mijn school heeft maar 2 verdiepingen, kan helaas de toets niet hoog makenquote:Op zaterdag 28 maart 2015 17:26 schreef deadprez het volgende:
study high take the test high get high scores
jatok?
Dat hopen we maar. Denk niet dat je hebt meegekregen dat ik de hele week in 't ziekenhuis heb gelegen.quote:Op zaterdag 28 maart 2015 17:27 schreef Frank_Drebin het volgende:
[..]
Ik zeg tegen jou wat ik altijd al heb gezegd en altijd zal zeggen - je moet alleen iets meer geduld hebben dan de ander - het komt meer dan goed.
quote:Op zaterdag 28 maart 2015 17:27 schreef Der_Mann het volgende:
[..]
mijn school heeft maar 2 verdiepingen, kan helaas de toets niet hoog maken
quote:Op zaterdag 28 maart 2015 17:27 schreef Der_Mann het volgende:
[..]
mijn school heeft maar 2 verdiepingen, kan helaas de toets niet hoog maken
Indiaquote:
Nee, dat heb ik niet. Godver.quote:Op zaterdag 28 maart 2015 17:27 schreef Toto69 het volgende:
[..]
Dat hopen we maar. Denk niet dat je hebt meegekregen dat ik de hele week in 't ziekenhuis heb gelegen.
ik moest een keer een toets inhalen. ik werd helemaal alleen in een kamertje gezet, en ik had mijn rugzak bij waar de boeken voor dat vak inzaten.quote:
Ja zag ik laatst al idd.quote:
Schaam je.quote:
zeventje voor engels, vijfje voor nederlandsquote:Op zaterdag 28 maart 2015 17:28 schreef Guus_Geluk7 het volgende:
8 economie
7 m&o
7 maatschappijwetenschappen
7 Engels
7 geschiedenis
6 wiskunde
5 Nederlands
4 Duits
Kom haten dan
Ik zag het iddquote:Op zaterdag 28 maart 2015 17:25 schreef deadprez het volgende:
[..]
die kerel was gister weer tegen iemand anders aan het ragen
Ja.quote:Op zaterdag 28 maart 2015 17:29 schreef Guus_Geluk7 het volgende:
[..]
Ik zag het idd
"Alleen omdat jij niet van negerpiemels houdt hoef je niet zo te doen kklijer" en nog iets met tyfus er achteraan
Ben sinds gisteren weer thuis, pomp werkt - tot nu toe - in elk geval naar behoren. Heb een nieuwe. Was zondagavond met spoed opgenomen, omdat de pomp niet werkte, ik koorts kreeg, m'n hartslag in rust rond de 180 lag en ik verging van de pijn. Dinsdag nog onder narcose weer geopereerd met een vac wissel, donderdag weer een vac wissel gehad - met morfine, poliklinisch - en sinds gisteren dus weer thuis. Maar de pijn is nog wel vrij hevig moet ik zeggen.quote:Op zaterdag 28 maart 2015 17:28 schreef Frank_Drebin het volgende:
[..]
Nee, dat heb ik niet. Godver.
Gaat alles nu weer redelijk?
Leren wordt pas leuk als je aan je opleiding begint.quote:Op zaterdag 28 maart 2015 17:28 schreef Guus_Geluk7 het volgende:
8 economie
7 m&o
7 maatschappijwetenschappen
7 Engels
7 geschiedenis
6 wiskunde
5 Nederlands
4 Duits
Kom haten dan
Godver.quote:Op zaterdag 28 maart 2015 17:29 schreef Toto69 het volgende:
[..]
Ben sinds gisteren weer thuis, pomp werkt - tot nu toe - in elk geval naar behoren. Heb een nieuwe. Was zondagavond met spoed opgenomen, omdat de pomp niet werkte, ik koorts kreeg, m'n hartslag in rust rond de 180 lag en ik verging van de pijn. Dinsdag nog onder narcose weer geopereerd met een vac wissel, donderdag weer een vac wissel gehad - met morfine, poliklinisch - en sinds gisteren dus weer thuis. Maar de pijn is nog wel vrij hevig moet ik zeggen.
tegen mij ook zit je met je mscquote:Op zaterdag 28 maart 2015 17:26 schreef Toto69 het volgende:
[..]
Dat zeiden ze tegen mij ook. Zit je dan, met je havo diploma.
Ik had voor economie vet hoogquote:Op zaterdag 28 maart 2015 17:30 schreef Der_Mann het volgende:
ik had gewoon 10 voor engels op mijn eindexamen jwz
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |