Als je even wacht kun je eerst ijstaart etenquote:Op woensdag 1 april 2015 16:38 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Goed idee! Eerst de verwarming aan.
Wouldn't mind at allquote:
TV.quote:Op woensdag 1 april 2015 18:49 schreef CherryLips het volgende:
Hoeren UPC. Ik ben er klaar mee. Heb ik eindelijk dat vorige abonnement opgezegd zodat ik alleen kabeltv heb, hebben ze vanaf vandaag dat ook allemaal omgegooid. Minder zenders, mindere beeldkwaliteit. Flikker nou even op, dat stond nergens aangegeven.
Aardappeltjes te lang gekooktquote:
Holy shitquote:
10 dingen tegelijk doenquote:
quote:Op woensdag 1 april 2015 19:06 schreef CherryLips het volgende:
hoerenwebsite van upc ligt er natuurlijk ook uit
Awquote:Op woensdag 1 april 2015 19:06 schreef CherryLips het volgende:
Ik ben echt ontzettend chagrijnig nu, het is echt niet leuk meer. Ga even een trein koppen ofzo.
de zenders zijn van plaats gewisseld als t goed Is en er zijn n paar zenders vervangen voor andere zenders, verminderde beeldkwaliteit weet ik niks over mbt upc:+quote:Op woensdag 1 april 2015 18:49 schreef CherryLips het volgende:
Hoeren UPC. Ik ben er klaar mee. Heb ik eindelijk dat vorige abonnement opgezegd zodat ik alleen kabeltv heb, hebben ze vanaf vandaag dat ook allemaal omgegooid. Minder zenders, mindere beeldkwaliteit. Flikker nou even op, dat stond nergens aangegeven.
Je hoeft je hier niet aan het script te houden hoorquote:Op woensdag 1 april 2015 19:09 schreef Memento-Mori het volgende:
[..]
verminderde beeldkwaliteit weet ik niks over mbt upc:+
ze hebben overal HD van gemaakt. Daarom wilde ik van horizon af want m'n extra zenders vervielen daarmee ook omdat ik geen HD pakket had en geen zin had om tien euro in de maand extra te dokken voor die paar zenders terwijl ik ook nooit iets opnam ofzo. Het scheelde twintig euro in de maand. Voor zover ik nu kan zien is het digitale signaal via de kabel veranderd.quote:Op woensdag 1 april 2015 19:09 schreef Memento-Mori het volgende:
[..]
de zenders zijn van plaats gewisseld als t goed Is en er zijn n paar zenders vervangen voor andere zenders, verminderde beeldkwaliteit weet ik niks over mbt upc:+
Wel van Ziggo?quote:Op woensdag 1 april 2015 19:15 schreef Memento-Mori het volgende:
Wij houden ons sowieso niet aan n script, thank God, ja nieuwelingen in t begin. Maar zenders Ziggo upc zijn gelijk getrokken nu, maar technisch en qua actuele storingen weet ik niets over upc bedoel ik.
Watvoor melding krijg je?quote:Op woensdag 1 april 2015 19:17 schreef DrMarten het volgende:
[..]
Wel van Ziggo?
Ik krijg sinds die nieuwe zenderindeling een paar zenders helemaal niet meer binnen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |