Ik zou denken dat een (snelle) daling juist voor meer snelheid zorgt.quote:Op dinsdag 24 maart 2015 12:25 schreef Jojoke het volgende:
Het vliegtuig heeft wel ongeveer de zelfde snelheid gehouden, maar is in rap tempo gedaald. Je zou denken dat het langzamer gaat vliegen als er een technisch mankement is.
Misschien waren de remmen kapot he? Dat kan je allemaal nog niet weten. Ik neem aan dat Poetin snel met een sluitend onderzoek zal komen dan weten we meer.quote:Op dinsdag 24 maart 2015 12:25 schreef Jojoke het volgende:
Het vliegtuig heeft wel ongeveer de zelfde snelheid gehouden, maar is in rap tempo gedaald. Je zou denken dat het langzamer gaat vliegen als er een technisch mankement is.
Dat je niet op eigen houtje de crash site moet gaan doorzoeken opdat de toevoerroutes vrij blijven van ramptoerisme zodat de diensten hun werk kunnen doen.quote:
Niederrhein.quote:Op dinsdag 24 maart 2015 12:26 schreef Morendo het volgende:
Hij vloog niet op Weeze en dat is even afkloppen.
Dat is wel het bewijs. In 1910 was het er maar 1 en nu al 3 dit jaar.quote:Op dinsdag 24 maart 2015 12:26 schreef jatochneetoch het volgende:
Voor de mensen die denken dat dit steeds vaker gebeurd, dat is onzin: http://en.wikipedia.org/w(...)_commercial_aircraft
Weinig alpen te zien om deze oude beeldenquote:
Je hebt gelijk in deze, niet het momentquote:Op dinsdag 24 maart 2015 12:26 schreef Trebo het volgende:
[..]
Je hebt al een paar keer geprobeerd om grappig te zijn in dit topic. Hoe vaak ga je het nog proberen?
Het is hier lekkerder weer dan daar.quote:
Holy...quote:
Nep. Is in afghanistan een aantal jaren geleden.quote:
Ik denk het niet Job.quote:
Dat is een heel ander filmpje, zie ook nergens bergen.quote:
ja maar fokkers klimmen uiteraard zo naar boven.quote:Op dinsdag 24 maart 2015 12:25 schreef eriksd het volgende:
[..]
Wrak ligt op een kleine 3km hoogte en is nauwelijks bereikbaar, zoals de gendarmerie ook al aangeeft.
Je denkt dat dit de daadwerkelijke beelden zijn?quote:
twitter:fhollande twitterde op dinsdag 24-03-2015 om 12:16:03Je veux exprimer aux familles des victimes de cet accident aérien toute ma solidarité. C'est un deuil, une tragédie. reageer retweet
2008 Belde, ze willen hun fimpje terug.quote:
Pfff, wat zijn mensen die zulke dingen op Youtube gooien toch gruwelijk irritant.quote:
Ik woon in Zuid-Oost Nederland en vlieg bij voorkeur via DUS. Dichterbij, goedkoper en prettiger.quote:Op dinsdag 24 maart 2015 12:17 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Die vliegen eerder gewoon op Amsterdam of op Girona -> Eindhoven. Alleen als jij veel geld hebt en nabij Dusseldorf woont, of je groepsreis het aanbiedt vlieg je zo.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |