Nee toch? Ik niet tenminstequote:Op donderdag 16 april 2015 11:34 schreef Fiorano het volgende:
[..]
Daar loop je toch praktisch langs als je vanaf de snelweglocatie komt?
Was het van de groene gevallen Leasemaatschappij?quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Regel 1: De Scheidsrechter heeft altijd gelijk
Regel 2: Als de Scheidsrechter geen gelijk heeft, treedt onmiddellijk regel 1 in werking
Toevallig vanmiddag in gereden van Alphen naar Leeuwarden. Ik vind het een hele comfortabele reisauto met fijne stoelen en weinig geluid. Qua comfort vergelijkbaar met een Passat denk ik.quote:Op donderdag 16 april 2015 15:30 schreef stripe het volgende:
Morgen weer werk. Ford Mondeo, iemand hier al in gereden? Ik nog nooit, wel leuk een keer iets anders dan een up of caddy
Kan me wel goed voorstellen dat zo'n opmerking hard aan kan komen. Besef je alleen wel dat die vent geen idee had wie jij bent en niets wist van de oorzaak van je handschrift. Daarnaast zitten dat soort lompe lui niet voor niets de hele dag in van die showrooms: ze zijn vaak ontzettend dom en onhandig. Dat blijkt maar weer.quote:Op donderdag 16 april 2015 17:11 schreef underground1009 het volgende:
Moet me toch nog iets van het hart over m'n rit van gister. Ik heb een motorische stoornis waardoor m'n fijne motoriek niet is wat het hoort te zijn, geeft verder niet, is geen probleem in m'n leven of zo, en heb er verder ook nog nooit wat negatiefs mee meegemaakt. Tot gisteren. Toen ik na uiteindelijk de sleutel van de Nemo te hebben gekregen en de auto te hebben geïnspecteerd bij de CP kwam voor een krabbel op het formulier, kon hij alleen maar zeggen: "ZO, wat heb jij een slecht handschrift. Is toch totaal niet te lezen man. Hoe wil je zo ooit een serieuze baan hebben?". Ik ben met dit motoriek-gedoe geboren, kan er niks aan doen, vang het prima op door al van jongs af aan aantekeningen en toetsen e.d. te typen ipv te schrijven, maar dit vond ik toch wel behoorlijk schokkendTwijfel een beetje wat ik er mee moet.
Jullie ooit iets meegemaakt tijdens het werk dat je echt negatief bejegend werd oid?
quote:Op donderdag 16 april 2015 16:29 schreef Fiorano het volgende:
[..]
Was het van de groene gevallen Leasemaatschappij?Jaa die iddSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Hoe bedoel je "werken" haha. Wat een heerlijke rit, zou dit bijna zelfs kosteloos doenquote:Op donderdag 16 april 2015 17:04 schreef Volluto het volgende:
[..]
Toevallig vanmiddag in gereden van Alphen naar Leeuwarden. Ik vind het een hele comfortabele reisauto met fijne stoelen en weinig geluid. Qua comfort vergelijkbaar met een Passat denk ik.
Overigens heb ik afgelopen dinsdag mijn beste rit ooit gereden, namelijk een Audi a7 naar Enschede vanuit
..Londen
Inclusief een vliegticket van British Airways, hotel overnachting en fish & chips in Covent Garden.
Veel met adaptieve cruisecontrol gereden. Nadeel is, dat de auto soms overdreven hard remt en veel afstand houdt, maar voor zo'n lange afstand is het toch heerlijk comfortabel.. Dat we allemaal ook ooit zo'n rit mogen krijgen
[ Bericht 50% gewijzigd door A_Valbuena op 16-04-2015 17:29:45 ]أنا مغربي
Vandaag nogquote:Op donderdag 16 april 2015 15:30 schreef stripe het volgende:
Morgen weer werk. Ford Mondeo, iemand hier al in gereden?
quote:Op donderdag 16 april 2015 16:29 schreef Fiorano het volgende:
[..]
Was het van de groene gevallen Leasemaatschappij?Naast de wasserette parkeren?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Hangt van de inlener af. Ik kreeg laatst het kwartiertje na zes uur als overwerk uitbetaald, maar heb dat ook regelmatig niet gehad. Je hebt voor elke rit een andere Cao nu hè.quote:Op donderdag 16 april 2015 17:50 schreef yosander het volgende:
Hoe zit het met overwerkuren bij AR? Oftewel, vanaf wanneer is het overwerk?
Oja thanksquote:Op donderdag 16 april 2015 17:54 schreef Sarasi het volgende:
[..]
Hangt van de inlener af. Ik kreeg laatst het kwartiertje na zes uur als overwerk uitbetaald, maar heb dat ook regelmatig niet gehad. Je hebt voor elke rit een andere Cao nu hè.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |