Bedankt voor de tip.quote:Op maandag 30 maart 2015 09:32 schreef 2NutZ het volgende:
Oh oooh... moe tje het laten checken en dan moet de dokter met zijn vinger in je anus en moet je poep in een potje inleveren.
Zeker wel, ik ga nu ook uitgebreid antwoorden.quote:Op maandag 30 maart 2015 09:44 schreef BlauweTijger het volgende:
Nou TARDIS. vraagt ook nooit meer wat er deze week in het verschiet ligt ...
Oei dat is me allemaal wat.quote:Op maandag 30 maart 2015 09:34 schreef niels0 het volgende:
[..]
Zakelijk wat puntjes op de i zetten hopelijk deze week. Het lijkt allemaal door te gaan dat ik voor langere tijd word ingehuurd als electrical watchkeeping engineer in de Emiraten. Eindelijk een belastingvrij salaris![]()
Het zit namelijk zo:
Ik woon niet in Nederland, maar heb altijd voor nederlandse bedrijven gewerkt en was derhalve altijd belastingplichtig in Nederland en betaalde ook premie voor werknemersverzekeringen.
Ik zou dus recht moeten hebben op WW wanneer ik zonder project zit.
Hebben die eikels de wet veranderd dat ik niks krijg omdat ik in het buitenland woon en van België krijg ik sowieso niets, terecht ook, maar ik mag wel 40 ruggen per jaar aan Nederland tikken wanneer ik wel werk.
Dus ik heb het nu zo geregeld: Ok jongens, geen WW dus? Dan krijgen jullie ook die 40 ruggen p/j niet meer.Ze doen zichzelf de das om.
Ik hoef alleen maar een weekje per jaar in Nederland te werken (op een loonlijst te staan) voor AOW-opbouw en dat is makkelijk te regelen.
Vandaag verder niet zo bijzonder. Ik moet het slot van m'n brievenbus openboren en een nieuw slot plaatsen want ik ben het sleuteltje kwijtgeraakt.
En een beginnetje maken met een nogal irritante brief aan m'n ex-werkgever.
uiteraardquote:Op maandag 30 maart 2015 09:48 schreef Hadtjememaar het volgende:
Heb denim shirt gekocht. Zal ik hier jeans onder dragen
quote:Op maandag 30 maart 2015 09:48 schreef Hadtjememaar het volgende:
Heb denim shirt gekocht. Zal ik hier jeans onder dragen
Maar moet wel.kleurverschil zijn lijkt mequote:
Dat lijkt me wel.quote:Op maandag 30 maart 2015 09:55 schreef Hadtjememaar het volgende:
[..]
Maar moet wel.kleurverschil zijn lijkt me
of een onesiequote:Op maandag 30 maart 2015 09:55 schreef Hadtjememaar het volgende:
[..]
Maar moet wel.kleurverschil zijn lijkt me
Heb hier alleen donkere jeans die echt kleurverschil heeft maar mijn gevoel zegt dat ik er beter vale bij kan dragenquote:
Ga je wat boeiends doen vandaag?quote:Op maandag 30 maart 2015 09:59 schreef Hadtjememaar het volgende:
[..]
Heb hier alleen donkere jeans die echt kleurverschil heeft maar mijn gevoel zegt dat ik er beter vale bij kan dragen
just wowquote:
neequote:Op maandag 30 maart 2015 10:00 schreef BlauweTijger het volgende:
[..]
Ga je wat boeiends doen vandaag?
denim op denim is aan dit jaar manquote:Op maandag 30 maart 2015 09:59 schreef Hadtjememaar het volgende:
[..]
Heb hier alleen donkere jeans die echt kleurverschil heeft maar mijn gevoel zegt dat ik er beter vale bij kan dragen
f5 bleef hange xD ;D ;squote:
welke kleur is je shirt danquote:Op maandag 30 maart 2015 10:02 schreef Hadtjememaar het volgende:
Of Ik laat shirt open en doe er fel t-shirt onder. Of juist grijs\zwart?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |