Een weblog is sowieso niet meer van deze tijd.quote:Op dinsdag 17 maart 2015 14:14 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
En je OP bestaat uit het feit dat je eigenlijk niks hoeft te kunnen, alleen een zolderkamerautist moet zijn die weet hoe CTRL+C > CTRL+V werkt... Manmanman, doek die ellende toch op.
Ik ben ook helemaal niet grappig, daar ben ik veel te sip voor. Vraag maar aan GGMM. Daarom zit ik ook niet bij de weblogquote:Op dinsdag 17 maart 2015 14:14 schreef TARDIS. het volgende:
[..]
Dit is bijvoorbeeld zo'n grapje waar ik niet over te spreken ben. Heb je nog een grolletje liggen?
Je kan bij elk item het aantal views bekijkenquote:Op dinsdag 17 maart 2015 14:15 schreef Roces18 het volgende:
Ik ben wel benieuwd hoeveel fokkers op de weblog komen eigenlijk, net zoals op de frontpage. Het nut van deze 2 ''extra''s'' ontgaat me.
De beste humor komt van sippe, cynische en ontevreden mensen, je vernaggelt dit hele topic man.quote:Op dinsdag 17 maart 2015 14:15 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Ik ben ook helemaal niet grappig, daar ben ik veel te sip voor. Vraag maar aan GGMM. Daarom zit ik ook niet bij de weblog
Heeft YouTube dat idee van jullie opgekocht, of...?quote:Op dinsdag 17 maart 2015 14:15 schreef Fylax het volgende:
[..]
Je kan bij elk item het aantal views bekijken
Laten we zeggen 2000 max, is dat het waard om dingen die al op internet staan (video's) hier te plaatsen????quote:Op dinsdag 17 maart 2015 14:15 schreef Fylax het volgende:
[..]
Je kan bij elk item het aantal views bekijken
weblogitems hebben tussen de 1500 en 5000 views. Met enkele uitschieters naar boven en naar onder.quote:Op dinsdag 17 maart 2015 14:15 schreef Roces18 het volgende:
Ik ben wel benieuwd hoeveel fokkers op de weblog komen eigenlijk, net zoals op de frontpage. Het nut van deze 2 ''extra''s'' ontgaat me.
srs?quote:Op dinsdag 17 maart 2015 14:18 schreef timmmmm het volgende:
[..]
weblogitems hebben tussen de 1500 en 5000 views. Met enkele uitschieters naar boven en naar onder.
Het maakt mij niet echt uit hoeveel mensen er naar mijn weblogjes kijken, ik vind 2000 eigenlijk al heeul wat. Dat er mensen zijn die naar je weblogs kijken en er ook op reageren, ja ik vind dat het waard.quote:Op dinsdag 17 maart 2015 14:18 schreef Roces18 het volgende:
[..]
Laten we zeggen 2000 max, is dat het waard om dingen die al op internet staan (video's) hier te plaatsen????
Jazeker. Die 2000 max is een wat lage schatting van Roces.quote:
Zolang jij het waard vind om ctrl c + ctrl v te doen van een video en je wat views krijgt, ben ik blij voor je.quote:Op dinsdag 17 maart 2015 14:19 schreef Fylax het volgende:
[..]
Het maakt mij niet echt uit hoeveel mensen er naar mijn weblogjes kijken, ik vind 2000 eigenlijk al heeul wat. Dat er mensen zijn die naar je weblogs kijken en er ook op reageren, ja ik vind dat het waard.
KISHNAquote:Op dinsdag 17 maart 2015 14:22 schreef GGMM het volgende:
Mijn Kishna topic in VBL heeft 11.000 views.
''aangenomen''quote:Op dinsdag 17 maart 2015 14:22 schreef Leonos het volgende:
[..]
Als je textueel leuke dingen wilt, waarom heb je dan in godsnaam Fylax aangenomen?
Fylax heeft leuke interviewsquote:Op dinsdag 17 maart 2015 14:22 schreef Leonos het volgende:
[..]
Als je textueel leuke dingen wilt, waarom heb je dan in godsnaam Fylax aangenomen?
True.quote:Op dinsdag 17 maart 2015 14:23 schreef Roces18 het volgende:
''aangenomen'' Je doet alsof ze een contract hebben moeten onde
Dat is machtig interessant. En hoeveel van die views zijn unieke views? Welke garantie geef jij mij dat Fylax (of de respectievelijke weblogger) niet gewoon aan iedereen tot vervelens toe 10/20 keer zijn entry laat zien?quote:Op dinsdag 17 maart 2015 14:21 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Jazeker. Die 2000 max is een wat lage schatting van Roces.
http://frontpage.fok.nl/w(...)ekelijk-opnemen.html
http://frontpage.fok.nl/w(...)e-zijn-door-rtl.html
http://frontpage.fok.nl/w(...)telten-is-terug.html
http://frontpage.fok.nl/w(...)e-mama-appelsap.html
Toegegeven, niet allemaal mijn humor, maar de views zijn er. Het is ook een misvatting dat het enkel kopieren/plakken is. We willen júíst ook meer redacteuren die tekstueel leuk zijn, ipv alleen maar leuke filmpjes posten a la dumpert. Hoewel dat ook een succes is, als het leuke filmpjes zijn
Die garantie heb ik niet. Wel weet ik dat views een paar jaar geleden voor de hele FP 3 tot 4 keer hoger liggen dan nu omdat daar een boel ruis bijzat. Die is er nu uit, dus er zitten wel degelijk veel unieke views bij. Stel dat je er 1000 af moet halen omdat ik graag F5 (wat al een zeer hoge schatting is), dan zit je nog steeds bij die items op 3000+ mensen die het begluren.quote:Op dinsdag 17 maart 2015 14:24 schreef TARDIS. het volgende:
[..]
Dat is machtig interessant. En hoeveel van die views zijn unieke views? Welke garantie geef jij mij dat Fylax (of de respectievelijke weblogger) niet gewoon aan iedereen tot vervelens toe 10/20 keer zijn entry laat zien?
Wat is het weblog?quote:Op dinsdag 17 maart 2015 14:25 schreef Netsplitter het volgende:
Klaar met dat Fylax geneuzel. Het gaat om het Weblog, niet om Fylax.
Weblog?quote:Op dinsdag 17 maart 2015 14:25 schreef Netsplitter het volgende:
Klaar met dat Fylax geneuzel. Het gaat om het Weblog, niet om Fylax.
quote:
Zie de OPquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |