Uhm ja dit dus!quote:Op zaterdag 4 april 2015 14:02 schreef mignonne het volgende:
Jaaaaaa daar is je topic ♡♡♡ ik ben zo benieuwd hoe het wordt straks! Je gaat er vast iets heel moois van maken.
Waarschijnlijk zo:quote:Op zondag 5 april 2015 00:58 schreef bluemoon23 het volgende:
Hoe wordt het huis geisoleerd, heb je daar info van ?
quote:Op zondag 5 april 2015 10:00 schreef Erasmo het volgende:
Waarschijnlijk zo:
Voordeel van nieuwbouw is dat je het gelijk goed kan doen met platen en niet naar korrels of vlokken hoeft te grijpen.
Daar hebben ze een motorloze afzuigkap voor bedacht. Niet veel meer dan een trechter met een filter maar dan extra duur.quote:Op zondag 5 april 2015 15:13 schreef derLudolf het volgende:
Word je afzuigkap aangesloten op de centrale afzuiging? Dan ga je straks boven in de badkamer ruiken als je pannenkoeken bakt![]()
Maar ik wil maar een klein stukje tegelen boven mijn werkblad en de rest is dan dus kale muur.quote:Op zaterdag 4 april 2015 20:16 schreef Toonus het volgende:
Op de manier waarop je binnenwanden afgewerkt worden. Waarschijnlijk behangklaar, kun je overheen tegelen. Wel een advies om dat witte laagje van een paar mm stuc eraf te krassen
Oeh recirculatie, daar hebben wij 3 jaar geleden ook voor gekozen.quote:Op zondag 5 april 2015 16:58 schreef laziness het volgende:
Er zit standaard geen keuken bij. Ze bieden een keukencheque bij een leverancier verbonden aan het project of bij casco geld terug. Wij kiezen voor casco oplevering en hebben de keuken elders gekocht. Maar er zijn standaard niet voldoende groepen en vanwege de vloerverwarming is het toch het meest verstandig om de elektricien van de bouw dan de aanpassingen te laten doen ipv achteraf.
Tevens hebben we gekozen voor een recirculatiekap in de keuken dus nee geen hele huis ruikend naar pannenkoek![]()
En ja eens veel nieuwbouw woningen lijken op elkaar, vooral qua indeling. We hebben eerst naar bestaande bouw gekeken maar daar vonden we niet wat we zochten.
Ik ben zo ontzettend blij met een volwaardig huis en keuken en badkamer en alles naar mijn zin dat het me echt niet boeit dat ze in Amsterdam net zulke huizen bouwen
Waarom zou je rondom die tegels niet gewoon kunnen behangen of laten stucen/spacken?quote:Op zondag 5 april 2015 22:25 schreef laziness het volgende:
[..]
Maar ik wil maar een klein stukje tegelen boven mijn werkblad en de rest is dan dus kale muur.
De enige optie is die muur schuren en wit verven denk ik.
Omdat ik er niet zoveel verstand van hebquote:Op zondag 5 april 2015 23:02 schreef Barrah het volgende:
[..]
Waarom zou je rondom die tegels niet gewoon kunnen behangen of laten stucen/spacken?
Die vriendin waar ik in m'n andere reactie over schreef deed dat ook op die manier. Afvoer door buitenmuur, maar die heeft gewoon een koof onder de hele breedte van de keuken gemaakt waardoor de afvoer loopt ipv verlaagd plafond. Is wat makkelijkerquote:Op zondag 5 april 2015 22:46 schreef mootie het volgende:
[..]
Oeh recirculatie, daar hebben wij 3 jaar geleden ook voor gekozen.
Spijt als haren op mijn hoofd!
Ik probeer nu aan te sturen op een verlaagd plafond in de keuken met afzuiging naar buiten.
Laat ik het zo zeggen, we hadden net zo goed geen afzuigkap kunnen aanschaffen.quote:Op zondag 5 april 2015 22:52 schreef laziness het volgende:
Een gat naar buiten in het huis voor afzuiging willen ze vanuit de bouw niet aan en ze raden ook achteraf ernstig af omdat ze nogal hun best doen om het zo energiezuinig mogelijk te maken en je er dan weer een gat in maakt. Dan vervalt ook de garantie op bepaalde punten.
Wij koken nu zonder werkende kap dus ik voorzie niet echt een probleem.
Waarom heb jij spijt?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |