SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Als je twijfelt aan bovenstaande tekst, neem dan contact op met je medisch specialist.
Nou... Piepen is hier bij peuter een +/- 2 uur durende sessie..quote:Op woensdag 11 maart 2015 21:48 schreef BlueEyes het volgende:
Bezig Bijtje Loj!
Misschien piept er straks een en kan je nog knuffelen tussendoor?
quote:Op woensdag 11 maart 2015 21:49 schreef Phaidra het volgende:
Mooi JM! Ik heb ook een tattoo, maar zonder link naar kindjes. Zou het op zich wel willen, maar geen idee wat dan.
Ha, ik had exact dezelfde reactiequote:Op woensdag 11 maart 2015 22:05 schreef kwakz0r het volgende:
[..]dat had ik niet verwacht en toch wist ik het ergens ver weg volgens mij.
Dan heel stiekem op je sokken bij de jongetjes kijken even en een heeeeel zacht kusjequote:Op woensdag 11 maart 2015 21:51 schreef Loj het volgende:
[..]
Nou... Piepen is hier bij peuter een +/- 2 uur durende sessie..
Dus liever niet
En bij Js weet je het niet
quote:Op woensdag 11 maart 2015 21:57 schreef DevilsAndDust het volgende:
Wow JM, prachtige foto ook zo! Vooral als ik denk aan het van gezondheid blakende kereltje van vanmiddag..
LOL! Hij zit er al 13/14 jaar inmiddels. Soms vergeet ik het zelfquote:Op woensdag 11 maart 2015 22:05 schreef kwakz0r het volgende:
[..]dat had ik niet verwacht en toch wist ik het ergens ver weg volgens mij.
En wat was jouw antwoord toen?quote:Op woensdag 11 maart 2015 22:50 schreef Phaidra het volgende:
[..]
LOL! Hij zit er al 13/14 jaar inmiddels. Soms vergeet ik het zelf. Laatst vroeg I. er opeens naar, en het duurde heel lang voor het kwartje viel waar hij het nou over had (Ik: tekenen doe je op een papiertje, I. Anwoord: Ja, of op mama's rug!).
Mijn neef heeft een eigen tattooshop, dat heeft de drempel wel enorm verlaagd destijds.
Toen ik eindelijk Door had waar hij op doelde, was hij alweer ergens anders mee bezig. Mijn eerste antwoord was overigens 'nee joh, dat is toch raar!'quote:
Ja, dat vind ik dus eng in bedquote:
Bij E. heb ik toen ze dat zo vaak deed zo'n speendoekje eraan vast gemaakt (zo'n soort : http://www.babypark.nl/li(...)m9osQCFWITwwodMC4ANA). Dan valt 'ie niet tussen de spijlen door en kun je 'm makkelijk vinden. Ook had zij altijd 3 spenen in bedquote:Op donderdag 12 maart 2015 10:17 schreef Razztwizzle het volgende:
[..]
Ja, dat vind ik dus eng in bed. Ze is nogal van het woelen en draaien en straks draait ze dat ding om d'r nek heen ofzo. Dus zo'n koord heb ik wel, maar gebruik 'm alleen voor in de wandelwagen.
en als je hem nou lager vastmaakt, aan de slaapzak op buikhoogte oid? Dan kan ie maar 1 kant op? Snap de gedachte wel overigensquote:Op donderdag 12 maart 2015 10:17 schreef Razztwizzle het volgende:
[..]
Ja, dat vind ik dus eng in bed. Ze is nogal van het woelen en draaien en straks draait ze dat ding om d'r nek heen ofzo. Dus zo'n koord heb ik wel, maar gebruik 'm alleen voor in de wandelwagen.
Weet je het zeker?quote:Op donderdag 12 maart 2015 10:50 schreef Stormqueen het volgende:
Ik heb tot 3 jaar een speen gehad en ik ben aardig zelfstandig en welbespraakt groot geworden
M. kan dat al zelf, wat goed! A. probeert het wel, maar stopt hem al-tijd met de verkeerde kant terug en wordt dan heel héél HEEL boos en smijt 'm dan weg. Temperamentquote:Op donderdag 12 maart 2015 10:55 schreef Stormqueen het volgende:
Ik heb een speenknuffel trouwens. Zo'n deurstopper model. Kunnen ze minder makkelijk aan de muurkant hun ledikant uit werken
(Speentje was hier maanden uit de gratie en sinds een week wil ze m ineens weerScheelt dat ze m zelf in dr mond kan stoppen nu
)
Avent heeft die ja! En een doekje (dank voor de gouden tip nog destijds Soesaquote:Op donderdag 12 maart 2015 10:54 schreef Razztwizzle het volgende:
Fijn die herkenbaarheid hier! A. pikt alleen de Avent-spenen, dus ik zal eens kijken of die ook een glow-in-the-dark variant hebben. En ik ga sowieso wat reservespenen naast haar bed neerleggen zolang ik nog niet zo'n doekje heb.
Soms ligt ze ook zo hartverscheurend te huilen, ligt de speen gewoon voor haar neus op haar borstDan moet ik wel lachen, mits niet 3:00 's nachts
. Wanneer leren ze ongeveer dat ding weer te pakken en zelf in hun mond te stoppen?
oh dat gebeurt ook nog regelmatig hierquote:Op donderdag 12 maart 2015 10:59 schreef Razztwizzle het volgende:
[..]
M. kan dat al zelf, wat goed! A. probeert het wel, maar stopt hem al-tijd met de verkeerde kant terug en wordt dan heel héél HEEL boos en smijt 'm dan weg. Temperament.
Ze wil geen avent, bibi, difrax, onbekend merk met Winnie de pooh dingetje, nature merk en geen hemaquote:Op donderdag 12 maart 2015 10:57 schreef BlueEyes het volgende:
Skittles misschien weer eens proberen? Of een andere variant speen?
O van Room pakte hem ook ineens geloof ik nadat ze eerst niet wilde.
die heb ik ook gehad maar snapte nooit hoe ik de speen eraan moest vast makenquote:
dat weet ik niet, daar heb ik (nog) geen last van. Maar met je koppie opzij kan het denk ik prima. Dit is vooral als reserve, als ze dr andere speen uitspuugt.quote:Op donderdag 12 maart 2015 11:07 schreef Dot. het volgende:
[..]
Hoe draaien ze dan om in bed? En hoe werkt dat bij een buikslaper?..
Ik moet wel zeggen.. ik weet niet of dat bij bv kindjes anders is als bij fv. Zowel B als D hebben alleen flesvoeding gehad.quote:Op donderdag 12 maart 2015 11:06 schreef Razztwizzle het volgende:
Hoe merk je dat, Twinkle? A. stopt standaard de hele dag álles in haar mond, heeft ze dan nog zuigbehoefte?
het zou zomaar kunnen dat hij straks met de nieuwe baby zijn interesse gaat verliezen voor dat soort dingen, toch? En och, hij is nog lang geen 18quote:Op donderdag 12 maart 2015 11:21 schreef Skoap het volgende:
Als Luc een driftbui heeft en ik stop een speen in zijn mond, wordt hij gelijk rustigIk vrees dat we hier nog wel even aan de speen vast zitten
![]()
Ik wil ook echt niet dat hij gaat duimen, dat deed ik zelf echt belachelijk lang. Dus ik hoop echt dat die speen behoefte vanzelf afneemt en anders maar weer eens proberen in de vakantie ofzo.
quote:Op donderdag 12 maart 2015 11:34 schreef Mineola het volgende:
Ja die reactie had ik ook verwacht, want dat zegt hij ook als de danoontjes op zijn
quote:Op donderdag 12 maart 2015 11:33 schreef Skoap het volgende:
Hoopvol!
Ik probeerde dat vorige week toen hij hem kapot had gebeten, maar ik kreeg als antwoord "dan ga je naar de winkel om een nieuwe te kopen!"![]()
Wijsneus.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Enlente
![]()
Ik denk dat ik iets verkeerd doe. Ik heb dat ding ook, maar als ik die dan bij haar neer zet dan duwt die juist eerder door het gewicht ofzo die fiep weer uit haar mondquote:
*illegale lurker ontwaaktquote:Op donderdag 12 maart 2015 14:01 schreef Spees_Eend het volgende:
[..]
Ik denk dat ik iets verkeerd doe. Ik heb dat ding ook, maar als ik die dan bij haar neer zet dan duwt die juist eerder door het gewicht ofzo die fiep weer uit haar mond
plat leggenquote:Op donderdag 12 maart 2015 14:01 schreef Spees_Eend het volgende:
[..]
Ik denk dat ik iets verkeerd doe. Ik heb dat ding ook, maar als ik die dan bij haar neer zet dan duwt die juist eerder door het gewicht ofzo die fiep weer uit haar mond
Oh das wel een goeie tip ja, voor als ze een iets ruimer slaapzakje heeft! Nu is dat niet in haar winterslaapzak te frotten denk ik.quote:Op donderdag 12 maart 2015 15:47 schreef twist02 het volgende:
[..]
*illegale lurker ontwaakt*
Wat bij mijn nichtje en neefje altijd goed werk(te), is dat ding zelf bijv. in het slaapzakje/truitje frotten, zodat-ie goed blijft zitten. Als gevolg daarvan hangt/bungelt de tut altijd ergens op 'mondhoogte' en hoeven ze dus alleen maar te happen.
M'n neefje deed dat gewoon in z'n slaapdie hapte net zo lang naar links of rechts tot-ie 'm weer gevonden had
(Weet trouwens niet hoe dat bij een buikslaper zou werken...)
*verder lurkt*
ja, ik denk het ook wel inderdaad. Net op de grond kwam ze spontaan twee centimeter vooruit, waardoor ze het hoog in dr bol kreeg, dacht wel even door te pakken maar dát lukte niet --> kwaadquote:Op donderdag 12 maart 2015 16:13 schreef Franny_G het volgende:
SQ, het lijkt me echt iets dat bij M ineens veel minder zal zijn als ze zich eenmaal goed kan voortbewegen. Sommige babytjes zijn het er helemaal niet mee eens dat ze klein en hulpeloos zijn..
I is ook wel een beetje een moppermeisje. Ze heeft nooit veel gehuild, maar bozig jengelen als iets niet lukt of als er iets gebeurt waar ze het niet mee eens is, kan ze heel goed.
Ze is ook heel zen. Als het allemaal gaat zoals zij wil.quote:Op donderdag 12 maart 2015 16:37 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
ja, ik denk het ook wel inderdaad. Net op de grond kwam ze spontaan twee centimeter vooruit, waardoor ze het hoog in dr bol kreeg, dacht wel even door te pakken maar dát lukte niet --> kwaad
Moppermeisjesen ik maar denken dat I. zo enorm zen was
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."All that maybe the slightly better ones do is sort of get inside your head and leave something there"
auw! dat is echt mijn nachtmerriequote:Op donderdag 12 maart 2015 16:53 schreef Skittles het volgende:
2 cm! Snelle![]()
Ik werd net snoeihard gebeten bij het voedenze was zo lief een heel verhaaltje aan het vertellen dat ze volgens mij vergat dat het een tepel was die ze in haar mond had. Resultaat: een 'au!!' gillende ik, een baby die zo schrok dat ze er keihard van moest huilen en ik heb nu een wondje. Gelukkig doet het niet pijn met voeden verder anders was ik vannacht flink de sjaak
quote:Op donderdag 12 maart 2015 17:06 schreef Franny_G het volgende:
[..]
Ze is ook heel zen. Als het allemaal gaat zoals zij wil..
Hier zit ze bijvoorbeeld heel zen op een stokkie te kauwen, nadat ik had verteld dat dat vies is en 'nee'. Eerst even een paar meter verderop kruipen en het dan toch weer doen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
disclaimer
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |