Nee.quote:Op dinsdag 24 maart 2015 10:20 schreef Fer het volgende:
Was die naakte griet aan die boom trouwens een knipoog naar 50 shades?
What Color is this dress part 2quote:Op dinsdag 24 maart 2015 09:30 schreef HPLC het volgende:
[..]
Net even terug gekeken, je ziet twee stukken van lichamen, een blanke en een donkere.
Verder boeit het me geen ene flikker of Morgan het nou is of niet, die was ook al lang de weg kwijt.
Ik denk het niet.quote:Op dinsdag 24 maart 2015 13:12 schreef Kandijfijn het volgende:
Ik denk dat Daryl dood gaat in de finale![]()
![]()
Dat stond ook in jouw vorige post, ik denk van welquote:Op dinsdag 24 maart 2015 13:29 schreef Arnold_Braunschweiger het volgende:
[..]
Dat weet ik, dat stond ook in je vorige post.
Ik denk het niet.
Omdat tie hommo is?quote:Op dinsdag 24 maart 2015 13:12 schreef Kandijfijn het volgende:
Ik denk dat Daryl dood gaat in de finale![]()
![]()
Ik denk 't niet. Hij trekt alleen nogal veel op met dat setje.quote:
Dale was een van mijn favoriete personages. Liet zich niet zo heel gek maken door alles, rustig aan in zijn campertje.quote:Op dinsdag 24 maart 2015 09:23 schreef Vlindur het volgende:
Ik heb Dale nog nooit een seconde gemistLori ook niet trouwens.
quote:Op dinsdag 24 maart 2015 14:02 schreef Ridocar het volgende:
[..]
Ik denk 't niet. Hij trekt alleen nogal veel op met dat setje.
Die knul zal wel alles doen om maar niet bij Pete in de buurt te zijn.quote:Op dinsdag 24 maart 2015 16:34 schreef Scorpion_17 het volgende:
Vind t verbazingwekkend dat dat jongetje met die varkensneus bescherming zoekt bij Carol. Die heeft m juist keihard lopen bedreigen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.overigens bewust geen onmiddelijke foto op post gemaakt, dus een dubbele check voor geval mensen er per ongeluk op klikken![]()
quote:Op dinsdag 24 maart 2015 22:31 schreef 426451 het volgende:
Foto spoiler, je weet weliswaar niet wat er gebeurt als je m ziet, maar toch is foto van volgende episode
Dus ja nogmaals spoiler, als ik m zo zie, belooft wel wat de seizoensfinale.
Ik zie nieteens goed hoe/wie/wat (spoilerfree zo) het is.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.overigens bewust geen onmiddelijke foto op post gemaakt, dus een dubbele check voor geval mensen er per ongeluk op klikken![]()
.
.
Maar volgende week finale, en dan...? Oktober pas weer?.
Karma is a fucking bitch.
quote:Op dinsdag 24 maart 2015 23:55 schreef MissLuna het volgende:
[..]
Ik zie nieteens goed wie het is..
.
Maar volgende week finale, en dan...? Oktober pas weer?.
Ah, thanks. En kut.quote:
quote:Op dinsdag 24 maart 2015 22:31 schreef 426451 het volgende:
Foto spoiler, je weet weliswaar niet wat er gebeurt als je m ziet, maar toch is foto van volgende episode
Dus ja nogmaals spoiler, als ik m zo zie, belooft wel wat de seizoensfinale.
De foto in kwestie is van matige kwaliteit en zegt verder niet veel onthullends.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.overigens bewust geen onmiddelijke foto op post gemaakt, dus een dubbele check voor geval mensen er per ongeluk op klikken![]()
Wat ik me afvraag, wie zijn toch die mensen die een W op de walkers zet, er komen steeds meer op Alexandria af.
Wat gaat er met Rick gebeuren, nadat hij uit z'n sloffen schoot?
Waar komt dat grietje vandaan, waar Coorl het zo goed mee kan hebben?
En komt Daryl uit de kast?"Scientists are actually preoccupied with accomplishment. So they are focused on whether they can do something. They never stop to ask if they should do something."
- Ian Malcolm
Je weet het maar nooit in deze soapquote:Op woensdag 25 maart 2015 03:01 schreef Fylax het volgende:
Volgens mij is het al zovaak gezegd dat Daryl geen homo is
Even terugzoeken in dit topic, daar heeft iemand de betekenis van die 'W' gezet onder een spoiler.quote:Op woensdag 25 maart 2015 02:54 schreef Remqo het volgende:
Wat ik me afvraag, wie zijn toch die mensen die een W op de walkers zet, er komen steeds meer op Alexandria af.
Je kan een stukje zien in de preview voor volgende week, is vast wel terug te vinden op het net. Maar wat ik er van heb meegekregen, even in een spoiler voor de zekerheid;quote:Op woensdag 25 maart 2015 02:54 schreef Remqo het volgende:Wat gaat er met Rick gebeuren, nadat hij uit z'n sloffen schoot?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ook van buiten de muren, een buitenstaander dus. Wordt in de eerste ep daar binnen verteld wanneer ze kennis maken.quote:Op woensdag 25 maart 2015 02:54 schreef Remqo het volgende:Waar komt dat grietje vandaan, waar Coorl het zo goed mee kan hebben?
Ik acht de kans dat Daryl doodgaat ook niet zo klein overigens, ik krijg het gevoel dat ze hem expres minder aanwezig laten zijn zodat je hem minder zal missen. Hetzelfde gevoel heb ik bij Maggie. Hopelijk legt alleen die priester het loodje in de season final tho.
Waterdichte analyse, behalve dan dat Carol het bedacht en niet Rick.quote:Op dinsdag 24 maart 2015 08:54 schreef CANARIS het volgende:
Het is toch duidelijk dat Rick aan een soort PTSD leidt...
Hij is volledig de weg kwijt . Iemand exceuteren omdat hij zijn vrouw slaat ?
Hij heeft zijn humanteit verloren en ik denk dat hij op het juiste moment onschadelijk is gemaakt.
Iets met wolves, wat graag ledenmaten afhakt.quote:Op woensdag 25 maart 2015 03:32 schreef Zelle het volgende:
[..]
Even terugzoeken in dit topic, daar heeft iemand de betekenis van die 'W' gezet onder een spoiler.
[..]
quote:Je kan een stukje zien in de preview voor volgende week, is vast wel terug te vinden op het net. Maar wat ik er van heb meegekregen, even in een spoiler voor de zekerheid;Heb ik gezien, maar een preview is ook niet altijd duidelijk.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Dat ze van de buitenwereld kwam is al bekend, maar welke? een spionne? zomaar iemand?quote:Ook van buiten de muren, een buitenstaander dus. Wordt in de eerste ep daar binnen verteld wanneer ze kennis maken.Die priester vind ik tot nu toe een onzinnig personage en ook hij heeft het ook niet op een rijtje zitten.quote:Ik acht de kans dat Daryl doodgaat ook niet zo klein overigens, ik krijg het gevoel dat ze hem expres minder aanwezig laten zijn zodat je hem minder zal missen. Hetzelfde gevoel heb ik bij Maggie. Hopelijk legt alleen die priester het loodje in de season final tho.
Kan gemist worden of hij gaat een grotere rol spelen, het is gissen."Scientists are actually preoccupied with accomplishment. So they are focused on whether they can do something. They never stop to ask if they should do something."
- Ian Malcolm
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |