Ik geloof niet dat ik mijn kind zou gaan haten omdat hij mij dit aandoet. Dat zou me wel pijn doen, maar zou slechts een klein deel uitmaken van alles wat ik in zo'n situatie zou voelen.quote:Op zaterdag 4 april 2015 10:47 schreef Apekoek het volgende:
[..]
Waarom zijn er zo weinig mensen die kunnen begrijpen dat ik mijn kind zou haten wanneer hij zoveel onschuldige mensen heeft vermoord? En dat ik mijn kind zou haten voor het feit dat hij mij dit aan heeft gedaan? Zo gek is dat toch niet?
Als het goed is zullen wij allemaal van onze kinderen blijven houden aangezien gelukkig bijna niemand tot dit in staat is. Dat is alvast mooi meegenomen. Ik heb het puur over het geval dat, dat dit een verandering in je leven kan zijn tov je standpunt tegen je bloed eigen kind. Zeer exceptioneel natuurlijk.
quote:Killer co-pilot 'spiked coffee of his captain with diuretic drug so he would have to leave cockpit to go to the toilet'
Air crash investigators examining a computer belonging to Germanwings co-pilot Andreas Lubitz are trying to determine whether the killer 'spiked' his captain's drink to force him into the toilet.
Lubitz, 27, crashed the Airbus A320 passenger jet into the Alps changing the aircraft's altitude to just 100 feet using the autopilot, sending it on collision course with the Alps.
German prosecutors believe that Lubitz may have added a chemical to Captain Patrick Sodenheimer's coffee to remove him from the flight deck. [..]
Dan heb je echt een bord voor je kop.quote:Op donderdag 9 april 2015 15:27 schreef voetbalmanager2 het volgende:
Bedriegster vliegt gratis met Lufthansa
Een Duitse vrouw die zich voordeed als nabestaande van de ramp met het Germanwings-vliegtuig in de Franse Alpen, is op kosten van Lufthansa naar Zuid-Frankrijk gevlogen.
De vrouw vloog twee keer gratis naar Frankrijk, waar ze de rampplek bij Seyne-les-Alpes en het gedenkteken Le Vernet bezocht. Ze maakte daar bovendien aanspraak op psychologische hulp.
Bij de tweede vlucht kreeg Lufthansa argwaan en stelde een onderzoek in.De vrouw bleek geen familielid of kennis te zijn van de omgekomen lerares, die werkzaam was aan het Gymnasium in Haltern.
Lufthansa noemt het incident 'betreurenswaardig'. De maatschappij laat weten dat niet alle formaliteiten bij de vluchten met nabestaanden in acht werden genomen, om hen niet te veel te belasten.
Tegen de vrouw zijn nog geen stappen ondernomen. De vader van de omgekomen lerares wil dat ze wordt aangeklaagd.
http://www.telegraaf.nl/b(...)naar_rampplek__.html
Hoe kom je nou weer bij deze uitdrukking?quote:
Ze bedoelt waarschijnlijk de vliegtuigmaatschappij?quote:Op donderdag 9 april 2015 16:28 schreef eriksd het volgende:
[..]
Hoe kom je nou weer bij deze uitdrukking?
De titel doet lijken alsof het al zowat bewezen is, maar in het stukje tekst staat dat ze alleen opzoek zijn naar aanwijzingen. Er staat helemaal niks over of ze al iets gevonden hebben..?quote:
Daily Mail he.quote:Op donderdag 9 april 2015 17:18 schreef Physsic het volgende:
[..]
De titel doet lijken alsof het al zowat bewezen is, maar in het stukje tekst staat dat ze alleen opzoek zijn naar aanwijzingen. Er staat helemaal niks over of ze al iets gevonden hebben..?
zelf bedacht.quote:Op donderdag 9 april 2015 16:28 schreef eriksd het volgende:
[..]
Hoe kom je nou weer bij deze uitdrukking?
In het Nederlands:quote:
De telegraaf kennende hebben ze het gebaseerd op deze post NWS / Passagiersvliegtuig neergestort in Zuid-Frankrijk #10quote:Op donderdag 9 april 2015 20:16 schreef Loekie1 het volgende:
[..]
In het Nederlands:
Piloot mogelijk gedrogeerd
BERLIJN -
Rampvlieger Andreas Lubitz deed mogelijk een chemisch goedje in de koffie van piloot Patrick Sodenheimer, waardoor hij naar het toilet moest.
Foto: Twitter
Lubitz zou op internet hebben gezocht naar informatie over een vochtafdrijvende vloeistof, zeggen ingewijden van het onderzoek. Een paar druppels zouden ervoor gezorgd hebben dat Sodenheimer zo snel na het opstijgen een bezoek bracht aan de wc, meldden Duitse media donderdag.
Ongeveer tien minuten voordat het toestel neerstortte, verliet gezagvoerder Sondheimer kort de cockpit om naar wc te gaan. Lubitz zette vervolgens de daling in. In de laatste acht minuten is het toestel gedaald van twaalf kilometer hoogte naar lager dan twee kilometer.
'Flugkapitän’ Sondenheimer kwam de afgesloten cockpit niet meer in, schreeuwde en sloeg op de deur. Uiteindelijk probeerde de zeer ervaren captain in wanhoop de deur met een bijl open te breken. Tevergeefs.
http://www.telegraaf.nl/b(...)eerde_piloot___.html
Jij was er dus al opgekomen. Ik heb het ook gedacht maar ik vond het te ver gaan dit op te schrijven. Zo zie je maar dat de werkelijkheid erger is dan je durft te denken.quote:Op donderdag 9 april 2015 21:17 schreef Rabieluh het volgende:
[..]
De telegraaf kennende hebben ze het gebaseerd op deze post NWS / Passagiersvliegtuig neergestort in Zuid-Frankrijk #10
Geeft toch wel aan dat er meer planning bij kwam kijken, een stuk meer dan een impulsieve "hij is naar de wc, nu kan het".quote:Op donderdag 9 april 2015 21:24 schreef Loekie1 het volgende:
[..]
Jij was er dus al opgekomen. Ik heb het ook gedacht maar ik vond het te ver gaan dit op te schrijven. Zo zie je maar dat de werkelijkheid erger is dan je durft te denken.
Of er juist dichterbij.quote:Op donderdag 9 april 2015 23:19 schreef kurk_droog het volgende:
Die bijl? Waawr kan je die vinden in het vliegtuig..dan ga ik als er zandbaarden zitten even 100 stoelen de andere kant op.
Misschien schaamde hij zich dat hij zo snel naar de wc moest - doordat er iets in zijn koffie zat -, en verzon een smoesje.quote:Op donderdag 9 april 2015 22:42 schreef Physsic het volgende:
Naja, ik vind dit een beetje vreemd.
Die piloot die moest al naar de wc toen hij in het vliegtuig stapte, want op die audiotape is te horen dat hij zegt dat hij op de luchthaven niet de mogelijkheid had. Daarom gaat hij ook direct op het moment dat het vliegtuig gestopt is met stijgen.
och, dat kan ook nog natuurlijkquote:Op zaterdag 11 april 2015 17:01 schreef Loekie1 het volgende:
Misschien schaamde hij zich dat hij zo snel naar de wc moest - doordat er iets in zijn koffie zat -, en verzon een smoesje.
Daar ben ik nu ook wel benieuwd naar! En het kan geen groot geheim zijn, als tienduizenden piloten/stewardessen er van weten.quote:Op donderdag 9 april 2015 23:19 schreef kurk_droog het volgende:
Die bijl? Waawr kan je die vinden in het vliegtuig..
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |