs toch? ( anders was het binnen een dag al gefixt )
Ik ook vorig weekend. Vermaak me er echt prima mee. Heerlijk spelquote:Op zondag 19 april 2015 13:52 schreef Retarded het volgende:
Dying Light gekocht via marktplaats voor 35 eurootjes! Ben heel benieuwd, ziet er erg leuk uit!
Accounts zijn gewoon digitaal opgeslagen net zoals bij Nintendo/Microsoft. Je savegames gewoon in de cloud dumpen.quote:Op zondag 19 april 2015 12:58 schreef Notorious_Roy het volgende:
Als je een PS4 terug zet naar fabrieksinstellingen zijn alle accounts van het apparaat af toch? En je kunt ze daarna ook weer gewoon terugzetten?
Wil eens kijken of een complete reset mijn eject-bug verhelpt.
Ik zou niet weten hoe een database ervoor kan zorgen dat je disc eject.quote:Op zondag 19 april 2015 13:17 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Er zijn ook meldingen dat het opnieuw opbouwen van de database helpt. Dus wie weet, ik ben bereid veel te proberen omdat ik anders mijn PS4 een tijdje kwijt ben.
Mocht ik er na deze week nog last van hebben dan ga ik langs de winkel zodat ik een goed werkende PS4 heb als The Witcher 3 verschijnt
Oh Witcher volgende maand al? Dan moet ik toch maar even de planning wijzigen, want denk dat ik met deze game langer kan doenquote:Op zondag 19 april 2015 19:01 schreef DKUp het volgende:
Aankomende maand Project Cars en The Witcher 3 kopen
In juni Batman Arkham Knight![]()
Foto?quote:Op zondag 19 april 2015 18:57 schreef Keltie het volgende:
[..]
Ik zou niet weten hoe een database ervoor kan zorgen dat je disc eject.
Heb zelf geen problemen meer nadat ik hem op een rubber tegel heb gezet (uitsparingen voor de vinnetjes uitgesneden)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |