Moet je eens denken wat ze allemaal gaan recyclen als replicators ooit waarheid wordenquote:Op woensdag 29 april 2015 18:53 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Zijn ze wel gewend daar, ze drinken hun eigen zeik ook weer!. (Oké, feitelijk niet juist want gefilterd en al, maar toch
).
Ja DGPS dus. Alleen die redden het niet in de bergen of midden op zee. Geldt natuurlijk ook voor satelliet telefoon en tv.quote:
Dat komt omdat je als je versnelt in een baan om de aarde, je in een hogere of lagere baan terecht komt, achtervolgen is dus lastig. Je kunt niet in dezelfde baan gaan vliegen, maar dan een halve cirkel erachter en flink gas bijgeven, dan vlieg je naar een hogere baan en wordt het niks.quote:Op maandag 4 mei 2015 22:57 schreef Izzy73 het volgende:
Dit filmpje vond ik ook wel apart, het legt uit hoe een "raket" of hoe je het ook noemt naar het ISS vliegt.
Het lijkt vrij logisch, ze gaan eerst in een lagere baan dan het ISS vliegen en dan geven ze een boost waardoor ze in dezelfde baan als het ISS terechtkomen en vliegen dan voor het ISS.
Wat me verbaasde is dat ze dan een U-turn maken in space? En wachten op het ISS die met een enorme snelheid op ze af vliegt om zo een koppeling te maken. Lijkt me nogal een riskante manoeuvre.
Ik dacht dat het logischer was om er achteraan te vliegen om aan te koppelen omdat dan de snelheid tussen beide relatief kleiner is toch?
Denk dat deze een leuke kan zijn voor jou:quote:Op maandag 4 mei 2015 22:57 schreef Izzy73 het volgende:
Dit filmpje vond ik ook wel apart, het legt uit hoe een "raket" of hoe je het ook noemt naar het ISS vliegt.
Het lijkt vrij logisch, ze gaan eerst in een lagere baan dan het ISS vliegen en dan geven ze een boost waardoor ze in dezelfde baan als het ISS terechtkomen en vliegen dan voor het ISS.
Wat me verbaasde is dat ze dan een U-turn maken in space? En wachten op het ISS die met een enorme snelheid op ze af vliegt om zo een koppeling te maken. Lijkt me nogal een riskante manoeuvre.
Ik dacht dat het logischer was om er achteraan te vliegen om aan te koppelen omdat dan de snelheid tussen beide relatief kleiner is toch?
Leuk gedaan door dat bedrijf, ik ken m al.quote:Op maandag 4 mei 2015 23:15 schreef Tingo het volgende:
Space shuttle destroyed in space.
By The Faking Hoaxer:
"A video I made to show how the Shuttle may look if it was destroyed in space. Filmed from the ISS or maybe another Shuttle. All made with real photo's of the Shuttle then I used Photoshop to make it look damaged and in pieces. Then I put it in space using After Effects."
Op zich mooi gedaan voor weinig geld. En als je kijkt naar de kaskrakers van de afgelopen jaren en zelfs 'de making of' docu's van series dan weten we wel dat CGI op het moment en de afgelopen paar jaar het gebied van het 'niet van echt te onderscheiden' is betreden, zeker.quote:Op maandag 4 mei 2015 23:15 schreef Tingo het volgende:
Space shuttle destroyed in space.
By The Faking Hoaxer:
"A video I made to show how the Shuttle may look if it was destroyed in space. Filmed from the ISS or maybe another Shuttle. All made with real photo's of the Shuttle then I used Photoshop to make it look damaged and in pieces. Then I put it in space using After Effects."
Op het moment is het niet zo moeilijk, denk ikquote:Op dinsdag 5 mei 2015 01:15 schreef theguyver het volgende:
zoals deze?
http://www.ustream.tv/channel/live-iss-stream
En van 6 jaar terug.quote:Op woensdag 6 mei 2015 12:50 schreef jogy het volgende:
[..]
Op zich mooi gedaan voor weinig geld. En als je kijkt naar de kaskrakers van de afgelopen jaren en zelfs 'de making of' docu's van series dan weten we wel dat CGI op het moment en de afgelopen paar jaar het gebied van het 'niet van echt te onderscheiden' is betreden, zeker.
Maar puntje van kritiek op het door jouw gelinkte filmpje is bijvoorbeeld al dat de brokstukken niet lijken te roteren, lijkt me al erg onwaarschijnlijk.
Niet?quote:Op woensdag 6 mei 2015 12:52 schreef jogy het volgende:
[..]
Op het moment is het niet zo moeilijk, denk ik.
Even mijn aluminiumhoedje versie spacefakery opzettend kan dit natuurlijk ook een pre-rendered dingetje zijn die ze nu even laten zien, dit hoeft niet 'live'quote:Op woensdag 6 mei 2015 13:51 schreef theguyver het volgende:
[..]
Niet?
Oke, want ik vind het best knap om zoiets live te streamen terwijl de wolken in real life over moeten komen, zonder vertraging nou ja... misschien een minuut of zo.
eh... lol .. er vanuitgaand dat Piet Paulusma altijd gelijk heeftquote:Op woensdag 6 mei 2015 13:53 schreef jogy het volgende:
[..]
Even mijn aluminiumhoedje versie spacefakery opzettend kan dit natuurlijk ook een pre-rendered dingetje zijn die ze nu even laten zien, dit hoeft niet 'live'
Wat bedoel je daarmee?quote:Op woensdag 6 mei 2015 13:57 schreef theguyver het volgende:
[..]
eh... lol .. er vanuitgaand dat Piet Paulusma altijd gelijk heeft
Op zich wel leuk om te controleren! het wolkendek van de grond controleren met het beeld van ISSquote:Op woensdag 6 mei 2015 13:57 schreef theguyver het volgende:
[..]
eh... lol .. er vanuitgaand dat Piet Paulusma altijd gelijk heeft
Hmm, zou het aan het beroep liggen?quote:Op dinsdag 28 april 2015 14:40 schreef KoosVogels het volgende:
Het blijft wonderlijk, dat toontje van Matador. Loopt hier een beetje denigrerend te doen tegen users die wel geloven dat de ruimtevaart echt is. In alle jaren dat hij hier rondhangt, heeft hij nog geen enkel goed argument dat zijn punt ondersteunt weten te produceren. Maar ondertussen wel de grootste smoel van het hele forum hebben.
Want ja, iedereen is gek, behalve Matador. Hij is namelijk geoloog.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Schreeuwen en strooien met aannames, maar als het puntje bij het spreekwoordelijke paaltje komt houden die gene zich stil.
Jammer.You have to stop the Q-tip when there's resistance!
Dus eerst faken dat die de ruimte in gaat en daarna faken dattie ook daadwerkelijk neerstort ergens. Dat moet een hoop moeite voor niks zijn.quote:Een op drift geraakte Russische bevoorradingscapsule voor het internationale ruimtestation gaat waarschijnlijk vrijdag neerkomen op aarde. Wanneer en waar precies dat gaat gebeuren is nog niet duidelijk.
De Progress-capsule werd op 28 april gelanceerd met 3 ton aan voedsel, zuurstof en andere voorraden aan boord. Kort nadat het ruimtevaartuig in een baan om de aarde was gebracht ging er iets mis en begon de Progress om zijn as te draaien.
Het is de Russische vluchtleiding niet gelukt de Progress weer onder controle te krijgen. Daardoor zal het nu ongecontroleerd terugkeren naar de aarde.
Veel onduidelijk
Amerikaanse wetenschappers gaan ervan uit dat de capsule vrijdag rond 11.00 uur neerstort op aarde. Wanneer dat precies gebeurt is nog niet duidelijk, omdat het moeilijk is vast te stellen hoeveel de atmosfeer het gevaarte zal afremmen. Daardoor is ook nog niet bekend waar de capsule terecht zal komen.
De verwachting is dat het grootste gedeelte van het ruimtevaartuig zal verbranden in de atmosfeer. Enkele restanten kunnen daadwerkelijk de aarde bereiken, maar de kans is groot dat ze terechtkomen in zee. De kans dat mensen worden geraakt, is verwaarloosbaar, zeggen experts.
Oorzaak onduidelijk
Waardoor de capsule op drift raakte is nog niet duidelijk. De Russische ruimtevaartorganisatie wil volgende week een eerste rapport presenteren over het incident.
Gevaar dat de ISS-astronauten zonder eerste levensbehoeften komen te zitten is er niet; aan boord van het ruimtestation zijn nog voldoende voorraden. Ook staat er al weer een volgende Russische bevoorradingsmissie gepland.
http://nos.nl/artikel/203(...)aat-neerstorten.html
Als je de life feed bekijkt en je ziet nederland en je kijkt zelf naar boven en er is geen wolkje aan de lucht terwijl er een groot wolkendek hangt, dan klopt er iets niet natuurlijk.quote:
Ze zijn in ieder geval vastberaden!quote:Op donderdag 7 mei 2015 09:54 schreef kalinhos het volgende:
[..]
Dus eerst faken dat die de ruimte in gaat en daarna faken dattie ook daadwerkelijk neerstort ergens. Dat moet een hoop moeite voor niks zijn.
Allemaal om ons zand in de ogen te strooienquote:Op donderdag 7 mei 2015 09:54 schreef kalinhos het volgende:
[..]
Dus eerst faken dat die de ruimte in gaat en daarna faken dattie ook daadwerkelijk neerstort ergens. Dat moet een hoop moeite voor niks zijn.
Waarom zou ik eigenlijk wel in de Van Allen gordels geloven en niet in de maanlanding?quote:Op donderdag 7 mei 2015 10:52 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Allemaal om ons zand in de ogen te strooien
Goeie vraag. Ik zou het niet weten.quote:Op donderdag 7 mei 2015 11:45 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
[..]
Waarom zou ik eigenlijk wel in de Van Allen gordels geloven en niet in de maanlanding?
Ik kan me best voorstellen dat iemand eerder gelooft in de Van Allen gordels dan in de maandlanding.quote:Op donderdag 7 mei 2015 11:45 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
[..]
Waarom zou ik eigenlijk wel in de Van Allen gordels geloven en niet in de maanlanding?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |