quote:
Op maandag 13 april 2015 21:15 schreef Agronoom2 het volgende:Enkele conclusies die ik trok tijdens mijn zoektocht:
1) Er is geen peil te trekken op prijzen en op hoeveel je kunt afdingen. Het is volslagen duister. Als je zeker wil weten dat je niet teveel betaalt, moet je bereid zijn om een aantal keer "nee" te horen en weglopen
2) Medewerkers van onderdelen van de Mandemakers Keuken Groep (Mandemakers, Brugman, Woonexpress, Keuken Kampioen, Keuken Concurrent, Wooning en Piet Klerkx) pushen teveel en denken dat ze je als klant in een onderdanige positie moeten brengen. Ik ben er niet van gediend als mensen mij zo behandelen want ik snap dat dat niet in mijn belang is, advies: blijf daar weg, teken niks, ook niet als ze roepen dat je iets gewonnen hebt.
3) Keukenapperatuur is het goedkoopst via internet
Met punt 3 ben ik het niet eens. Vaak zal het wel zo zijn, maar ga er niet blindelings vanuit.Ik heb 2 weken geleden zelf een keuken gekocht bij een eenmanszaak. deze was overall al een stuk goedkoper dan Keukenhome (ook een redelijk grote toko)
De kleine keukenboer raadde mij zelfs aan om te kijken of ik de apparatuur via internet goedkoper kon krijgen, anders mocht ik dat gewoon zelf regelen. en hij zou de rest dan doen. Ik heb gekeken en vergeleken.
Via internet kwam ik totaal op 3800 euro uit. Mijn keukenboer heeft het mij aangeboden voor 3400 euro. Weliswaar mede door een actie van Pelgrim, bij 4 apparaten kreeg ik de combioven voor 350 euro i.p.v. 899 euro.