Ik snap je post niet? Je deed illegale dingen. Wat heeft dat met FOK! te maken?quote:Op woensdag 8 april 2015 21:43 schreef Ayumu.Kobayashi het volgende:
Val op het mannelijke geslacht en als je eens wist hoeveel van die video's wel niet online staan. Poeh, echt als je daar bang van gaat worden.
FOK! is voor mij altijd ene zegen geweest, ergens jaren terug moest ik een stel mensen tot voor kort op een fout zijspoor zetten en dat is mij meer dan goed gelukt, nu dat probleem is opgelsot ga ik weer lekker verder. Als dat een probleem was geweest, was ik inmiddels al lang opgepakt geweest![]()
Toegeven FOK! is verder ook gewoon leuk..
Dan lees je dus niet goed.quote:Op woensdag 8 april 2015 21:44 schreef vraagjeoverlenen het volgende:
[..]
Ik snap je post niet? Je deed illegale dingen. Wat heeft dat met FOK! te maken?
Het probleem is dus, hoe kan ik weten of het opgedoken is? Ik heb een keer 5 uur, destijds, achter het internet gezeten (non-stop) om het te zoeken op verschillende 'porno'sites, maar niks tegengekomen ,maar dat kan ook liggen aan de kwaliteit van mijn zoekgedrag.quote:Op woensdag 8 april 2015 21:42 schreef Etsu het volgende:
2/3 jaar terug heb je het dus gedaan en zijn de beelden sindsdien opgedoken? Dat blijkt niet uit de OP.
Zo ja, dan heb je een probleem, en kan je het proberen goed te praten door te zeggen dat het jouw kloon is.
Zo nee, dan zou ik gewoon verder gaan met je leven en carrière maken.
Niet. Je maakt jezelf gek.quote:Op woensdag 8 april 2015 21:45 schreef WorldsGreatestOne het volgende:
[..]
Het probleem is dus, hoe kan ik weten of het opgedoken is? Ik heb een keer 5 uur, destijds, achter het internet gezeten (non-stop) om het te zoeken op verschillende 'porno'sites, maar niks tegengekomen ,maar dat kan ook liggen aan de kwaliteit van mijn zoekgedrag.
Nee niet op die manier. Zoals ik zei heb ik wel eens ook mijn gezicht erbij laten zien en dat is dan de angst dat als ik bijvoorbeeld een baan heb waar publiciteit bij komt kijken dat dat soort dingen opeens opduiken op het algemeen dagblad of door sites als dumpert tevoorschijn komen omdat toevallig iemand mij opgenomen heeft of een screenshot heeft gemaakt destijds en dat op het internet heeft gepleurd en vervolgens dat iemand dat dan weer tegenkomt en dat dan weer in de publiciteit komt via dumpert/algemeen dagblad e.d. (uitgaande dat ik een baan heb waar publiciteit bij komt kijken).quote:Op woensdag 8 april 2015 21:46 schreef clumsy_clown het volgende:
Je piemel is er één van miljoenen. Niemand die zich je nog gaat herinneren, tenzij je een enorme harige moedervlek op je eikel of een extra oog hebt ofzo, die je kenmerkend maakt.
quote:Op woensdag 8 april 2015 21:49 schreef Scary_Mary het volgende:
Ambieert TS een carriere in de politiek of in Hillywood ofzo?
Vanwaar de vraag?quote:Op woensdag 8 april 2015 21:50 schreef clumsy_clown het volgende:
Ga je de politiek in ofzo?
Zolang je hem niet structureel naar kinderen hebt gestuurd ofzo is er weinig aan de hand, jeetje.
Ja dat weet ik dus niet.quote:Op woensdag 8 april 2015 21:49 schreef Scary_Mary het volgende:
Ambieert TS een carriere in de politiek of in Hillywood ofzo?
Edit: Lijkt me enigszins relevant om te kijken of je deze angst echt schadelijk zou kunnen zijn voor een eventuele carriere...
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |